CENÍK MASÁŽÍ A SLUŽEB PRO MUŽE

Kompletní nabídka

Ceník masáží je rozdělen do tří hlavních kategorií a obsahuje kromě ceny masáže, také stručný popis ke každé masáži. Poklepnutím na níže uvedené kategorie se Vám otevře rozbalovací seznam.

Ceník masáží a služeb platný od 1.4.2016, aktualizován 1.1.2019

60 minut / 1.200,- Kč

Poloha na zádech: relaxační masáž dolních končetin a intimních partií, zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, hýždí.

Doplňující informace: Polohy „záda/břicho“ lze střídat.Procedura je zakončena masáží penisu s vyvrcholením.

60 minut / 950,- Kč

Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, masáž hýždí a zadečku/prostaty.

Doplňující informace: Polohy „záda/břicho“ lze střídat. Procedura je zakončena masáží penisu s vyvrcholením.


15 minut / 400,- Kč

Výchozí poloha na břiše: masáž hýždí a zadečku (prostaty). I v případě této individuální procedury dochází ve většině případů k vyvrcholení.

Upozornění: Vyvrcholení není garantováno v případě této 15 minutové verze masáže prostaty.

Záleží na klientovi zda  je  pro něj masáž prostaty podmětem vzrušení nebo „pouze“ prevence před onemocněním. Nebo absolvuje pro „regulaci/posílení“ ejakulace.

60 minut / 1.200,- Kč

Střídavé polohy záda/břicho: Jedná se o masáž s použitím erotické pomůcky pro muže, která je zakončena ruční masáží penisu/erotickou pomůckou „Tenga egg“, až do Vašeho vyvrcholení.

Nedílnou součástí masáže: Je relaxační masáž šije, zad, hýždí a opětovná masáž intimních partií, praktikované v poloze na břiše.

Podrobnější informace o:  Erotické masáži tenga egg

90 minut / 1.700,- Kč

Poloha na břiše: Relaxační masáž šije, zad, hýždí, dolních končetin zezadu a intimních partií. Zakončena ruční masáží penisu v poloze na zádech, s vyvrcholením.


120 minut / 2.100,- Kč

Střídavá poloha na břiše/zádech: Relaxační masáž šije, zad, hýždí. Následuje masáž chodidel, dolních končetin „zadní/přední“ strana včetně intimních partií, zakončená ruční masáží penisu s vyvrcholením.

120 minut / 2.300,- Kč

Procedura: „Koupele pro muže s masáží“, začíná sprchou a vzájemným mytím. Následuje „Bylinková koupel vaně“, na výběr máte několik druhů vůní a přísad do koupele. Nedílnou součástí procedury je „Relaxační erotická masáž“, která je následně praktikována na masážním lehátku.

Poloha na břiše: Relaxační masáž šije, zad, hýždí a intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin zadní strana a intimních partií.

Poloha na zádech: Masáž dolních končetin, přední strana. Masáž je zakončena další ruční masáží penisu s vyvrcholením.

240 minut / 3.300,- Kč

Zahájení masáže ve 20:00 hodin, ukončení 24:00: Pro zpříjemnění atmosféry si otevřeme láhev vína (nealkoholický sekt). Noční erotická masáž začíná sprchou, vzájemným mytím. Poté Vás čeká koupel ve vaně. Následně se přemístíte na masážní lehátko.

Masáž probíhá v polohách břicho/záda: Relaxační masáž šije, zad, hýždí, včetně intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin „zadní/přední“ strana a opět masáž intimních partií.

Noční erotická masáž je zakončena: Další ruční masáží penisu s vyvrcholením. V průběhu je praktikováno škádlení/provokace, vzájemné masáže a dotyky okořeněné erotickými pomůckami, kupříkladu vibrátory.

Doplňující informace: Po masáži si večer můžeme zpříjemnit i jinou aktivitou, např. zajít na pozdní večeři, kávu, kulečník či bowling anebo jinou formu zábavy.

Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA!

30 minut / 450,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zad, šije.


45 minut / 550,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž hýždí, zad, šije.


60 minut / 650,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž dolních končetin, hýždí, zad, šije.


120 minut / 1.200,- Kč

Střídavé polohy vleže, záda/břicho: Masáž chodidel, dolních končetin zadní i přední strana. Následuje masáž hýždí, zad, šije.

Tato procedura obsahuje: Vřelé uvítání. Popovídání u šálku dobrého čaje s meduňkou, kávy nebo nealkoholického nápoje. Začínáte sprchou před masáží.

Na závěr procedury: Odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě. Možnost sprchy po masáži.

90 minut / 900,- Kč

Poloha vleže na břiše: Masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije.

Masáž lávovými kameny: Střídavá poloha vleže na břiše, masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije. Na závěr masáže odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě.

Procedura obsahuje: Vřelé uvítání a popovídání u šálku dobrého čaje, kávy nebo ne-alko nápoje. Začínáte sprchou před masáží.

V ceně je možnost osprchování po masáži.

 

90 minut / 1.100,- Kč

Procedura obsahuje: Vřelé uvítání a popovídání u šálku horké italské čokolády, dobrého čaje, kávy nebo minerálky. Začínáte sprchou před masáží.

Poloha v leže na břiše: Masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije.

Čokoládová masáž: Střídavá poloha v leže na břiše, masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije. Na závěr masáže odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě.

Samozřejmostí je možnost osprchování po masáži.

Ke klasickým relaxačním masážím sprcha před i po masáži. ZDARMA!

Pitný režim: Jemně perlivá nebo neperlivá voda, kdykoliv během masáže.

Při odchodu Vám poskytnu zcela ZDARMA, balenou perlivou nebo neperlivou vodu (0,5 litru v PET), kterou si berete s sebou.

15 minut / 400,-Kč

Poloha ve stoje: Intimní kadeřnictví je realizováno ve sprše.

V případě dárečku: Bonusu (ZDARMA) k erotickým masážím, je vymezený čas 15 minut, čerpán ještě před zahájením erotické masáže.

Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA!

Samozřejmostí je vystavení účtenky či faktury pro firmy.

Objednávky na masáže a služby přijímám telefonicky, SMS a aplikací WhatsApp.

Ceník masáží a služeb platný od 1.1.2019

Ceník / Erotické masáže pro muže

 

Více vzrušení za příznivou cenu !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 199,- Kč

 

 


 

MASÁŽ PENISU:

  60 minut / 1.200,- Kč

Poloha na zádech: relaxační masáž dolních končetin a intimních partií, zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

 

Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, hýždí. Ruční masáž penisu na zádech či břiše/lze střídat, zakončena masáží penisu s vyvrcholením.


MASÁŽ PROSTATY - MUŽSKÝ G-BOD:

  60 minut / 950,- Kč
Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, masáž hýždí a zadečku. Ruční masáž penisu na zádech či břiše/lze střídat, zakončena vyvrcholením.

 

  15 minut / 400,- Kč
Výchozí poloha na břiše: masáž hýždí a zadečku (prostaty). I v případě této individuální procedury dochází ve většině případů k vyvrcholení, není to však podmínkou v případě této 15 minutové verze masáže prostaty.


EROTICKÁ MASÁŽ, TENGA EGG:

  60 minut / 1.200,- Kč
Poloha záda/břicho: Jedná se o masáž s použitím erotické pomůcky pro muže, která je zakončena ruční masáží penisu/erotickou pomůckou Tenga egg, až do Vašeho vyvrcholení. Nedílnou součástí masáže je relaxační masáž šije, zad, hýždí a opětovná masáž intimních partií, praktikované v poloze na břiše.


RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE:

  90 minut / 1.700,- Kč
Poloha na břiše: relaxační masáž šije, zad, hýždí, dolních končetin zezadu a intimních partií. Zakončena ruční masáží penisu v poloze na zádech, s vyvrcholením.

  120 minut / 2.100,- Kč
Poloha na břiše/zádech: relaxační masáž šije, zad, hýždí. Chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu včetně intimních partií, zakončenou ruční masáží penisu s vyvrcholením.


KOUPELE PRO MUŽE S MASÁŽÍ:

  120 minut / 2.300,- Kč
Procedura "Koupele pro muže s masáží", začná sprchou a vzájemným mytím. Následuje "Bylinková koupel vaně", na výběr máte několik druhů vůní a přísad do kupele. Nedílnou součástí procedury je "Relaxační erotická masáž", která je následně praktikována na masážním lehátku.

Poloha na břiše: relaxační masáž šije, zad, hýždí a intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu opět včetně intimních partií. Masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.


NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ:

 240 minut / 3.300,- Kč
Zahájení masáže ve 20:00 hodin, ukončení 24:00. Pro zpříjemnění atmosféry si otevřeme láhev vína (nealkoholický sekt). Noční erotická masáž začíná sprchou, vzájemným mytím. Poté Vás čeká koupel ve vaně. Následně se přemístíte na masážní lehátko.

 

Masáž probíhá v poloze břicho/záda: relaxační masáž šije, zad, hýždí, včetně intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu a opět intimních partií. Noční erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. V průběhu erotické škádlení/provokace, vzájemné masáže a dotyky okořeněné erotickými pomůckami, vibrátory.

 

  Po masáži si večer můžeme zpříjemnit i jinou aktivitou, např. zajít na pozdní večeři, kávu, kulečník či bowling anebo jinou formu zábavy.

 


Dáreček pro Vás:

  Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA!

Ceník / Masáže pro muže, ne-erotické

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

 30 minut / 450,- Kč
Poloha vleže na břiše: masáž zad, šije.
 
 45 minut / 550,- Kč
Poloha vleže na břiše: masáž hýždí, zad, šije.
 
60 minut / 650,- Kč
Poloha vleže na břiše: masáž dolních končetin, hýždí, zad, šije.
 
120 minut / 1.200,- Kč
Poloha vleže záda/břicho: masáž chodidel, dolních končetin zadní i přední strana. Následuje masáž hýždí, zad, šije.
 
Procedura obsahuje: vřelé uvítání. Popovídání u šálku dobrého čaje s meduňkou, kávy nebo nealkoholického nápoje. Sprchu před masáží. Masáž klasickou relaxační, dle Vašeho výběru z nabídky. Na závěr masáže odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě. Možnost sprchy po masáži.


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

 90 minut / 900,- Kč
Poloha vleže na břiše: masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije.
 
Procedura obsahuje: vřelé uvítání a popovídání u šálku dobrého čaje, kávy nebo nealko. nápoje. Sprchu před masáží. Masáž lávovými kameny, poloha vleže na břiše: masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije. Na závěr masáže odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě. Možnost sprchy po masáži.


ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

  90 minut / 1.100,- Kč
Poloha v leže na břiše: masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije.
 
Procedura obsahuje: vřelé uvítání a popovídání u šálku horké italské čokolády, dobrého čaje, kávy nebo nealko. nápoje. Sprchu před masáží. Čokoládovou masáž, poloha v leže na břiše: masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije. Na závěr masáže odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě. Možnost sprchy po masáži.


Dáreček pro Vás:

  Ke klasickým relaxačním masážím sprcha před i po masáži. ZDARMA!
Občerstvení, jemně perlivá nebo neperlivá voda, kdykoliv během masáže.

Ceník / Intimní kadeřnictví

15 minut / 400,-Kč

  Poloha ve stoje: Intimní kadeřnictví je realizováno ve sprše.

 

  V případě dárečku/bonusu (ZDARMA) k erotickým masážím: je vymezený čas 15 minut, čerpán ještě před zahájením erotické masáže.

 


Dáreček pro Vás:

  Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA!

Máte dotazy ohledně objednávek?

Napište, Vaše dotazy a připomínky zasílejte prostřednictvím kontaktního formuláře. Upozorňuji, že na vulgární či jinak urážlivé dotazy neodpovídám. Kontaktní formulář.

Kontaktní formulář


Zákazníci, stejně jako srdce, jdou tam, kde si jich váží.

Michael LeBoeuf