Intimní kadeřnictví pro muže

Intimní kadeřnictví pro muže

Intimní kadeřnictví poskytuji jako PLACENOU individuální proceduru. Nebo zcela  ZDARMA formou bonusu ke všem erotickým masážím.

Oholím Vás bezbolestně a bezpečně, bez nepříjemných pocitů a následků, při holení intimních partií, dle Vašeho přání.

Nechte si profesionálně oholit ochlupení a budete COOL.

Intimní kadeřnictví, je COOL!

Zvu Vás tímto, na masáže a intimní kadeřnictví, při které Vám upravím ochlupení v intimních partiích dle Vašich představ.

Máte chuť spojit příjemnou chvíli s užitečným?

Muži se dělí na dvě skupiny. Jedni holení absolutně odmítají, a ti druzí si ho užívají. Buď jen někde chloupky oholit, aby nevyčnívaly ze spodního prádla, anebo ochlupení shodit úplně. Ti, co si holí intimní partie, argumentují právě hygienou, ale také větší stimulací při sexu.

Marná sláva, nahatá předkožka je mnohem citlivější a nakonec, oholený penis vypadá opticky větší. Při holení je důležité pokožku chránit pomocí holicího gelu, změkčí ochlupení a do určité míry chrání pokožku před poškozením.

Pokud máte chlupy delší než centimetr, zakrátím nůžkami. Teprve nyní použiji gel, začínám ručním strojkem holit. U holení budete stát ve vaně. Jednou rukou přidržujte své přirození, já napínám kůži a prováděním holení.

Pokud budu holit proti směru růstu chloupků, tedy zespoda nahoru, oholení bude dokonalejší, ale riskuji, že vám chloupky budou časem zarůstat a způsobovat nevzhledné, zanícené pupínky. Doporučuji proto holení po směru růstu. Při holení varlat napínám a zároveň roztahuji volnou kůži předejdu tím škrábancům.

Po holení použiji kvalitní balzám. U někoho se mohou objevit zarudlé tečky nebo pálení. Jde o normální jev. Po druhém a třetím oholení to bývá mnohem lepší, nevzdávejte to.

Pokud využijete BONUS Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA, je potřeba intimní kadeřnictví do-objednat při objednávce k erotickým masážím..

CENÍK: INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ - Individuální procedura

30 minut / 900,- Kč

  • Poloha ve stoje: Intimní kadeřnictví je realizováno ve sprše.
  • Oholím Vás bezbolestně a bezpečně, bez nepříjemných pocitů a následků, při holení intimních partií, dle Vašeho přání.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut.

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Na stránce "CENÍK", můžete shlédnout, kompletní nabídku nabízených masáží a doplňkových služeb, včetně cenové nabídky.

Ceník - čtěte více