Nejčastější dotazy

Na této stránce zveřejňuji dotazy a mé odpovědi, které mohou být zajímavé pro ostatní návštěvníky tohoto webu. Pokud si nepřejete Váš dotaz zveřejnit, zadejte požadavek zároveň s dotazem, samozřejmě zveřejněn nebude. Upozorňuji, že na vulgární či jinak urážlivé neodpovídám.

Nejčastější dotazy – Erotické masáže

Nabídka erotických masáží a služeb jsou určeny pouze mužům.
Ano, zájemci o tuto masáž musí být starší 18 let, výše věkové hranice není omezena, avšak zralejší muži informují masérku o všech zdravotních potížích, aby se předešlo problémům a rizikům, které by nastaly při zatajení závažného onemocnění (arytmie, dušnost, baj-pás srdce a další).
Ne.

Přírodní oleje bez parfemace. Při masáži penisu používám, kokosový olej s antibakteriálním účinkem, velmi snadno se umyje vroucí vodou.

Ne, avšak v průběhu erotické masáže používám masážní technicky z tantry. Kurz jsem absolvovala.

Ano, při masáži penisu, kde lze vynechat masáž nohou.

Ano, avšak je dobré vědět několik základních pravidel, které se dočtete přímo v nabídce u masáže prostaty a důležitá je očista Vašeho těla, být na masáž připravený, klystýr si aplikujete doma.

Ne.

Ano, samozřejmě můžete.

Ne.

Ne. Sprcha je samozřejmostí před i po masáži v ceně, nadstandardní služba pro Vás zdarma. Sprcha je nutná, nejen kvůli hygieně, nahřáté svaly a pokožka lépe přijímají vjemy.

Ne. Týká se masáže penisu, masáže prostaty a masáže Tenge Egg.

Ano, u relaxační erotické masáže, masáže pro muže s koupelí a noční erotické masáže.

To záleží pouze na Vás. Vy sami si určíte dobu, po kterou budete chtít společně se mnou strávit ve sprše. Čas strávený touto aktivitou se započítává do celkového času erotické masáže.

Ano, při erotických masážích jste zcela nahý. Nahota je přirozená.

Záleží pouze na Vás! Průběh masáže můžete přizpůsobovat svým touhám a vzrušení, lze některé pasáže urychlit, zpomalit nebo rovnou přeskočit.

Erotická masáž začíná vždy sprchou, pokračuje relaxační a regenerační masáží a po domluvě je zakončena masáží penisu. Po celou dobu odpočíváte při relaxační hudbě, můžete si během masáže povídat s masérkou a celý zážitek je možné zakončit společnou sprchou. Průběh masáže naleznete na webových stránkách, té konkrétní erotické masáže.

Erotická masáž je vždy ukončena šikovnými prsty či dlaní a výstřik zůstává v rukách nebo na Vašem těle.

Ne, není, avšak zvolte délku masáže tak, aby vše bylo bez spěchu. Vy sám nejlépe znáte sebe, tělo a víte, jaké jsou Vaše dispozice, a proto bez ostychu se domluvte konkrétně s masérkou před masáží. Uspokojen můžete být vícekrát.

Uspokojení ne vždy všichni vyžadují, ovšem pokud ano, je třeba upozornit na to, jaké máte dispozice – podle toho se přizpůsobí masáž. Závodit s časem rozhodně není účelem.

Ano, dle sympatií a domluvy před masáží, jinak masíruji v erotickém prádle. Zda se obnažím a do jaké míry záleží na konkrétní situaci, druhu erotické masáže a zejména na sympatiích a serioznosti klienta.

Ano, dotyky jsou povoleny povrchově na celém těle, vyjma intimních partií a objímání samozřejmě k masáži patří, avšak vše musí být příjemné obou.

Ne. Občas přeskočí jiskra a vyhrává naše touha a spontánnost poznat vzájemné dotyky. Upozornění, pouze rukou anebo erotickými pomůckami.

Ne.

Ano, bez příplatku, může být součástí erotické masáže a pokud přicházíte opakovaně na masáže.

Nejčastější dotazy – Relaxační masáže

Nabídka masáží a služby jsou určeny pouze mužům.

Ne.

Ne. Poskytuji relaxační masáže mužům od 18 let, výše věkové hranice není omezena, avšak zralejší muži informují masérku o všech zdravotních potížích, aby se předešlo problémům a rizikům, které by nastaly při zatajení závažného onemocnění (arytmie, dušnost, baj-pás srdce a další).

Ne. Sprcha je samozřejmostí před i po masáži v ceně, nadstandardní služba pro Vás zdarma. Sprcha je nutná, nejen kvůli hygieně, nahřáté svaly a pokožka lépe přijímají vjemy.

Ne.

Ne.

Používám pouze přírodní oleje bez parfemace, velmi snadno se umyje vroucí vodou.

Ne, ponecháváte si spodní prádlo, nebo máte možnost si obléct jednorázová pánská tanga a Vaše intimní partie zůstávají nedotčeny.

Masérka není nahá, po celou dobu je oblečena, v masérské bílém oděvu (tričko, kalhoty či sukně).

Ne.

Ne.

Ostatní dotazy

Ano. Dárkový poukaz si můžete objednat v sekci Obchod, nechat zaslat na adresu doporučeně do vlastních rukou nebo vyzvednout osobně, na místě předem určeném anebo v místě sídla firmy.

Ne. Nejsme registrováni v systému EET (Elektronická evidence tržeb). V rámci elektronického prodeje na dálku, jsme dle současné legislativy omezeni na možnost platba našich zákazníků pouze na náš firemní účet.

Ne, bohužel nedisponujeme platebním terminálem a přijímáme pouze platbu v hotovosti. Akceptujeme české koruny a eura.

Ano, dejte mi vědět telefonicky anebo sms zprávou, nejpozději hodinu předem, abych s Vámi nepočítala a nečekala na Vás.

Ne. Nejsem schopna na e-mail reagovat hned. Objednávky na masáže a služby pro muže přijímám telefonicky, SMS zprávou a prostřednictvím aplikace WhatsApp. Zavolání je nejefektivnější! Pokud Vám telefon nezvednu, pravděpodobně masíruji, ozvu se ihned, jakmile to bude možné a zavolám Vám zpět.

Ne, tyto služby neposkytuji,nejsou součástí erotické masáže a nelze je doplatit ani za příplatek.

Zavolejte ještě dnes : +420 792 294 000

O věk nebo vizáž mi nejde. Důležitá je pro mě, Vaše osobnost a vzájemné sympatie. Odhoďte tedy předsudky, obavy nebo jen obyčejný stud a zavolejte mi třeba, hned teď pokud jste dosáhl věku 18 let a více. Ráda zodpovím na Vaše dotazy. Případně můžeme rovnou sjednat Vaší rezervaci. Těším se na Vás.

Vaše masérka Sára

Napište nám dotaz

Vaše dotazy a připomínky zasílejte prostřednictvím kontaktního formuláře. Upozorňuji, že na vulgární či jinak urážlivé dotazy neodpovídám. Kontaktní formulář.

Kontaktní folmulář