Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Noční erotická masáž pro muže.

Noční erotická masáž pro muže. Prožijte 3 hodinovou relaxačně eroticky laděnou masáž. Vzájemný mycí rituál ve sprše, voňavou koupel, profesionální celotělovou relaxační masáž a série erotických masáží dle vašeho výběru z nabídky . Každý večer v týdnu, od pondělí do neděle, v čase od 19:00 do 22:00 hodin.

Noční erotická relaxační masáž pro muže.

Rád byste se zrelaxoval anebo jenom popovídal, dal si sklenku vína a zapomněl na všední starosti?

Můžete ochutnat "NOČNÍ EROTICKOU MASÁŽ" při svíčkách a relaxační hudbě. Ochutnat kouzlo noční relaxační erotické masáže pro muže a spojit příjemné s užitečným třeba na služební cestě, nebo jiném pobytu mimo domov? Průběh noční masáže není striktně dán, záleží na domluvě a individuálním přístupu.

Každý VEČER v týdnu, od pondělí do neděle, v čase od 19:00 až 22:00 hodin.

Přijďte se nechat hýčkat a rozmazlit jemnými dotyky při ztlumeném osvětlení a jemné relaxační hudbě.


Proč být po večeři doma či na hotelu sám?

Sejdeme se v 19:00 hodin u kávy či čaje, popovídáme, domluvíme se konkrétně nač budete mít chuť s nabídky a otevřeme láhev vína, přesuneme se do koupelny. Začínáme společnou sprchou při které si Vás umyju od hlavy až k patě a poprvé pozlobím hbitými prstíčky Vaši pýchu.

V rámci společné sprchy můžete zdarma vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže.

Poté Vás čeká koupel ve vaně, s přídavkem mořské soli, máte na výběr z několika vůní, doporučuji vůni levandule. Koupel trvá cca 20-30 minut, při které se mimo blahodárných účinků koupele, celé tělo dokonale nahřeje. Tím se zároveň před první masáží uvolní napětí ve svalech a otevřou se póry na povrchu kůže. Po celou celou dobu koupele odpočíváte a vychutnáváte po doušcích víno a jako bonus mám pro Vás připravené malé překvapení (dle domluvy). Po příjemné koupeli se přemístíte na masážní lehátko, společně vybereme vhodný druh masážního oleje.


Následuje klasická relaxační masáž s erotickými tantra prvky a masáž penisu s oddalováním vzrušení.

Dále se domluvíme na celkovém průběhu masáže, zpravidla se začíná celotělovou relaxační masáží se zaměřením na šíji, záda, hýžďové svalstvo, zadní  a přední části dolních končetin včetně prstů a chodidel. Na masérském lehátku prožijete příjemné chvíle a bude vnímat jemné dotyky, hbité prstíčky a hřejivý olej po těle. Masáž pro muže má za cíl oživení, potěšení a radost. Je vždy jedinečná a unikátní. Proto je dobré mít pro masáž záměr nikoliv očekávání.

Noční erotická masáž pro muže pokračuje intenzivní masáží penisu s oddalováním vzrušení.

Při masáži penisu jste v pozici přijímacího a vychutnáváte si jemné dotyky na Vaší pýše. Podstatou této masáž je oddalovat vyvrcholení co nejdéle čímž rozmazlím Vaši pýchu na mnoho způsobů. Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi jemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Penis zůstává stále ztopořený a je připraven k velkému vzrušení, které se během několika minut dostaví vyvrcholení. Při kterém můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle, např. i kroucení palců u nohou. Počet vyvrcholení není omezen, doporučuji jedno s několikanásobným oddalováním nebo maximálně dvě.

Celkově noční erotickou masáž můžeme kořenit masáží prostaty a erotickou pomůckou pro muže, análním vibrátorem a případně zpestřit masáží Tenga Egg za pomoci silikonového vajíčka.

Možnosti jsou téměř neomezeny.

Velmi ráda Vám dokážu, že můžeme společně strávit několik hodin a zažívat velké vzrušení. V průběhu noční erotické masáže jsou k dispozici erotické pomůcky pro muže. Pokud a kdy si role během masáže vyměníme už nechám na Vás.

Nebo pokud chcete zejména odpočívat, můžete strávit delší čas ve vaně apod. Pro mnohé klienty jsem vrbou, můžeme si povídat prakticky o čemkoli. Jsem empatická, diskrétní a hlavně umím naslouchat.

Prožili jsme příjemné chvíle a kolem cca 22:00 hodiny se spolu rozloučíme.

Zavolejte mi (+420) 792 294 000

Rozbalovací ceník