Kontakt

Jak mě kontaktovat ?

Masérka Sára: Lenka Sarah Pertlová

Kontakt. Masérka Sára je stránka určená pro objednávky na masáž pro muže. Objednávky se realizují prostřednictvím telefonu formou reservace.

Stránka kontakt, dále obsahuje mapu místa konání masáží. Ve spodní části stránky kontakt (fialová lišta) se nachází odkaz na kompletní ceník všech masáží včetně stručného popisu jednotlivých masáží a bonusů.

Masérka Sára: Lenka Sarah Pertlová

Jak zadat objednávku:
Telefonicky: +420 792 294 000
SMS: Napište SMS zprávu.
Aplikací WhatsApp: Hovory ZDARMA.

Provozní hodiny: dle objednávek
Pondělí - Sobota: 10:00 - 20:00 hodin.
Neděle: ZAVŘENO.
Svátky: dle domluvy, 1 den předem.

Zahájení poslední masáže ve 20 hodin.

Doporučuji Vám:
objednat se alespoň 1 den předem. V pracovní dny, můžete zkusit "štěstí" minimálně 2 hodiny předem. Kratší doba pro objednání, 1-2 hodiny před zahájením masáže nemusí být volná. Mimo uvedený čas a svátky, domluva 2 dny předem.

Upozornění:
Vážení klienti, prosím Vás o držení času objednávek, pokud jste objednáni např. 15:00 hodinu, přijďte přesně v tento čas, nikoli o 10 minut dříve či později. Ctím tak diskrétnost, klid a soukromí klienta před Vámi, které tímto bude takto zachováno i Vám. Děkuji za pochopení a dodržování předem sjednaných termínů a zejména časů.


Pokud Váš telefonát nepřijímám, pravděpodobně masíruji a zavolám Vám co nejdříve zpět.

Adresa: Palackého 1597/50, 586 01 Jihlava, GPS 49.3982639N, 15.5873547E

Zavolejte ještě dnes : +420 792 294 000

O věk nebo vizáž mi nejde. Důležitá je pro mě, Vaše osobnost a vzájemné sympatie. Odhoďte tedy předsudky, obavy nebo jen obyčejný stud a zavolejte mi třeba, hned teď pokud jste dosáhl věku 18 let a více. Ráda zodpovím na Vaše dotazy. Případně můžeme rovnou sjednat Vaší rezervaci. Těším se na Vás.

Vaše masérka Sára

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Na stránce "CENÍK", můžete shlédnout, kompletní nabídku nabízených masáží a doplňkových služeb, včetně cenové nabídky.

Čtěte více