Erotické masáže pro muže, dokonalá relaxace

Erotické masáže "smyslné či intimní" se v posledních letech těší velké oblibě, poskytují zcela jiné prožitky, než relaxační (ne-erotické) masáže. Erotické masáže pro muže jsou důležité, stres je považován za hlavní příčinu potíží a smyslná masáž zbaví psychické či fyzické únavy, nabije sexuální energií a celkově zregeneruje tělo i duši, přivádí muže do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými dotyky, dostavuje jaký si stav „bez tíže“ a právě to je známka uvolnění, pročištění těla i mysli a muž prožijete bouřlivé vyvrcholení až do poslední kapky.

Masáž penisu

Začínáme relaxační masáží dolních končetin. Následuje masáž penisu, začnu jemně dráždit žalud a uzdičku pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je oddalovat Vaše vyvrcholení.

Masáž prostaty

Masáž prostaty je poskytována včetně relaxační masáže 60 minut. Nebo 15 minut jako individuální a velmi LEVNÁ procedura masáž prostaty, která je právem přirovnávána k mužskému ekvivalentu ženského bodu - G.

Masáž „Tenga egg“

Masáž "Tenga Egg", vyhovuje mužům s běžnou velikostí penisu, ale i mužům s nadprůměrnou velkostí penisu, což je v některých extrémních případech pro sexuální partnerky, nepříjemné až bolestivé.

Relaxační erotické masáže

Relaxační erotické masáže pro muže, jsou nejžádanější v rámci poskytovaných služeb. Relaxační erotická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Koupele pro muže s masáží

Procedura "Koupele pro muže s masáží" je zaměřena na Váš pasivní odpočinek a relaxaci, při kterém se dokonale uvolníte a zregenerujte nejen tělo, ale i Vaší mysl. Součástí procedury je "Koupel ve vaně" a celotělová "Relaxační erotická masáž".

Noční erotická masáž

Nechcete být doma sám? V televizi zase nic nedávají, a obrázky pro dospělé znáte již zpaměti? Rád byste si odpočinul, nebo jenom popovídal, dal si vanu s mořskou solí a sklenku vína a zapomněl na všední starosti?

 

SPOUSTY SEXU BEZ SEXU, tudíž žádná nevěra milé dámy a páni.

Autor: Neznámý

Erotická masáž pro muže se šťastným koncem, je ideální společník při útěku ze všedního dne.

Jsem certifikovaná masérka!

Specializuji se zejména na erotické masáže pro muže a relaxační erotické masáže pro muže a také poskytuji zdarma (Intimní kadeřnictví) jako bonus k erotickým masážím, nebo jako individuální 15 minutovou proceduru.

Kromě erotických masáží pro muže, na které se specializuji, poskytuji také relaxační "ne-erotické" masáže.

Ke klientům jsem empatická, vše probíhá v klidu a pohodě. Individuální přistup a soukromí v malém a útulném prostředí mi na rozdíl od velkých masážních studií, poskytují možnost věnovat klientům více času! Vše odpočátku probíhá beze spěchu včetně popovídání na úvod s malým pohoštěním v ceně, relaxace a odpočinek po masáži a sprchy před i po masáži.

Moje profese: Masér/ka , profesní kvalifikace Sportovní a rekondiční masáže.

Erotické masáže pro muže provádím vždy na profesionálním masérském lehátku.

Při erotických masážích masíruji v erotickém prádle. Zda se obnažím a do jaké míry záleží na konkrétní situaci, druhu erotické masáže a zejména na sympatiích a serioznosti klienta.

Při ne-erotických masáží masíruji vždy oblečená, moje nahota není součástí masáže.

Masáže a procedury probíhající v přátelské atmosféře umocněné relaxační hudbou, vonnými svíčkami, dekorativními předměty a tlumeným, příjemným světlem.


Erotické masáže pro muže a služby erotického charakteru, jsou poskytovány dle zákona pouze mužům od 18 let výše.

Erotické masáže pro muže - Pravidla:

Co je povoleno:
Povrchově se dotýkat mého těla, vyjma intimních partií.

Co neposkytuji:
Sexuální služby v žádném případě ani za žádných okolností !!!

DÁREČKY, VAŠE NABÍDKY A POZVÁNÍ:
Někteří z klientů mají touhu či jakousi potřebu mě krom oficiální platby, obdarovat drobným dárečkem.Pokud by jste mě chtěli potěšit, drobným dárečkem. Ráda mlsám gumové medvídky nebo mě potěší bílá či žlutá růže.

Chápu, že po dvouhodinové masáži může klient vyhládnou a nechce jít do restaurace sám. Ráda takové pozvání přijmu, pokud nebude v tomto čase objednán další klient na masáž.

Kvalitní masážní oleje a hygiena, jsou samozřejmostí.

Při erotických masáží pro muže používám výhradně profesionální masážní přírodní oleje!

BIO Kokosový olej.

Za studena lisovaný, 100% čistý, bez chemické parfemace a nezanechává pachovou stopu, antibakteriální. Kokosový olej má vysoký podíl zklidňujících přírodních látek, vitamínů A, C, E a je tedy vhodný k péči o narušenou pokožku. Obsahuje velké množství kyseliny laurové a antioxidantů působících jako přírodní dezinfekce proti virům a bakteriím. Vhodné i na ekzémy, alergie a vyrážky. Typickou vlastností kokosového oleje je tuhá konzistence, která se okolo 24 stupňů mění na tekutou.

Na čistotě a hygieně si hodně zakládám, provázet Vás bude po celou dobu masáže. Pro každého jednotlivého klienta bude připraveno čisté, vyprané a vyžehlené prádlo. Osušky, ručníky vyprané na 95°C ve voňavé aviváži, příjemné pro tělo.

Etický kodex:

Věřím, že budete diskrétním a milým klientem.

Více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.

V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 149,- Kč

 

 

CENÍK / EROTICKÉ MASÁŽE PRO MUŽE

Masáž penisu

 • 60 minut / 1.200,- Kč

Poloha na zádech: relaxační masáž dolních končetin a intimních partií, zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, hýždí. Ruční masáž penisu na zádech či břiše/lze střídat, zakončena masáží penisu s vyvrcholením.

Masáž prostaty - mužský G-bod

 • 60 minut / 950,- Kč

Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, masáž hýždí a zadečku (prostaty). Ruční masáž penisu na zádech či břiše/lze střídat, zakončena vyvrcholením.

 • 15 minut / 400,- Kč

Výchozí poloha na břiše: masáž hýždí a zadečku (prostaty). I v případě této individuální procedury dochází ve většině případů k vyvrcholení, není to však podmínkou v případě této 15 minutové verze masáže prostaty.

Erotická masáž Tenga Egg

 • 60 minut / 1.200,- Kč

Poloha záda/břicho: Jedná se o masáž s použitím erotické pomůcky pro muže, která je zakončena ruční masáží penisu/erotickou pomůckou Tenga egg, až do Vašeho vyvrcholení. Nedílnou součástí masáže je relaxační masáž šije, zad, hýždí a opětovná masáž intimních partií, praktikované v poloze na břiše.

Relaxační erotické masáže

 • 90 minut / 1.700,- Kč

Poloha na břiše: relaxační masáž šije, zad, hýždí, dolních končetin zezadu a intimních partií. Zakončena ruční masáží penisu v poloze na zádech, s vyvrcholením.

 • 120 minut / 2.100,- Kč

Poloha na břiše/zádech: relaxační masáž šije, zad, hýždí. Chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu včetně intimních partií, zakončenou ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Koupele pro muže s masáží

 • 120 minut / 2.300,- Kč

Procedura "Koupele pro muže s masáží", začíná sprchou a vzájemným mytím. Následuje "Bylinková koupel ve vaně", na výběr máte několik druhů vůní a přísad do koupele. Nedílnou součástí procedury je "Relaxační erotická masáž", která je následně praktikována na masážním lehátku.

Poloha na břiše: relaxační masáž šije, zad, hýždí a intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu opět včetně intimních partií. Masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Noční erotické masáže

 • 240 minut / 3.300,- Kč

Zahájení masáže ve 20:00 hodin, ukončení 24:00. Pro zpříjemnění atmosféry si otevřeme lahvinku vína. Noční erotická masáž začíná sprchou, vzájemným mytím a dotyky. Poté Vás čeká koupel ve vaně, s přídavkem mořské soli. Následně se přemístíte na masážní lehátko, následuje masáž relaxační - erotická.

Masáž probíhá v poloze na břiše: relaxační masáž šije, zad, hýždí, včetně intimních partií. Chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu a opět intimních partií. Masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. V průběhu erotické škádlení/provokace, vzájemné masáže a dotyky okořeněné erotickými pomůckami, vibrátory, šátek na oči.

Po masáži si večer můžeme zpříjemnit i jinou aktivitou, kupříkladu zajít na pozdní večeři, kávu, kulečník či bowling anebo jinou formu zábavy.

Intimní kadeřnictví - Individuální procedura

15 minut / 400,- Kč

 • Poloha ve stoje: Intimní kadeřnictví je realizováno ve sprše.
 • Oholím Vás bezbolestně a bezpečně, bez nepříjemných pocitů a následků, při holení intimních partií, dle Vašeho přání.

Bonus ZDARMA pro Vás !

 • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
 • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
 • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut.

Malé občerstvení v ceně

U kávy nebo čaje a sladkým pokušením, které jsou poskytovány ZDARMA si v klidu popovídáme.

V průběhu úvodního hovoru poskytnu informace a zodpovím Vaše dotazy. Následně se rozhodnete jaký druh masáže či služby pro Vás bude optimální.

Od počátku vše probíhá beze spěchu, na úrovni s pochopením a citem. Příjemnou atmosféru doprovází přírodní oleje, vonné svíčky, relaxační hudba a výše zmíněné občerstvení. Zvu Vás na příjemný relax-pro-muže.

Neváhejte a přijďte mě navštívit ještě dnes!

Vážení a mílí pánové. Poskytuji komplexní nabídku služeb pro muže. Relaxační (ne-erotické), relaxační-erotické a erotické masáže, nabídku doplňkových služeb, za účelem Vaší relaxace a nevšedních erotických prožitků.

CENÍK - Kompletní nabídka

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat "Erotickou masáž", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu "Erotické masáže".

Čtěte více