Relaxační masáže pro muže Jihlava

Relaxační masáže pro muže praktikuji v centru města Jihlava, útulném a čistém prostředí. Klasické relaxační masáže se zpravidla používají, jako prostředek fyzické a duševní relaxace. Při relaxačních masážích dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů.

Dále jako účinný prostředek k odbourání stresu, bolestem hlavy, strnulosti šíje a ramen, detoxikaci těla, nabuzení organismu, odstranění celulitidy, nebo jako prevence k mnoha dalším civilizačním chorobám.

Klasická relaxační masáž

Klasická relaxační masáž hraje důležitou roli zejména při prevenci řady  pohybových onemocnění, ale i při chřipce. Má velice blahodárný relaxační účinek pro celý organismus.

Masáž lávovými kameny

Na pokožku masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37-40°C. Teplo z nahřátých kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

Čokoládová masáž

Celá procedura začíná nejprve kávovým peelingem z kávových zrn, následuje masáž těla horkou čokoládou, a na závěr celé čokoládové procedury si užijete relaxaci v zábalu.

Antistresová masáž hlavy

Indická masáž hlavy + antistresová masáž šíje a ramen. Je masáž, která odbourává bolesti hlavy a uvolňuje stres. Dále antistresová masáž napravuje strnulost šíje a ztuhlá ramena.

Bambusová masáž

Bambusová masáž je technika s použitím nahřátých bambusových tyčí o různých délkách. Masáž  má uvolňující, zklidňující a drenážní vlastnosti. Ideální je zejména pro muže dobrou muskulaturou.

Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je kůra, která Vás zbaví spousty různých druhů toxinů z pokožky i těla. Včelí med má prokazatelně blahodárné účinky nejen na pokožku, ale i na vnitřní orgány.

Profesionální relaxační masáže pro muže.

Jsem profesionální masérka!

Klasické relaxační masáže pro muže, praktikuji na základě rekvalifikačního kurzu: akreditovaného vzdělávacího programu, který jsem zakončila úspěšnou zkouškou. Masér/ka pro: Sportovní a rekondiční masáže.

Dále na základě živnostenského oprávnění a získání profesní kvalifikace. Sportovní masáž (69-037-M).


U mě budete vždy v dobrých rukou!

Masáže pro muže a jednotlivé druhy masáží jsem se učila převážně u mezinárodní akreditované firmy Dexter academy. Lektoři této společnosti získali masážní dovednosti a praxi na zahraničních stážích, od těch nejlepších masérů a masérek především v Indii, Srí lance, ale i mnoha dalších destinacích.


Dlouholetou praxí jsem si postupně vybudovala stálou klientelu mužů.

Neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes, staňte se také mým váženým klientem!


 

Co byste jste měli byste znát a vědět, než podstoupíte masáž. 

INDIKACE: kdy je vhodné na masáže docházet.

svalové bolesti zad, šíje či končetin
svaly namožené následkem zatížení
poúrazové stavy
stres a zvýšené duševní napětí
slabé migrény a některé další typy bolestí hlavy
bolesti zad ke konci těhotenství

KONTRA-INDIKACE: kdy není vhodné na masáže docházet.

všechny akutní stavy (záněty, virózy a jiné infekce)
choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak)
onkologické onemocnění
záněty žil, velké varixy (křečové žíly)
osteoporóza (podle stupně pokročilosti)
krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.)
stavy pod vlivem psychotropních látek
akutní psychózy
menstruace


Nejste-li si jisti svým současným zdravotním stavem. Doporučuji před masáží navštívit Vašeho lékaře(ku) a poptávané masáže konzultovat.

Obliba klasických relaxačních masáží u mužů každoročně stoupá.

Stručně o masážích:

Prvním konkrétním písemným dokladem o této činnosti je Ebersuv papyrus ze starého Egypta, který je některými badateli datován až do doby 5.000 let př.n.l.

Dalšími destinacemi jsou Indie, Čína a Srí lanka, kde byla masáž používána již v nejstarších dobách jako léčebný prostředek. Řecko je pravděpodobně první zemí, kde se masáž začala uplatňovat při sportu.

V dnešní době je velké množství různých druhů masáží tradičních škol s různými postupy. Na základě nových poznatků a výzkumu, vznikají nové či modifikované druhy masáží.


Portfolio nabízených masáží:

Klasické relaxační masáže pro muže u mě poptává čím dál více mužů. Proto jsem se rozhodla portfolio klasických relaxačních masáží postupně rozšiřovat.

Původní nabídka: klasická relaxační masáž, masáž lávovými kameny a čokoládová masáž.

Ode dne 10.08.2019 jsem rozšířila nabídku o další 3 druhy relaxačních masáží:  bambusová masáž, indická antistresová masáž hlavy, medová detoxikační masáž.

Podrobné informace o nabízených masážích, získáte na stránce ke konkrétní masáži.


Důležité upozornění: 
Od 15 let do 18 let, jsou klasické relaxační masáže poskytovány pouze v doprovodu (jednoho z rodičů) nebo jiného zákonného zástupce.

Dětem mladšího věku 15 let masáže neposkytuji.

Rozbalovací ceník masáží.

Obsahuje cenu a krátký popis masáže.

Kontaktujte mě ještě dnes +420 792 294 000

Můžete si rovnou rezervovat termín na masáž dle Vašeho výběru. Ráda Vám poskytnu doplňující informace.

Kontakty: přes bezplatné aplikace

messenger whatsapp viber

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Jakmile to bude možné, budu Vás kontaktovat.