Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Relaxační erotické masáže pro muže

Relaxační erotické masáže pro muže jsou nejžádanější v rámci poskytovaných služeb.  Níže uvedené praktiky a techniky erotických masáží uvádějí muže do naprosté extáze nebo naopak do naprostého klidu, záleží na Vaší momentální náladě a potřebě.

Relaxační erotická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Relaxační erotické masáže pro muže.

Přijďte si také prožít nejžádanější relaxační erotické masáže, zakončené erotickou masáží penisu. „STOJÍ, VÁM TO ZATO“!

Relaxační erotické masáže začínají společnou sprchou a vzrušující "předehrou" šikovnými prstíčky masérky, a to jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení. Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyji a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete toho zneužít dotyky a umýt mě. Vzájemné umytí je malé zpestření před masáží.

Můžete si také nechat upravit ochlupení, poskytuji placenou službu "Intimní kadeřnictví" ke všem erotickým masážím.


Nejžádanější relaxační erotická masáž z nabídky, začíná.

Pohodlně si lehnete na masážní lehátko. Ležíte na břiše, já namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šíji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem. Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda.

Dále Vás čeká relaxační masáž zakončena erotickou masáží penisu.

Následuje erotická masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddalovat vyvrcholení co nejdéle a rozmazlím ji na mnoho způsobů. Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi jemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Penis zůstává stále ztopořený a je připraven k velkému vzrušení, které se během několika minut dostaví, můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle, např. i kroucení palců u nohou. Výstřik zůstává v mých rukách nebo na Vašem těle. Počet vyvrcholení není omezen, doporučuji jedno s dlouhým oddálením. Preferuji domluvu před masáží, záleží pouze na Vašem v tu danou chvíli a vzrušení během masáže.

Dle zvolené délky masáže ( 60 minut, 90 minut, 120 minut) je relaxační masáž v různých délkách a masáž penisu můžete zvolit na začátku nebo až na konci masáže. Preferuji domluvu před masáží.

Prožitek z masáže umocní příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení a relaxační hudba.

Rozbalovací ceník