Koupele pro muže, erotické relaxování

Koupele pro muže s erotickou masáží

Procedura "Koupele pro muže s masáží" je zaměřena na Váš pasivní odpočinek a relaxaci, při kterém se dokonale uvolníte a zregenerujte nejen tělo, ale i Vaší mysl. Součástí procedury je "Koupel ve vaně" a celotělová "Relaxační erotická masáž". Celková atmosféra je podtržena, příjemnou relaxační hudbou a vonnými svíčkami.

Koupele pro muže s erotickou relaxační masáží.

Hledáte změnu či zpestření všedních dnů, útěk od stereotypu, odpočinek a relaxaci?

Přijďte a užijte si voňavou koupel ve vaně. Na výběr máte několik druhů vůní a přísad. Následně Vás budu hýčkat celotělovou relaxační masáží za použití neparfemovaného masážního oleje. Moje ruce se budou dotýkat celého těla a s Vaším dovolením, včetně intimních partií. Můžete si také nechat upravit ochlupení, poskytuji placenou službu "Intimní kadeřnictví", ke všem erotickým masážím.

Při koupeli a celotělové masáži je očekávána Vaše pasivita po celou dobu relaxování.


Procedura Koupele pro muže s masáží, začíná společnou sprchou a mycím rituálem s masérkou a vzájemným mytím. Následuje voňavá koupel ve vaně plné vůně s přídavkem mořské soli, na výběr máte několika vůní a bylinných přísad např. eukaliptus a arnika, levandule, olivy, pomeranče a vodního leknínu. Koupel trvá cca  10-20 minut, celé tělo se nahřeje, uvolní se napětí ve svalech a Vy po celou dobu odpočíváte a relaxujete. Po koupeli se přemístíte na masážní lehátko, společně vybereme vhodný druh masážního oleje.

Následuje klasická relaxační masáž.

Dále se domluvíme na celkovém průběhu masáže, jedná se o celotělovou Relaxační erotickou masáž se zaměřením na šíji, záda, hýžďové svalstvo a dolních končetin zezadu i zepředu. Zda budete chtít zakončit proceduru masáží penisu, která je samozřejmě v ceně, ponechám na Vašem rozhodnutí. Dle Vašeho uvážení a Vaší momentální kondice, můžeme pokračovat erotickou masáží, která je zakončena intimní masáží penisu s oddálením Vašeho vrcholu až do maximální slasti, šikovnými rukami a hbitými prstíčky masérky.

K vytvoření příjemné atmosféry po celou dobu hraje relaxační hudba anebo song na Vaše přání.

Přijďte si odpočinout a nabrat nové síly v této uspěchané době.

Rozbalovací ceník