Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Noční erotické masáže při svíčkách.

Nechcete být doma sám, v televizi nic nedávají a obrázky pro dospělé znáte již zpaměti? Nabídka je určena pouze pro muže na solidní úrovni, kteří se umí pobavit i bez alkoholu. Velmi ráda se opět shledám s muži, se kterými se znám z předešlých setkání. Dlouho jsem přemýšlela, jak některé z Vás potěšit. Proto jsem pro vás připravila novinku "NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ" při svíčkách a relaxační hudbě.

Noční erotické masáže, pro muže od 20:00 hodin.

Více vzrušení za příznivou cenu, 199,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.


 
V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 199,- Kč

 

 

Přijďte se nechat rozmazlit, pomazlit či hýčkat.

Rád byste se přitulil, pomazlil anebo jenom popovídal, dal si sklenku vína a zapomněl na všední starosti?

Můžete ochutnat kouzlo erotiky a spontánnosti, spojit příjemné s užitečným i na služební cestě, nebo jiném pobytu mimo domov?

Průběh noční masáže není striktně dán, záleží na domluvě, individuální přístup.

Proč být po večeři na hotelu sám?

Sejdeme se cca ve 20 hodin u kávy, popovídáme, domluvíme se konkrétně nač budete mít chuť s nabídky a otevřeme láhev vína (nealkoholického), přesuneme se do koupelny, dáme společnou sprchu, nebudou chybět vzájemné dotyky.

Poté Vás čeká koupel ve vaně, s přídavkem mořské soli, máte na výběr z několika vůní a bylinných přísad např. máty, levandule, chmelu a meduňky. Koupel trvá cca 10-20 minut, celé tělo se nahřeje, uvolní se napětí ve svalech a Vy po celou dobu odpočíváte.

Následuje celotělová relaxační - erotická masáž, anebo můžete zvolit jinou masáž dle nabídky. 

Prožijete příjemné chvíle s jemnými dotyky po celém těle na masážním lehátku, masáž teplým olejem.

Velmi ráda Vám dokážu, že můžeme společně strávit několik hodin, provokovat se vzájemnými masážemi, dotyky, svádivými pohledy a zažívat velké vzrušení i pokušení a vše bez milostného aktu, přičemž dojde k vyvrcholení, které není jakkoli limitováno.

Prožili jsme příjemné chvíle a kolem půlnoci se spolu rozloučíme.

Celá noc musí vyplynout ze situace, nedá se plánovat dopředu, pokud se již déle neznáme. Čas úplně tak nehlídám, můžeme být spolu i o několik hodin déle, a však ne za účelem sexuálních služeb, ale zajít například na pozdní večeři, kávu,  kulečník čí bowling a nebo jinou formu zábavy.

CENÍK - Noční erotické masáže od 20:00 hodin

  • 240 minut / 3.300,- Kč

Zahájení masáže ve 20:00 hodin, ukončení 24:00. Pro zpříjemnění atmosféry si otevřeme lahvinku vína. Noční erotická masáž začíná sprchou, vzájemným mytím a dotyky. Poté Vás čeká koupel ve vaně. Následně se přemístíte na masážní lehátko.

Masáž probíhá v poloze břicho/záda: relaxační masáž šije, zad, hýždí, včetně intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu a opět intimních partií. Noční erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. V průběhu erotické škádlení/provokace, vzájemné masáže a dotyky okořeněné erotickými pomůckami, vibrátory, šátek na oči.

Po masáži si večer můžeme zpříjemnit i jinou aktivitou, kupříkladu zajít na pozdní večeři, kávu, kulečník či bowling anebo jinou formu zábavy.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat "Noční erotickou masáž", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu "Noční erotické masáže ".

Čtěte více