Masérka Sára, něco málo O mně.

Jmenuji se Lenka Sarah Pertlová, alias masérka, Sára. Vyjma rodiny mně již léta nikdo neosloví jinak než Sáro, anebo o mně lidé hovoří jako o masérce Sáře. Masáže jsou mým velkým koníčkem a vášní od roku 2000, až po současnost.

V roce 2013 jsem absolvovala rekvalifikační kurz , následně tak získala. Profesní osvědčení s kvalifikací pro povolání (Masér/a) Sportovních a rekondičních masáží mimo oblast zdravotnictví.

V roce 2016 jsem změnila profesi a splnila si můj dlouholetý sen. Založit živnost, a masáže poskytovat profesionálně.

 

Reference

Zjistěte jak mě moji klienti hodnotí.

Tak tedy k věci, pánové i dámy.

Narozená jsem 29. ledna 1976 ve znamení Vodnáře. Je mi tedy krásných 40+ (ať to nemusíte rychle počítat). Plnoštíhlá hnědovláska, modrá očka, nejvýraznější na mé tělesné schránce jsou, přírodní ňadra o velikosti č. 4. Mentálně, věčná optimistka s úsměvem na tváři a smyslem pro humor. Pomáhat lidem i zvířatům, nejen slovy, ale zejména činy, je podstatou mé osoby a bytí na této zemi.

Proč poskytuji masáže a služby výhradně pro muže?

Celý svůj osobní i profesní život trávím převážně v mužské společnosti. Jak už to tak u kolegů bývá, když posléze zjistili, že nejsem žádná (Barbína), ale naopak jsem tzv. Kamarádka do deště a nepohody. Jednali se mnou téměř jako s rovnocenným partnerem a hovořili jako chlap s chlapem (tedy žádný ostych).

Jsem těm chlapům za mnohé vděčná. Občas to bylo z pohledu ženy drsné, ale navzdory tomu občas překypovali něžnostmi třeba v podobě květin nebo pohlazení, když mi nebylo zrovna hej.

Ráda na ty časy vzpomínám. Jednalo se kolektiv plný upřímnosti a kamarádství v pravém slova smyslu. Spory se řešily rázně, ale za půlhodiny se pokračovalo jako by se nic nestalo. Bohužel ženám, až na vzácné výjimky, tato charakterová vlastnost není dána do vínku.

Troufám si tedy veřejně a zodpovědně prohlásit, že mužům velmi dobře rozumím!

Mohou si se mnou povídat, prakticky o čemkoli. Krom obecného rozhledu a hovorů na různá témata, mně často muži v rámci masáží žádali o radu z oblasti sexuality. Kupříkladu se svěřují s problémem předčasné ejakulace nebo naopak, že je partnerka nedokáže uspokojit rukou apod.

Takže, když jsem se rozhodovala, jaké druhy masážních procedur budu nabízet. Našla jsem odvahu a překonala obavy z negativních reakcí blízkého okolí. Poskytovat, krom původně zamýšlených klasických relaxačních masáží i erotické masáže pro muže v četně poradenství z oboru sexuality,  viz. texty níže.


Nic naplat, jsem heterosexuálka a tělesný kontakt je pro mě přirozenější s muži. Ale i po mentální stránce je pro mě příjemnější masírovat muže, než kdybych masírovala i ženy.

Proto masážní služby a intimní kadeřnictví poskytuji výhradně mužům.

O mých zkušenostech a praxi.

Celkem masíruji více jak 15 let. Průběžně rozšiřuji portfolio druhů masáží a služeb pro muže. První (amatérské masáže) jsem začala poskytovat rodinným příslušníkům a blízkému okolí bez rozdílu pohlaví někdy okolo roku 2002-3.

K mému velkému překvapení se zvěst o mých masážích včetně pochvalných referencí dostala k širšímu okruhu známých a jejich známých atd. Došlo to tak daleko, že bych prakticky než masáže nemohla dělat nic jiného. Musela jsem tedy masáže radikálně omezit a opět k mému velkému překvapení jsem najednou přišla o spoustu „kamarádů a kamarádek“. Nejvíce však z řad žen.

Což je další faktor a tvrdá životní zkušenost, která mě přiměla masírovat výhradně muže.

Poskytuji profesionální služby v oborech masáží a sexuality.

Absolvovala jsem řadu masážních kurzů a odborných školení poskytovaných výhradně autorizovanými společnostmi, které jsou držiteli oprávnění vydaném - MŠMT ČR (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy) České republiky.

Za účelem poskytovat i poradenství v oblasti sexuality jsem v roce 2016 absolvovala kurz a odborné školení. Sexuální asistence – Její možnosti a limity


Dovolím si upozornit, že ctím zákony a pravidla etiky související s masážemi včetně erotických masáží. Mnou poskytované erotické masáže nemají nic společného s poskytováním sexuálních služeb.

Certifikáty

Průběžně si rozšiřuji kvalifikaci v oboru poskytování masážních služeb a sexuálního poradenství pro muže.

- Masáže vsedě na masážní židli (2014)

- Bambusová masáž (2014)

- Lávové kameny, Hot Stones I (2014)

- Čokoládová masáž a zábal (2015)

- Klasická relaxační masáž (2015) 

- Tantrická masáž (2017)

- Medová masáž (2017)

- Indická masáž hlavy + antistresová masáž (2017)


- Kurzy a odborné školení v oboru sexuální asistence a poradenství:

- Sexuální asistence - Její možnosti a limity (2016)

- Sexuální pomůcky pro osoby s hendikepem (2016)


Originální certifikáty jsou k nahlédnutí v prostorech masáží nebo na stránce: Certifikáty - masérka Sára

„Zákazníci, stejně jako srdce, jdou tam, kde si jich váží.“

Michael LeBoeuf