Erotické masáže pro muže, dokonalá relaxace

Erotické masáže "smyslné či intimní" se v posledních letech těší velké oblibě, poskytují zcela jiné prožitky, než relaxační (ne-erotické) masáže. Erotické masáže pro muže jsou důležité, stres je považován za hlavní příčinu potíží a smyslná masáž zbaví psychické či fyzické únavy, nabije sexuální energií a celkově zregeneruje tělo i duši, přivádí muže do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými dotyky, dostavuje jaký si stav „bez tíže“ a právě to je známka uvolnění, pročištění těla i mysli a muž prožijete bouřlivé vyvrcholení až do poslední kapky.

Masáž penisu

Začínáme relaxační masáží dolních končetin. Následuje masáž penisu, začnu jemně dráždit žalud a uzdičku pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je oddalovat Vaše vyvrcholení.

Masáž prostaty

Masáž prostaty je poskytována včetně relaxační masáže 60 minut. Nebo 15 minut jako individuální a velmi LEVNÁ procedura masáž prostaty, která je právem přirovnávána k mužskému ekvivalentu ženského bodu - G.

Masáž „Tenga egg“

Masáž "Tenga Egg", vyhovuje mužům s běžnou velikostí penisu, ale i mužům s nadprůměrnou velkostí penisu, což je v některých extrémních případech pro sexuální partnerky, nepříjemné až bolestivé.

Relaxační erotické masáže

Relaxační erotické masáže pro muže, jsou nejžádanější v rámci poskytovaných služeb. Relaxační erotická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Koupele pro muže s masáží

Procedura "Koupele pro muže s masáží" je zaměřena na Váš pasivní odpočinek a relaxaci, při kterém se dokonale uvolníte a zregenerujte nejen tělo, ale i Vaší mysl. Součástí procedury je "Koupel ve vaně" a celotělová "Relaxační erotická masáž".

Noční erotická masáž

Nechcete být doma sám? V televizi zase nic nedávají, a obrázky pro dospělé znáte již zpaměti? Rád byste si odpočinul, nebo jenom popovídal, dal si vanu s mořskou solí a sklenku vína a zapomněl na všední starosti?

 

SPOUSTY SEXU BEZ SEXU, tudíž žádná nevěra milé dámy a páni.

Autor: Neznámý

Erotická masáž pro muže se šťastným koncem, je ideální společník při útěku ze všedního dne.

Jsem certifikovaná masérka!

Specializuji se zejména na erotické masáže pro muže a relaxační erotické masáže pro muže a také poskytuji zdarma (Intimní kadeřnictví) jako bonus k erotickým masážím, nebo jako individuální 15 minutovou proceduru.

Kromě erotických masáží pro muže, na které se specializuji, poskytuji také relaxační "ne-erotické" masáže.

Ke klientům jsem empatická, vše probíhá v klidu a pohodě. Individuální přistup a soukromí v malém a útulném prostředí mi na rozdíl od velkých masážních studií, poskytují možnost věnovat klientům více času! Vše odpočátku probíhá beze spěchu včetně popovídání na úvod s malým pohoštěním v ceně, relaxace a odpočinek po masáži a sprchy před i po masáži.

Moje profese: Masér/ka , profesní kvalifikace Sportovní a rekondiční masáže.

Erotické masáže pro muže provádím vždy na profesionálním masérském lehátku.

Při erotických masážích masíruji v erotickém prádle. Zda se obnažím a do jaké míry záleží na konkrétní situaci, druhu erotické masáže a zejména na sympatiích a serioznosti klienta.

Při ne-erotických masáží masíruji vždy oblečená, moje nahota není součástí masáže.

Masáže a procedury probíhající v přátelské atmosféře umocněné relaxační hudbou, vonnými svíčkami, dekorativními předměty a tlumeným, příjemným světlem.


Erotické masáže pro muže a služby erotického charakteru, jsou poskytovány dle zákona pouze mužům od 18 let výše.

Erotické masáže pro muže - Pravidla:

Co je povoleno:
Povrchově se dotýkat mého těla, vyjma intimních partií.

Co neposkytuji:
Sexuální služby v žádném případě ani za žádných okolností !!!

DÁREČKY, VAŠE NABÍDKY A POZVÁNÍ:
Někteří z klientů mají touhu či jakousi potřebu mě krom oficiální platby, obdarovat drobným dárečkem.Pokud by jste mě chtěli potěšit, drobným dárečkem. Ráda mlsám gumové medvídky nebo mě potěší bílá či žlutá růže.

Chápu, že po dvouhodinové masáži může klient vyhládnou a nechce jít do restaurace sám. Ráda takové pozvání přijmu, pokud nebude v tomto čase objednán další klient na masáž.

Kvalitní masážní oleje a hygiena, jsou samozřejmostí.

Při erotických masáží pro muže používám výhradně profesionální masážní přírodní oleje!

BIO Kokosový olej.

Za studena lisovaný, 100% čistý, bez chemické parfemace a nezanechává pachovou stopu, antibakteriální. Kokosový olej má vysoký podíl zklidňujících přírodních látek, vitamínů A, C, E a je tedy vhodný k péči o narušenou pokožku. Obsahuje velké množství kyseliny laurové a antioxidantů působících jako přírodní dezinfekce proti virům a bakteriím. Vhodné i na ekzémy, alergie a vyrážky. Typickou vlastností kokosového oleje je tuhá konzistence, která se okolo 24 stupňů mění na tekutou.

Na čistotě a hygieně si hodně zakládám, provázet Vás bude po celou dobu masáže. Pro každého jednotlivého klienta bude připraveno čisté, vyprané a vyžehlené prádlo. Osušky, ručníky vyprané na 95°C ve voňavé aviváži, příjemné pro tělo.

Etický kodex:

Věřím, že budete diskrétním a milým klientem.

Více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.

V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 149,- Kč

 

 

CENÍK / EROTICKÉ MASÁŽE PRO MUŽE

Masáž penisu

  • 60 minut / 1.200,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž přední části dolních končetin, třísel a masáž penisu s vyvrcholením, výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky. Nebo si můžete zvolit variantu s polohou na břiše obsahující: relaxační masáž zadní části dolních končetin a hýždí. Zakončenou masáží penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.
Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


75 minut / 1.600,- Kč
Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. V průběhu masáže prostaty nemusí vždy dojít k vyvrcholení! Dále obsahuje: masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky, v poloze na zádech.


Upozornění: pokud při masáži penisu dojde k předčasné ejakulaci, pokračuji relaxační masáží zad a šíje. Nebo máte možnost zvolit pokus: o druhé vyvrcholení a to v čase masáže. Popřípadě si masáž můžete prodloužit o dalších 30 minut za cenu 500,- Kč.

Masáž prostaty - mužský G-bod

  • 60 minut / 950,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a zadečku. Dále následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, při které ještě nemusí dojít k vyvrcholení. Následuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.


15 minut / 400,- Kč
Výchozí poloha je vleže na břiše obsahuje: masáží hýždí, dále masáž prostaty s podporou vibrující erotické anální pomůcky. Dále masáž penisu, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.


Upozornění: v případě samotné „masáže prostaty“ dochází ve většině případů k vyvrcholení. Vyvrcholení však NENÍ garantováno v rámci této 15–ti minutové individuální procedury.

Erotická masáž Tenga Egg

  • 60 minut / 1.300,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž zadní části dolních končetin a hýždí. Dále následuje obrat na záda obsahující: masáž penisu, která je zakončena dle Vašeho výběru s použitím erotické pomůcky pro muže „Tenga Egg“. Nebo si můžete zvolit variantu zakončení masáže: masáž penisu, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky až do Vašeho vyvrcholení, v poloze na zádech.

Upozornění: V případě, že dojde k předčasnému výronu, nebo pokud nedojde k vyvrcholené vůbec. Zbývající čas může být vyplněn klasickou relaxační masáží, zad a šije. Anebo: si můžete zvolit variantu: odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy, až do vyčerpání zbývají ho času této procedury.


Upozornění: Erotická pomůcka pro muže, silikonové vajíčko „Tenga Egg“, je v ceně této masáže. Po masáži a očištění si tedy můžete pomůcku odnést s sebou.

Relaxační erotické masáže

  • 90 minut / 1.700,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin, dále třísel a masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky. Ve zbývajícím čase probíhá relaxační masáž zad a šíje v poloze na břiše. Nebo si můžete zvolit variantu s polohou na břiše obsahující: relaxační masáž zad a šije. Dále zadní část dolních končetin a hýždí. Následuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky, v poloze na zádech.


120 minut / 2.100,- Kč
Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin a třísel. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky. Tato masáž dále obsahuje obrat na břicho: a relaxační masáž chodidel, zadní část dolních končetin a hýždí. Po masáži hýždí můžete zvolit masáž zad a šije. Nebo obrat na záda a masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.


150 minut / 2.500,- Kč
Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž šije, zad a chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem. Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Dále obsahuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky. Dále následuje relaxační masáž obsahující: zadní části dolních končetin a nártu. Nakonec přijde opětovná masáž penisu s druhým vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.


180 minut / 2.900,- Kč
Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž šije, zad a chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem. Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky. Pokračujeme relaxační masáží: zadní části dolních končetin a nártu. Nakonec přijde opětovná masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky. V případě této luxusní masáže je nadstandardní čas, věnován zejména masírování intimních partií a práci s energií vznikající v těchto intimních místech.
Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

Koupele pro muže s masáží

Procedura „Koupele pro muže s masáží“, začíná sprchou a vzájemným mytím při, kterém máte možnost využít služby „Intimního kadeřnictví“. Následuje „Bylinková koupel ve vaně“, při které máte na výběr několik druhů vůní a přísad do koupele.

150 minut / 2.300,- Kč
Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin a třísel. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky. Tato masáž dále obsahuje obrat na břicho: a relaxační masáž chodidel, zadní část dolních končetin a hýždí. Po masáži hýždí můžete zvolit masáž zad a šije. Nebo obrat na záda a masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.
Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

Noční erotické masáže

  • 240 minut / 3.600,- Kč

Zahájení masáže je ve 20:00 hodin, ukončení 23:59 hodin.
Pro zpříjemnění atmosféry si otevřeme láhev vína. Noční erotická masáž začíná sprchou a vzájemným mytím. Máte také možnost využít služby „Intimní kadeřnictví“. Následuje „Bylinková koupel ve vaně“, na výběr máte několik druhů vůní mořské soli. Potom se přemístíte na masážní lehátko. Vlastní masáž probíhá ve výchozí poloze vleže na břiše: relaxační masáží zad a šíje. Dále v této poloze masáž chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem. Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, také masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky. Dále relaxační masáž přední části dolních končetin a nártu. Dále dle Vašeho uvážení: podstoupíte masáž penisu s druhým vyvrcholením za pomoci erotické pomůcky pro muže „Tenga Egg“. Anebo můžete zvolit variantu: masáž penisu, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky.
Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.

(Erotickou pomůcku si po masáži a očištění můžete odnést s sebou.)


Upozornění: v průběhu noční erotické masáže, v rámci vzájemné masáže, jsou k dispozici erotické pomůcky (vibrátory). Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

Intimní kadeřnictví - Individuální procedura

  • 15 minut / 400,- Kč

Poloha ve stoje: Intimní kadeřnictví je realizováno ve sprše.

Oholím Vás bezbolestně a bezpečně, bez nepříjemných pocitů a následků, při holení intimních partií, dle Vašeho přání.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut.

Malé občerstvení v ceně

U kávy nebo čaje a sladkým pokušením, které jsou poskytovány ZDARMA si v klidu popovídáme.

V průběhu úvodního hovoru poskytnu informace a zodpovím Vaše dotazy. Následně se rozhodnete jaký druh masáže či služby pro Vás bude optimální.

Od počátku vše probíhá beze spěchu, na úrovni s pochopením a citem. Příjemnou atmosféru doprovází přírodní oleje, vonné svíčky, relaxační hudba a výše zmíněné občerstvení. Zvu Vás na příjemný relax-pro-muže.

Neváhejte a přijďte mě navštívit ještě dnes!

Vážení a mílí pánové. Poskytuji komplexní nabídku služeb pro muže. Relaxační (ne-erotické), relaxační-erotické a erotické masáže, nabídku doplňkových služeb, za účelem Vaší relaxace a nevšedních erotických prožitků.

CENÍK - Kompletní nabídka

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat "Erotickou masáž", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu "Erotické masáže".

Čtěte více