Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Relaxační erotická masáž pro muže

Relaxační erotická masáž pro muže je nejžádanější v rámci poskytovaných služeb.

Níže uvedené praktiky a techniky erotických masáží uvádějí muže do naprosté extáze nebo naopak do naprostého klidu, záleží na Vaší momentální náladě a potřebě.

Erotická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Relaxační erotická masáž, je zakončena masáží penisu

Přijďte si také prožít nejžádanější erotickou masáž, zakončenou masáží penisu „STOJÍ, VÁM TO ZATO“!

Společná sprcha, začínám jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení.

Vzrušující "předehra", ve sprše.

Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyji a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete to ho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a předně mě pozlobit a umýt.

Nejžádanější erotická masáž z nabídky, začíná.

Pohodlně si lehnete na masážní lehátko. Ležíte na břiše, já namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem.
Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddalovat vyvrcholení co nejdéle a rozmazlím ji na mnoho způsobů.

Chcete vědět více, a získat podrobnější informace pokračujte níže, stojí to zato!

Relaxační erotická masáž pro muže, vyvrcholení.

Posadím se na lehátko mezi Vaše roztažené nohy, uchopím Váš šourek a protáhnu jej dolů tak, že se Vám stáhne kůžička ze žaludu. Oběma namaštěnýma rukama penis pomalými tahy se silným stiskem dráždím, střídám úchopy u kořene i na žaludu.

Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem oddálit Vaše vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Těsně před výronem semene techniku přeruším, cca po půl minutě pokračuji.

Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi příjemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Penis zůstává stále ztopořený a je připraven; zažít oddalování, samozřejmě záleží, co muž tzv. ustojí. V poslední chvíli přestanu a vzápětí hned zrychlím, při velkém vzrušení můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle např. i kroucení palců u nohou.

Počet vyvrcholení není omezen, preferuji domluvu před masáží, záleží pouze na Vašem rozpoložení v tu danou chvíli a vzrušení během masáže.

Výstřik zůstává v mých rukách anebo na Vašem těle.

Title of List

  • 90 minut / 1.700,- Kč

Poloha na břiše: relaxační masáž šije, zad, hýždí, dolních končetin zezadu a intimních partií. Zakončena ruční masáží penisu v poloze na zádech, s vyvrcholením.

  • 120 minut / 2.100,- Kč

Poloha na břiše/zádech: relaxační masáž šije, zad, hýždí. Chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu včetně intimních partií, zakončenou ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Na stránce "CENÍK", můžete shlédnout, kompletní nabídku nabízených masáží a doplňkových služeb, včetně cenové nabídky. Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Čtěte více