CENÍK MASÁŽÍ A SLUŽEB PRO MUŽE

Kompletní nabídka

Ceník masáží je rozdělen do tří hlavních kategorií a obsahuje ceny masáží a služeb pro muže, také stručný popis ke každé masáži a službě. Poklepnutím na níže uvedené kategorie se Vám otevře rozbalovací seznam. Ceník masáží a služeb pro muže je platný od 1.4.2016, aktualizovaný, dne 10.8.2019.

Ceník masáží a služeb pro muže

60 minut / 1.200,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž přední části dolních končetin, třísel a masáž penisu s vyvrcholením, výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky.

Anebo si můžete zvolit variantu s polohou na břiše obsahující: relaxační masáž zadní části dolních končetin a hýždí. Zakončenou masáží penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.

Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


75 minut / 1.600,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. V průběhu masáže prostaty nemusí vždy dojít k vyvrcholení!

Dále tato masáž obsahuje: masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky, v poloze na zádech.


Upozornění: pokud při masáži penisu dojde k předčasné ejakulaci,

pokračuji relaxační masáží zad a šíje.

Anebo máte možnost zvolit pokus: o druhé vyvrcholení a to v čase masáže. Popřípadě si masáž můžete prodloužit o dalších 30 minut za cenu 500,- Kč.

60 minut / 950,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a zadečku.

Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, při které ještě nemusí dojít k vyvrcholení.

Pokračujeme masáží penisu s vyvrcholením: realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.


15 minut / 400,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahuje: masáží hýždí, dále masáž prostaty s podporou vibrující erotické anální pomůcky.

Dále masáží penisu: realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.


Upozornění: v případě samotné „masáže prostaty“ dochází ve většině případů k vyvrcholení. Vyvrcholení však NENÍ garantováno v rámci této 15–ti minutové individuální procedury.

60 minut / 1.300,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž zadní části dolních končetin a hýždí.

Dále následuje obrat na záda obsahující: masáž penisu, která je zakončena dle Vašeho výběru s použitím erotické pomůcky pro muže „Tenga Egg“.

Anebo si můžete zvolit variantu zakončení masáže: masáž penisu, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky až do Vašeho vyvrcholení, v poloze na zádech.


Upozornění-1: V případě, že dojde k předčasnému výronu, nebo pokud nedojde k vyvrcholené vůbec.

Zbývající čas: může být vyplněn klasickou relaxační masáží, zad a šije.

Anebo: si můžete zvolit variantu s odpočinkem a relaxací při ztlumené hudbě s možností sprchy, až do vyčerpání zbývají ho času této procedury.


Upozornění-2: Erotická pomůcka pro muže, silikonové vajíčko „Tenga Egg“, je v ceně této masáže. Po masáži a očištění si tedy můžete pomůcku odnést s sebou.

90 minut / 1.700,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin, dále třísel a masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky. Ve zbývajícím čase probíhá relaxační masáž zad a šíje v poloze na břiše.

Nebo si můžete zvolit variantu s polohou na břiše obsahující: relaxační masáž zad a šije. Dále zadní část dolních končetin a hýždí. Následuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky, v poloze na zádech.


120 minut / 2.100,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin a třísel. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky.

Tato masáž dále obsahuje obrat na břicho: a relaxační masáž chodidel, zadní část dolních končetin a hýždí.

Po masáži hýždí můžete zvolit: masáž zad a šije.

Anebo obrat na záda: a masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.


150 minut / 2.500,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž šije, zad a chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem.

Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Dále obsahuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.

Dále následuje relaxační masáž obsahující: zadní části dolních končetin a nártu.

Nakonec přijde: opětovná masáž penisu s druhým vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.


180 minut / 2.900,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž šije, zad a chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem.

Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.

Pokračujeme relaxační masáží: zadní části dolních končetin a nártu. Nakonec přijde opětovná masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.

V případě této luxusní masáže: je nadstandardní čas, věnován zejména masírování intimních partií a práci s energií vznikající v těchto intimních místech.

Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

Procedura „Koupele pro muže s masáží“, začíná sprchou a vzájemným mytím při, kterém máte možnost využít služby „Intimního kadeřnictví“. NásledujeBylinková koupel ve vaně“, při které máte na výběr několik druhů vůní a přísad do koupele.


150 minut / 2.300,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin a třísel. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky.

Pokračujeme obratem na břicho: a relaxační masáží chodidel, zadní části dolních končetin a hýždí.

a) Po masáži hýždí můžete zvolit masáž zad a šije.

b) Nebo obrat na záda a masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.

Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

240 minut / 3.600,- Kč

Zahájení masáže je ve 20:00 hodin, ukončení 23:59 hodin.
Pro zpříjemnění atmosféry si otevřeme láhev vína. Noční erotická masáž začíná sprchou a vzájemným mytím. Máte také možnost využít služby „Intimní kadeřnictví“.


Následuje „Bylinková koupel ve vaně“, na výběr máte několik druhů vůní mořské soli. Potom se přemístíte na masážní lehátko.

Vlastní masáž probíhá ve výchozí poloze vleže na břiše: relaxační masáží zad a šíje. Dále v této poloze masáž chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem.

Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, také masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky. Dále relaxační masáž přední části dolních končetin a nártu.

Dále dle Vašeho uvážení: podstoupíte masáž penisu s druhým vyvrcholením za pomoci erotické pomůcky pro muže „Tenga Egg“.

Anebo můžete zvolit variantu: masáž penisu, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky.

Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.

(Erotickou pomůcku si po masáži a očištění můžete odnést s sebou.)


Upozornění: v průběhu noční erotické masáže, v rámci vzájemné masáže, jsou k dispozici erotické pomůcky (vibrátory). Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA

Pokud využijete tento bonus (Intimní kadeřnictví ZDARMA) k erotickým masážím, je potřeba do-objednat (Intimní kadeřnictví) při objednávce k erotickým masážím.

Intimní kadeřnictví je realizováno 15 minut před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut.

60 minut / 800,- Kč

Poloha v leže na břiše:  masáž zadní části dolních končetin, hýždí, zad.

60 minut / 800,- Kč

Poloha v leže na břiše: masáž zad. (peeling + zábal + masáž)


90 minut / 1.100,- Kč

Poloha v leže na břiše: masáž zadní části dolních končetin a zad. (peeling + zábal + masáž)


Upozornění: tato masáž není vhodná pro muže s ochlupením v partiích těla, kde se masáž provádí. Na tělo se nanáší zahřátá čokoládová hmota, která postupně chladne a houstne. Což způsobuje nepříjemné až bolestivé tahání za ochlupení.

Dále tuto masáž nedoporučuji: v období tropických teplot. Nahřátá hmota v kombinaci s masáží (tedy třením) způsobuje zvýšení tělesné teploty. Což může vyvolat až kolaps organismu z přehřátí.

 

30 minut / 500,- Kč

Poloha vleže na břiše nebo v sedě na židli: masáž hlavy, šije a ramen.

30 minut / 450,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zad, šije.


45 minut / 550,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž hýždí, zad, šije.


60 minut / 650,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zadní části dolních končetin, hýždí, zad, šije.


90 minut / 900,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zadní části dolních končetin a chodidel, hýždí, zad, šije.

60 minut / 700,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zad a hýždí.


90 minut / 950,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zadní části dolních končetin, hýždí a zad.


Upozornění: tuto masáž nedoporučuji v období tropických teplot. Nahřáté kameny 37 - 40°C , které se pokládají na tělo v kombinaci s masáží (tedy třením) způsobují zvýšení tělesné teploty. Což může vyvolat až kolaps organismu z přehřátí.

60 minut / 850,- Kč

Poloha v leže na břiše: masáž zad.


Upozornění: tato masáž není vhodná pro muže s ochlupením v partiích těla, kde se masáž provádí. Na tělo se nanáší zahřátá medová hmota, která postupně chladne a houstne. Což způsobuje nepříjemné až bolestivé tahání za ochlupení.

Dále tuto masáž nedoporučuji: v období tropických teplot. Nahřátá hmota v kombinaci s masáží (tedy třením) způsobuje zvýšení tělesné teploty. Což může vyvolat až kolaps organismu z přehřátí.

Ke klasickým relaxačním masážím sprcha před i po masáži. ZDARMA!

Pitný režim: Jemně perlivá nebo neperlivá voda, kdykoliv během masáže.

Při odchodu Vám poskytnu zcela ZDARMA, balenou perlivou nebo neperlivou vodu (0,5 litru v PET), kterou si berete s sebou.

15 minut / 400,-Kč

Poloha ve stoje: Intimní kadeřnictví je realizováno ve sprše.

V případě dárečku: Bonusu (ZDARMA) k erotickým masážím, je vymezený čas 15 minut, čerpán ještě před zahájením erotické masáže.

Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA!

Samozřejmostí je vystavení účtenky či faktury pro firmy.

Objednávky na masáže a služby přijímám telefonicky nebo SMS zprávou.

Ceník masáží a služeb pro muže

Ceník / Erotické masáže pro muže

 

Více vzrušení za příznivou cenu !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 199,- Kč

 

 


 

MASÁŽ PENISU:

60 minut / 1.200,- Kč
Poloha na zádech: relaxační masáž dolních končetin a intimních partií, zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

75 minut / 1600,- Kč
Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, v této chvíli nemusí dojít k vyvrcholení. Otočka na záda, pokračuje ruční masáž penisu s vyvrcholením.

 


MASÁŽ PROSTATY - MUŽSKÝ G-BOD:

60 minut / 950,- Kč
Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a otočka na záda, pokračuje masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky do vyvrcholení a následuje ruční masáž penisu, délka dle zbývající.

15 minut / 400,- Kč
Výchozí poloha na břiše: masáž hýždí a zadečku (prostaty). I v případě této individuální procedury dochází ve většině případů k vyvrcholení, není to však podmínkou v případě této 15 minutové verze masáže prostaty.


EROTICKÁ MASÁŽ, TENGA EGG:

60 minut / 1.300,- Kč
Poloha záda/břicho: Jedná se o masáž s použitím erotické pomůcky pro muže, která je zakončena ruční masáží penisu/erotickou pomůckou Tenga Egg, až do Vašeho vyvrcholení. Nedílnou součástí masáže je relaxační masáž šíje, zad, hýždí a opětovná masáž intimních partií, praktikované v poloze na břiše.

Erotickou pomůcku Tenga Egg si po masáži odnesete domů ZDARMA.

 


RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE:

90 minut / 1.700,- Kč
Poloha na břiše: relaxační masáž šíje, zad, hýždí, dolních končetin zezadu a intimních partií. Zakončena ruční masáží penisu v poloze na zádech, s vyvrcholením.

120 minut / 2.100,- Kč
Poloha na břiše/zádech: relaxační masáž šíje, zad, hýždí. Chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu včetně intimních partií, zakončenou ruční masáží penisu s vyvrcholením.

180 minut / 3.000,- Kč
Poloha na břiše/zádech: relaxační masáž šíje, zad, hýždí a navíc anální masáž a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu včetně intimních partií, zakončenou ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Delší čas je věnován právě masírování intimních partií a práci s energií vznikající v těchto místech.


KOUPELE PRO MUŽE S MASÁŽÍ:

120 minut / 2.300,- Kč
150 minut / 2.800,- Kč
180 minut / 3.300,- Kč

Procedura "Koupele pro muže s masáží", začíná sprchou, máte možnost využít služby intimní kadeřnictví a vzájemným mytím. Následuje "Bylinková koupel vaně", na výběr máte několik druhů vůní a přísad do koupele. Nedílnou součástí procedury je "Relaxační erotická masáž", která je následně praktikována na masážním lehátku.

Poloha na břiše: relaxační masáž šíje, zad, hýždí a navíc anální masáž a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, včetně intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu opět včetně intimních partií. Masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Delší čas je věnován právě masírování intimních partií a práci s energií vznikající v těchto místech.

 


NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ:

240 minut / 3.600,- Kč

Možnost masáže v čase, 8:00 – 12:00, 13:00 – 16:00 a 18:00 – 22:00.

Zahájení noční masáže ve 20:00 hodin, ukončení 24:00.
Pro zpříjemnění atmosféry si otevřeme lahev vína. Noční erotická masáž začíná ve sprše, na požádání intimní kadeřnictví a společnou sprchou, vzájemným mytí. Poté Vás čeká koupel ve vaně, vyberete si vůni mořské soli. Následně se přemístíte na masážní lehátko.

Masáž probíhá v poloze břicho/záda: relaxační masáž šíje, zad, hýždí a navíc anální masáž a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, včetně intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu a opět intimních partií. Noční erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. V průběhu erotická provokace, vzájemné masáže a dotyky okořeněné erotickými pomůckami, vibrátory.

12 hodin /7.200,- Kč (čtvrtek, pátek, sobota)
Zahájení noční masáže ve 20:00 hodin, ukončení 8:00.

Noční masáž začne v restauraci, pozdní večeří a káva, poté si zpříjemníme večer a přesuneme se do privátní vířivky se saunou a otevřeme láhev vína. Po návštěvě wellness, následuje přesun na hotelový pokoj. Program je dle domluvy předem. Ráno ruční masáž penisu.

Není v ceně: večeře + víno (cca 1.000,- Kč), wellness 90 minut (900,- Kč), apartmán (2.500,-Kč) s možností ubytování od 14 hodin a snídaně od 7 hodiny ranní.

 


Dáreček pro Vás:

  Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA!

Ceník / Relaxační masáže pro muže

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

 30 minut / 450,- Kč
Poloha vleže na břiše: masáž zad, šíje.

 45 minut / 550,- Kč
Poloha vleže na břiše: masáž hýždí, zad, šíje.

60 minut / 650,- Kč
Poloha vleže na břiše: masáž dolních končetin, hýždí, zad, šíje.

120 minut / 1.200,- Kč
Poloha vleže záda/břicho: masáž chodidel, dolních končetin zadní i přední strana. Následuje masáž hýždí, zad, šíje.

Procedura obsahuje: vřelé uvítání. Popovídání u šálku dobrého čaje s meduňkou, kávy nebo nealkoholického nápoje. Sprchu před masáží. Masáž klasickou relaxační, dle Vašeho výběru z nabídky. Na závěr masáže odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě. Možnost sprchy po masáži.


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

 90 minut / 900,- Kč
Poloha vleže na břiše: masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šíje.

Procedura obsahuje: vřelé uvítání a popovídání u šálku dobrého čaje, kávy nebo nealko. nápoje. Sprchu před masáží. Masáž lávovými kameny, poloha vleže na břiše: masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije. Na závěr masáže odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě. Možnost sprchy po masáži.


ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

  90 minut / 1.100,- Kč
Poloha v leže na břiše: masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šíje.

Procedura obsahuje: vřelé uvítání a popovídání u šálku horké italské čokolády, dobrého čaje, kávy nebo nealko. nápoje. Sprchu před masáží. Čokoládovou masáž, poloha v leže na břiše: masáž dolních končetin zadní strana, hýždí, zad, šije. Na závěr masáže odpočinek, relaxace při ztlumené hudbě. Možnost sprchy po masáži.


Dáreček pro Vás:

  Ke klasickým relaxačním masážím sprcha před i po masáži. ZDARMA!
Občerstvení, jemně perlivá nebo neperlivá voda, kdykoliv během masáže.

Ceník / Intimní kadeřnictví

15 minut / 400,-Kč

  Poloha ve stoje: Intimní kadeřnictví je realizováno ve sprše.

 

  V případě dárečku/bonusu (ZDARMA) k erotickým masážím: je vymezený čas 15 minut, čerpán ještě před zahájením erotické masáže.

 


Dáreček pro Vás:

  Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA!

Máte dotazy k masáži či službě ?

Napište mi dotaz, prostřednictvím toho kontaktního formuláře. Upozorňuji, kontaktní formulář není určený pro promptní dotazy na volný termíny masáže. Na vulgární a urážlivé dotazy neodpovídám.

Kontaktní formulář


Zákazníci, stejně jako srdce, jdou tam, kde si jich váží.

Michael LeBoeuf