Čokoládová masáž pro muže

Čokoládová masáž

Luxusní čokoládová masáž je opravdovým pokušením pro všechny milovníky nádherné vůně čokolády. Procedura „Čokoládová masáž“ je vynikající metodou na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Čokoládová masáž velmi má příznivý vliv na činnost srdce, podporuje detoxikaci a navíc odbourává stres. Vyvolá dobrou náladu a pozitivního myšlení, po několik dní.

Indikace:
Čokoládová masáž a její pozitivní účinky jsou,

 • odstranění stresu a napětí v těle
 • stimulace krevního a lymfatického systému
 • podpora detoxikace těla
 • řešení problémů se spánkem
 • zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí

Ponořte se do aroma horké čokolády a hýčkejte své tělo.

Čokoládová masáž začíná nejprve čokoládovým peelingem z kávových zrn, následuje masáž těla horkou čokoládou a nakonec si užijete relaxaci v zábalu.

Budete v dobrých rukou! Tuto masáž jsem se učila a certifikát získala od mezinárodní akreditované firmy, Dexter academy, jejíž lektoři získali dovednosti a praxi na zahraničních stážích, od nejlepších masérů a masérek přímo v Indii a Srí lance.

Čokoládová masáž a její blahodárný vliv vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí. Jedná se o luxusní relaxační proceduru, která omlazuje pokožku, ničí celulitidu a navozuje dobrou náladu.

Aby účinky čokoládové masáže byly co největší, je nezbytné používat pouze vysoce kvalitní čokoládu.

Speciální čistě přírodní čokoláda obsahuje 100% kakao. To se před použitím rozehřívá s pár kapkami přírodního mandlového olejem a teplé se aplikuje. Velmi kvalitní čokoláda je i dražší a pokud se masáž provádí čokoládou levnou co má nízké procento kakaa nebo je v ní cukr a kdeco, tak se účinky, které má pravá čokoláda neprojeví.

Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin (hormony štěstí).

Čokoládová masáž je výjimečným prostředkem nejen proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, ale také zanechává jemnou a vyživenou pleť, zahalenou do vůně sladké čokolády. Čokoládová masáž má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci.

Objednejte si čokoládovou masáž a nechte se hýčkat zkušenou masérkou a voňavou čokoládou.

K čokoládové masáži dostanete nugát

Jako třešinku na dortu!

Dostanete v ceně k mlsání nugát, který kouzelně doladí a podtrhne tu správnou atmosféru.

Kontraindikace:
Je stav, kde není ze zdravotních důvodů či jiných faktorů masáž vhodná.

 • alergie na čokoládu
 • záněty
 • kožní infekce
 • těhotenství
 • infekční nemoci

Tato masáž není vhodná pro muže s ochlupením v partiích těla, kde se masáž provádí. Na tělo se nanáší zahřátá čokoládová hmota, která postupně chladne a houstne. Což způsobuje nepříjemné až bolestivé tahání za ochlupení.

Tuto masáž nedoporučuji v období tropických teplot. Ohřátá hmota v kombinaci s masáží (tedy třením) způsobuje zvýšení tělesné teploty. Což může vyvolat až kolaps organismu z přehřátí.

CENÍK - ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

 • 90 minut / 1.800,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zadní části dolních končetin a zad. (peeling + zábal + masáž)

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat "Čokoládovou masáž", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu "Čokoládové masáže".

ČTĚTE VÍCE