Masáž penisu, rozkoš a vyvrcholení.

Masáž penisu, rozkoš a vyvrcholení.

Masáž penisu v Jihlavě. Dáte si sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky masérky.

Začínáme relaxační masáží dolních končetin, postupuji nahoru vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím. Následuje masáž penisu, začnu jemně dráždit žalud a uzdičku pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je několikanásobně oddalovat Vaše vyvrcholení.

Více vzrušení za příznivou cenu, 199,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.


 
V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 199,- Kč

 

 

Masáž penisu, průběh masáže

Po masáži vnitřní strany stehen směrem k intimním partiím, následuje masáž penisu.

Posadím se na masérské lehátko mezi Vaše roztažené nohy, uchopím Váš šourek a protáhnu jej dolů tak, že se Vám stáhne kůžička ze žaludu. Oběma namaštěnýma rukama penis pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu.

Tyto techniky a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit Vaše vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle.

Těsně před výronem semene techniku přeruším, cca po 1 minutě pokračuji. Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi příjemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Váš penis i nadále zůstává stále ztopořený a je připraven, zažít oddalování, samozřejmě záleží na tom, co muž ustojí.

V poslední chvíli před vyvrcholením přestanu a vzápětí hned zase zrychlím. Při velkém vzrušení můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po celém těle a dokonce jsem u některých mužů zažila i kroucení palců u nohou. Výstřik zůstává v mých rukách anebo na Vašem těle.

Masáž penisu, rozkoš a mohutné vyvrcholení

Uchopím Váš šourek a protáhnu jej dolů tak, že se Vám stáhne kůžička ze žaludu.

Některým mužům se při extázi kroutí palce u nohou.

Výstřik zůstává v mých rukách anebo na těle.

CENÍK - MASÁŽ PENISU

  • 60 minut / 1.200,- Kč

Poloha na zádech: relaxační masáž dolních končetin a intimních partií, zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, hýždí. Ruční masáž penisu na zádech či břiše/lze střídat, zakončena masáží penisu s vyvrcholením.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Na stránce "CENÍK", můžete shlédnout, kompletní nabídku nabízených masáží a doplňkových služeb, včetně cenové nabídky. Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Čtěte více