Jmenuji se Sarah alias Sára, něco málo o mně.

Foto masérka Sára

Jsem certifikovaná masérka.  Z vlastní zkušenosti vím, jak mě dokážou relaxační (ne-erotické) či erotické masáže nabudit a zregenerovat nejen po fyzické, ale zejména po psychické stránce. Na masáže a Wellness služby jsem docházela od roku 2000. Postupem času jsem masážní techniky odkoukala a v rámci vzájemných masáží se zdokonalila, tak že jsem masírovala své rodinné příslušníky a blízké přátelé.

Protože byli s masážemi spokojeni a často je vyžadovali. Rozhodla jsem se jako druhou profesi věnovat se masážím profesionálně se specializací na masáže pro muže. V rámci přípravy jsem absolvovala řadu masážních kurzů a v roce 2016 založila živnost (Masérské, rekondiční a regenerační služby).

Jsem pohodová žena

Žena ve zralém věku, která nesedí doma. Žiji plnohodnotný a bohatý život včetně několika profesí, které jsou zároveň mým koníčkem, což považuji za štěstí a přízeň osudu, které se bohužel každému nesplní. Je mi krásných 40 + let, výška 170 cm, přírodní ňadra velikost 4, plnoštíhlé postavy, hnědovláska s polodlouhými vlasy, modrá očka s úsměvem na tváři i se smyslem pro humor. Narozená 29.ledna 1976 ve znamení Vodnáře, můžete si se mnou povídat snad o čemkoli.

Bydlím a volný čas trávím v Jihlavě.

Mám vystudovanou obchodní školu. V roce 2012 jsem absolvovala další školu a rozšířila si vzdělání v sociální oblasti Management a právo.

Dalším studiem jsem se zaměřila na lidské tělo, sexualitu a masáže.
Odpočinek, masáže a relaxování, ale i erotika jsou pro zdraví a kvalitní život doslova nezbytné. Z vlastní zkušenosti vím, jak mne dokážou relaxační (ne-erotické) či erotické masáže nabudit a zregenerovat nejen po fyzické, ale zejména po psychické stránce.

Proto jsem se rozhodla tomuto oboru Masáže věnovat profesionálně a jako eroticky laděná žena jsem se specializovala na masáže pro muže a mimo nabídky relaxačních masáží, rozšířila nabídku o relaxační-erotické a erotické masáže zakončené masáží intimních partií, tj. masáží penisu, rukou a doplňkové služby pro muže.

Mým potěšením je dát mužům pocit vyrovnanosti, klidu, pohody v podobě lidských dotyků a porozumění se kterými mám bohaté zkušenosti.

Přijďte mě navštívit co nejdříve STOJÍ VÁM, TO ZATO.

Certifikáty

Od roku 2013 jsem aktivní absolventka Mezinárodního vzdělávacího střediska v Praze a Brně.

- Masáže vsedě na masážní židli (2014)

- Bambusová masáž (2014)

- Lávové kameny, Hot Stones I (2014)

- Čokoládová masáž a zábal (2015)

- Klasická relaxační masáž (2015) 

- Medová masáž (2017)

- Indická masáž hlavy + antistresová masáž (2017)

„Zákazníci, stejně jako srdce, jdou tam, kde si jich váží.“

Michael LeBoeuf

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat konkretní masáž nebo kombinaci masáží, nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě.

Čtěte více