Věrnostní karta / masáže pro muže v Jihlavě

Věrnostní karta masáže pro muže je automaticky vydána zákazníkům při páté erotické masáži. Staňte se také pravidelným klientem a čerpejte zvýhodněné ceny.

Pravidelné masáže jsou prospěšné pro Vaše tělo i duši!

Věrnostní karta, každá pátá masáž sleva 500 Kč.

Věrnostní karta, každá pátá masáž sleva 500 Kč.

Každá 5 erotická masáž, sleva 500,- Kč

Věrnostní kartu, jsem se rozhodla poskytovat mužům, kteří chodí na masáže častěji či pravidelně nikoli náhodně 1 do roka.

Pro dlouhodobé klienty, kteří absolvovali 15 erotických masáží, mám připravenu "Zákaznickou kartu", která skýtá další výhody a bonusy.

Pravidelné masáže k plnohodnotnému životu bezesporu patří a jsou dokonalou relaxací. Na výběr máte jak klasické relaxační tak erotické masáže, které si můžete kombinovat s doplňkovými službami pro muže.

Doporučuji:
Jedna z populárních masáží mých stálých klientů, kteří pravidelně čerpají výhod "Věrnostní karty" masáže pro muže, jsou relaxační erotické masáže.

Choďte pravidelně a také čerpejte slevu z Vaší "Věrnostní karty" na erotickou masáž či službu pro muže, na které se specializuji.

Věrnostní karta:

  • je nepřenosná
  • Vám bude vystavena po absolvování 5 erotické masáže
  • nelze kombinovat s Dárkovým poukazem
  • nelze kombinovat se Zákaznickou kartou
  • nelze směnit za hotovost
  • kartu lze uplatnit na tyto erotické masáže: masáž penisu, masáž prostaty, erotická masáž tenge egg, relaxační erotické masáže, koupele pro muže s masáží a noční erotická masáž

Věrnostní karta je platná od 1.1.2017

Zákaznická karta je novinkou s platností od 25.5.2017.

Bude Vám vystavena po absolvování 15 erotických masáží.
Choďte pravidelně a čerpejte ještě VĚTŠÍ SLEVU různé bonusy z Vaší "Zákaznické karty" na každou erotickou masáž či službu pro muže, na které se specializuji.