Hlava muže a ruce masérky při masáž

Indická masáž hlavy + antistresová masáž

Indická masáž hlavy + antistresová masáž šíje a ramen, výrazně ulevuje od psychického napětí a s tím souvisejícího stresu. Nedílnou součástí indické masáže hlavy je, antistresové masáž šíje a ramen. Zpravidla si lidé neuvědomují souvislost mezi výše uvedenými příznaky (psychické napětí, stres, bolesti hlavy) a strnulostí šíje a ramen.

Indikace:

 • řeší problémy s nespavostí, bolestmi hlavy, migrénou,
 • prokrví pokožku hlavy a stimuluje vlasové kořínky
 • podpoří růst vlasů a kvalitu vlasů
 • výrazně zmírní oční napětí
 • uvolní napětí šíje a zvýší pohyblivost v oblasti krční páteře
 • odstraní strnulost a bolesti v oblasti ramen
 • výrazně zvyšuje koncentraci, rychlejší a jasnější myšlení
 • odbourává stres, psychicky nabudí, podporuje pozitivní myšlení

Indická masáž hlavy + antistresová masáž prevence proti stresu

Máte-li již obdobné problémy, anebo jako prevenci proti psychickému napětí a stresu.

Budete v dobrých rukou! Tuto masáž jsem se učila a certifikát získala od mezinárodní akreditované firmy, Dexter academy, jejíž lektoři získali dovednosti a praxi na zahraničních stážích, od nejlepších masérů a masérek přímo v Indii a Srí lance.

Indická masáž hlavy + antistresová masáž šíje a ramen, je v Indii praktikována stovky let. Dalším a méně známým účinkům této „komplexní masáže“ je dokonalé prokrvení pokožky hlavy a stimulace vlasových kořínků, což podporuje nejen růst vlasů, přirozený lesk a pevnost vlasů, ale zabraňuje i třepení vlasů.

Není tedy překvapením, že antistresovou masáž hlavy v Indii aplikují i dětem od útlého věku.

Výdobytky „moderní doby“ si vybírají svou daň na našem zdraví. Je prokázáno, že se obdobné problémy netýkají pouze dospělé populace, ale i dětí.

Zejména okolní tlak na lidi v tzv. ve vyspělých ekonomikách, mezi které Česká republika bezesporu patří, je až neúměrně vysoký v mnoha směrech, kupříkladu:

Vysoké pracovní tempo zejména v manažerských funkcích, potřeba dalšího sebevzdělávání související s rozvojem nových technologií, neustálou změnou zákonů a nařízení, studiem cizích jazyků apod. Dále zajištění rodiny nejen po finanční stránce, ale také zajištění a organizaci dovolené, sportovní a kulturní vyžití, školní potřeby a různé kroužky a zájmové činnosti pro děti atd.

Takto bych ve výčtu našich povinností, mohla pokračovat snad do nekonečna. Součinem výše uvedených povinností a nezdravého způsobu života je důsledkem Vašeho psychického napětí a stresu.

Přeneste se tedy alespoň občas do dob minulých.

Zvolněte životní tempo a objednejte se na masáž. Užijete si blahodárné relaxační a terapeutické účinky, této antistresové masáže hlavy.

Kontraindikace:

 • infekční onemocnění, chřipka, horečka
 • nádorové onemocnění, onemocnění cév
 • epilepsie, přiliž nízký nebo vysoký tlak
 • kožní choroby, záněty, lupénka (v aktivním stádiu)
 • v případě úrazu, pooperační léčbě (pokud jsou neslučitelné s touto masáží)

Kontraindikace je stav,  kde není ze zdravotních důvodů či jiných faktorů masáž vhodná.

CENÍK - INDICKÁ MASÁŽ HLAVY + ANTISTRESOVÁ MASÁŽ

 • 60 minut / 1.200,- Kč

Poloha vleže na břiše nebo v sedě na židli: masáž hlavy, šije a ramen.

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat konkrétní masáž nebo můžete improvizovat a konkrétní masáž či službu pro muže dohodnout až na místě, popřípadě objednávku rozšířit v průběhu "Indické masáže hlavy".

ČTĚTE VÍCE