Stehna muže a ruce masérky s bambusovými tyčkami

Bambusová masáž

Bambusová masáž je technika s použitím nahřátých bambusových tyčí o různých délkách, má uvolňující, zklidňující a drenážní vlastnosti. Masáž je ideální pro muže, díky stimulaci nervových a svalových vláken, které se díky intenzivnějšímu tlaku na tyče zesilují. Naopak při nižším tlaku svalstvo uvolňují a zklidňující.

U žen i (mužů) je bambusová masáž, účinným bojem proti celulitidě. Nebo prevencí proti celulitidě tzv. Pomerančové kůži.

Indikace:
Čím je bambusová masáž prospěšná a co dokáže,

 • stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy
 • výrazně uvolňuje napětí a ztuhlost svalů
 • odstraňuje chronické i akutní bolesti páteře
 • bambus má silný detoxikační efekt
 • uvolňuje energetické blokády těla
 • výrazně zrychluje metabolismus
 • posiluje imunitní systém.

Bambusová masáž je účinným bojem proti celulitidě

Objednejte si bambusovou masáž,která je vhodná spíše pro muže s dobře vypracovanou nebo vyvinutou muskulaturou (svaly). Pro muže, kteří jsou hubení a příliš neoplývají svaly, doporučuji raději podstatně šetrnější „Medovou detoxikační masáž“, která neproniká tak intenzivně do hloubky svalů a tkání.

Opakem je méně „drsná masáž“ za účelem odstranění celulitidy (pomerančové kůry), kterou trpí čím dál více mužů.

Budete v dobrých rukou! Tuto masáž jsem se učila a certifikát získala od mezinárodní akreditované firmy, Dexter academy, jejíž lektoři získali dovednosti a praxi na zahraničních stážích, od nejlepších masérů a masérek především v Indii na Srí lance, ale i dalších destinacích.

Bambusová masáž se prvotně rozvinula v asijských zemích a provinciích, zejména v oblasti jižní Asie. Již několik let je velkým hitem v USA, ale i v Evropě si postupně nachází své místo na slunci.

Bambus je přírodní antibakteriální materiál, který je dostatečně pevný a zároveň pružný. Tak abych při masáži mohla na svaly vyvinout dostatečný tlak a dokonaleji stimulovat nervové a krevní plíšky (což oceňují zejména sportovci).

Masážní bambusové tyče, speciální masážní bambusový set jsou hlazené tyče o různých délkách a tloušťce. Každý z bambusu je speciálně přizpůsobený pro specifickou část těla a tím se maximalizuje úroveň tlaku. Bambusovou tyčí docílíme dokonalé promasírování a zároveň uvolnění svalů, čímž zaručíme dlouhodobý efekt masáže.

Typ použití bambusových masážních pomůcek a tyčí závisí na účelu masáže. Z technik se používá hlazení, hnětení, tepání, mačkání, vibrace, tření a tlak na svalové struktury nebo měkké tkáně v těle.

Před masáží se „masážní bambusové nářadí“ lehce nahřívá. Použitím masážních olejů nebo krémů reguluji intenzitu tření na pokožce. Na konci masáže se masírované partie ošetří speciálním bambusovým olejem, který napomáhá pokožku zklidnit a zhojit.

Myslete na svoje zdraví, svaly, celulitidu a psychickou pohodu.

Pokud je Vás kus chlapa, objednejte si bambusovou masáž. Užijete si intenzivní a dlouhodobé účinky „Bambusové masáže“.

Kontraindikace:
Bambusová masáž není vhodná pro,

 • těhotné ženy
 • velmi štíhlé muže
 • muže, kteří trpí křečovými žilami
 • muže, kteří mají žaludeční problémy
 • muže s kardiovaskulárními chorobami

Kontraindikace je stav,  kde není ze zdravotních důvodů či jiných faktorů masáž vhodná.

CENÍK - BAMBUSOVÁ MASÁŽ

 • 60 minut / 1.000,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zadní části dolních končetin, hýždí, zad.

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat konkrétní masáž nebo můžete improvizovat a konkrétní masáž či službu pro muže dohodnout až na místě, popřípadě objednávku rozšířit v průběhu "Bambusové masáže masáže".

ČTĚTE VÍCE