Klasické relaxační masáže pro muže Jihlava

Masáže pro muže v centru města Jihlava, praktikuji v útulném prostředí. Zpravidla se masáž, používá jako prostředek fyzické a duševní relaxace. Při relaxačních masážích dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů.

Dále jako účinný prostředek k odbourání stresu, bolestem hlavy, strnulosti šíje a ramen, detoxikaci těla, nabuzení organismu, odstranění celulitidy, nebo jako prevence k mnoha dalším civilizačním chorobám.

Klasická relaxační masáž

Klasická relaxační masáž hraje důležitou roli zejména při prevenci řady  pohybových onemocnění, ale i při chřipce. Má velice blahodárný relaxační účinek pro celý organismus.

Masáž lávovými kameny

Na pokožku masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37-40°C. Teplo z nahřátých kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

Čokoládová masáž

Celá procedura začíná nejprve kávovým peelingem z kávových zrn, následuje masáž těla horkou čokoládou, a na závěr celé čokoládové procedury si užijete relaxaci v zábalu.

Antistresová masáž hlavy

Indická masáž hlavy + antistresová masáž šíje a ramen. Je masáž, která odbourává bolesti hlavy a uvolňuje stres. Dále antistresová masáž napravuje strnulost šíje a ztuhlá ramena.

Bambusová masáž

Bambusová masáž je technika s použitím nahřátých bambusových tyčí o různých délkách. Masáž  má uvolňující, zklidňující a drenážní vlastnosti. Ideální je zejména pro muže dobrou muskulaturou.

Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je kůra, která Vás zbaví spousty různých druhů toxinů z pokožky i těla. Včelí med má prokazatelně blahodárné účinky nejen na pokožku, ale i na vnitřní orgány.

Jsem profesionální, certifikovaná masérka!

Klasické relaxační masáže pro muže, praktikuji na základě rekvalifikačního kurzu: v akreditovaném vzdělávacím programu, který jsem zakončila úspěšnou zkouškou.

Masér/ka pro: Sportovní a rekondiční masáže.

Dále na základě živnostenského oprávnění a získání profesní kvalifikace

Sportovní masáž (69-037-M),

které je rovněž podmíněno závěrečnou zkouškou před autorizovaným členem zkušební komise pod Evidenčním č. MŠMT_130061/69-037-M

S autorizací udělenou dne 21. 11. 2012. Evidovanou pod spisovou značkou MŠMT-43666/2012-212, udělenou autorizačním orgánem: MŠMT.

U mě budete vždy v dobrých rukou!

Masáže pro muže a druhy masáží jsem se učila převážně u mezinárodní akreditované firmy, Dexter academy. Lektoři této společnosti získali masážní dovednosti a praxi na zahraničních stážích, od těch nejlepších masérů a masérek především v Indii, Srí lance, ale i mnoha dalších destinacích.

 

Než podstoupíte masáž, měli byste vědět,

kdy a za jakých okolností na masáže docházet a kdy masáže nedocházet.

INFORMACE: obecná pravidla a doporučení.

minimálně 2 hodiny před masáží nejezte hlavní chod.

dodržujte pitný režim, pijte voda nebo čaj. Kávu nedoporučuji.

máte-li alergii na nějakou látku, oznamte to neprodleně masérce.

před masáží si odložte řetízky, prstýnky, hodinky, sepněte dlouhé vlasy.

nestihnete-li se osprchovat doma, máte možnost se osprchovat před masáží na místě.

máte-li svou oblíbenou hudbu, u které se Vám nejlépe relaxuje. Přineste ji s sebou.

pokud chcete, aby se masérka více zaměřila na určitou část těla, masérce to před masáží sdělte.

chce-li se Vám při masáži spát, klidně spěte. Spánek zpravidla trvá 10-15 minut a masérka při něm v masáži pokračuje.

krátký spánek je stavem nejhlubší relaxace a regenerace. Také je projevem Vaší důvěry, což jistě každou masérku potěší.

při masáži se uvolněte, vnímejte doteky a hudbu. Nechte se unášet příjemnými pocity a ničím si nelámejte hlavu, ať si Vaše mysl důkladně odpočine.

je-li Vám je nějaký hmat z osobního hlediska nepříjemný, anebo naopak velmi příjemný řeknete to. Vzájemná komunikace je velice důležitá a navíc vytváří osobnější vztah mezi Vámi a masérkou.

sprchování po masáži je vhodné až po několika hodinách, z důvodů dlouhodobějšího efektu masážních olejů. Sprchu však můžete po masáži na místě využít. Profesionální přírodní „Bio oleje“ jsou neutrální a nezanechávají na oblečená mastné fleky.

po masáži alespoň půlhodiny nejezte, nepijte alkoholické nápoje a pokud možno nekuřte. Naopak zvyšte příjem tekutin a dodržujte pitní režim, ideální minerální neslazená voda nebo teplý či studený čaj.

ve zbytku dne si udělejte volno a dále relaxujte. Věnujte čas rodině a hlavně dětem, nevyvíjejte žádné sportovní aktivity a pobyt na sluníčku. Ve zbytku dne odpočívejte a navečer třeba pozvěte partnerku na dobrou večeři, tělo Vám za to poděkuje.

nic Vám neuteče, odpočinek si jednou za čas může dopřát každý. Následující den nabitý novou energii, jistě vše hravě doženete.

INDIKACE: kdy je vhodné na masáže docházet.

svalové bolesti zad, šíje či končetin
svaly namožené následkem zatížení
poúrazové stavy
stres a zvýšené duševní napětí
slabé migrény a některé další typy bolestí hlavy
bolesti zad ke konci těhotenství

KONTRA-INDIKACE: kdy není vhodné na masáže nedocházet.

všechny akutní stavy (záněty, virózy a jiné infekce)
choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak)
onkologické onemocnění
záněty žil, velké varixy (křečové žíly)
osteoporóza (podle stupně pokročilosti)
krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.)
stavy pod vlivem psychotropních látek
akutní psychózy
menstruace

Nejste-li si jisti svým, současným zdravotním stavem?

Doporučuji před masáží navštívit Vašeho lékaře. 

Obliba klasických relaxačních masáží u mužů každoročně stoupá!

Dlouholetou praxí jsem si postupně vybudovala stálou klientelu mužů, které již dnes považuji za své přátele. Neváhejte a zavolejte nebo mi napište ještě dnes, staňte se také mým váženým klientem.

Od počátku vše probíhá beze spěchu, na profesionální úrovni s empatií a citem. Příjemnou atmosféru doprovází úvodní pohovor, malé občerstvení, přírodní oleje, vonné svíčky, relaxační hudba.


Stručně o masážích:

Prvním konkrétním písemným dokladem o této činnosti je Ebersuv papyrus ze starého Egypta, který je některými badateli datován až do doby 5.000 let př.n.l.

Další destinacemi jsou Indie, Čína a Srí lanka, kde byla masáž používána již v nejstarších dobách jako léčebný prostředek. Řecko je pravděpodobně první zemí, kde se masáž začala uplatňovat při sportu.

V dnešní době je velké množství různých druhů masáží tradičních škol s různými postupy. Na základě nových poznatků a výzkumu, vznikají nové či modifikované druhy masáží.


Portfolio nabízených masáží:

Klasické relaxační masáže pro muže u mě poptává čím dál více mužů. Proto jsem se rozhodla portfolio klasických relaxačních masáží postupně rozšiřovat.

Ode dne 10.08.2019, krom původní nabídky klasická relaxační masáž, masáž lávovými kameny a čokoládová masáž.

Jsem rozšířila nabídku o další 3 druhy relaxačních masáží:  bambusová masáž, indická antistresová masáž hlavy, medová detoxikační masáž.

Podrobné informace o jednotlivých masážích, získáte na samostatné stránce ke konkrétní masáži.


Důležité upozornění:  Od 15 let do 18 let, jsou klasické relaxační masáže poskytovány pouze v doprovodu zákonného zástupce (rodičů). Dětem mladšího věku 15 let masáže neposkytuji.

60 minut / 800,- Kč

Poloha v leže na břiše:  masáž zadní části dolních končetin, hýždí, zad.

60 minut / 800,- Kč

Poloha v leže na břiše: masáž zad. (peeling + zábal + masáž)


90 minut / 1.100,- Kč

Poloha v leže na břiše: masáž zadní části dolních končetin a zad. (peeling + zábal + masáž)


Upozornění: tato masáž není vhodná pro muže s ochlupením v partiích těla, kde se masáž provádí. Na tělo se nanáší zahřátá čokoládová hmota, která postupně chladne a houstne. Což způsobuje nepříjemné až bolestivé tahání za ochlupení.

Dále tuto masáž nedoporučuji: v období tropických teplot. Nahřátá hmota v kombinaci s masáží (tedy třením) způsobuje zvýšení tělesné teploty. Což může vyvolat až kolaps organismu z přehřátí.

 

30 minut / 500,- Kč

Poloha vleže na břiše nebo v sedě na židli: masáž hlavy, šije a ramen.

30 minut / 450,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zad, šije.


45 minut / 550,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž hýždí, zad, šije.


60 minut / 650,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zadní části dolních končetin, hýždí, zad, šije.


90 minut / 900,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zadní části dolních končetin a chodidel, hýždí, zad, šije.

60 minut / 700,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zad a hýždí.


90 minut / 950,- Kč

Poloha vleže na břiše: masáž zadní části dolních končetin, hýždí a zad.


Upozornění: tuto masáž nedoporučuji v období tropických teplot. Nahřáté kameny 37 - 40°C , které se pokládají na tělo v kombinaci s masáží (tedy třením) způsobují zvýšení tělesné teploty. Což může vyvolat až kolaps organismu z přehřátí.

60 minut / 850,- Kč

Poloha v leže na břiše: masáž zad.


Upozornění: tato masáž není vhodná pro muže s ochlupením v partiích těla, kde se masáž provádí. Na tělo se nanáší zahřátá medová hmota, která postupně chladne a houstne. Což způsobuje nepříjemné až bolestivé tahání za ochlupení.

Dále tuto masáž nedoporučuji: v období tropických teplot. Nahřátá hmota v kombinaci s masáží (tedy třením) způsobuje zvýšení tělesné teploty. Což může vyvolat až kolaps organismu z přehřátí.

Ke klasickým relaxačním masážím sprcha před i po masáži. ZDARMA!

Pitný režim: Jemně perlivá nebo neperlivá voda, kdykoliv během masáže.

Při odchodu Vám poskytnu zcela ZDARMA, balenou perlivou nebo neperlivou vodu (0,5 litru v PET), kterou si berete s sebou.

Malé občerstvení v ceně

U kávy nebo čaje a sladkým pokušením, které jsou poskytovány ZDARMA si v klidu popovídáme.

V průběhu úvodního hovoru poskytnu informace a zodpovím Vaše dotazy. Následně se rozhodnete jaký druh masáže či služby pro Vás bude optimální.

Od počátku vše probíhá beze spěchu, na úrovni s pochopením a citem. Příjemnou atmosféru doprovází přírodní oleje, vonné svíčky, relaxační hudba a výše zmíněné občerstvení.

Zvu Vás na příjemný relax-pro-muže.

Neváhejte a přijďte mě navštívit ještě dnes!

Vážení a mílí pánové. Poskytuji komplexní nabídku služeb pro muže. Relaxační (ne-erotické), relaxační-erotické masáže pro muže, nabídku doplňkových služeb, za účelem Vaší relaxace a nevšedních erotických prožitků.