Nejčastější dotazy

Na této stránce zveřejňuji dotazy a mé odpovědi, které mohou být zajímavé pro ostatní návštěvníky tohoto webu. Pokud si nepřejete Váš dotaz zveřejnit, zadejte požadavek zároveň s dotazem, samozřejmě zveřejněn nebude. Upozorňuji, že na vulgární či jinak urážlivé neodpovídám.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Rozbalte příslušný seznam dotazů a odpovědí.

Nabídka erotických masáží a služeb, jsou určeny výhradně pro osoby mužského pohlaví.

Ano, zájemci o erotickou masáž musí být starší 18 let.

Výše věkové hranice není omezena, avšak zralejší muži zejména senioři v důchodovém věku informují masérku o všech zdravotních potížích, aby se předešlo problémům a rizikům, které by nastaly při zatajení závažného onemocnění (arytmie, dušnost, baj-pás srdce a další).

Ne.

Používám výhradně, profesionální přírodní oleje. Zejména od českého výrobce Přírodní Bio kosmetiky spol. Saloos

Bio tělové masážní oleje, Bio Wellness tělové masážní oleje a řadu olejů Bio kokosová péče. Výborně se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Popřípadě se velmi snadno smyjí teplou vodou a nezanechávají skvrny na oblečení.

Při sprchování doporučuji, mýdlem omýt pouze podpaží a intimní partie. Prodloužíte tím dobu působení blahodárných látek obsažených v rostlinách, které jsou základní složkou při výrobě Bio masážních olejů.

Při masáži penisu používám, Bio kokosový olej s antibakteriálním účinkem. Výborně se vstřebá, nezanechá pocit mastnoty  a skvrny na oblečení. Popřípadě se velmi snadno smyje teplou vodou.


Upozornění:

Bio masážní oleje mají své specifické přírodní aroma (vůně), podle druhu rostliny nebo rostlinného extraktu. Pokud Vám ne-vyhovují aromatické oleje, máme k dispozici ne-aromatický masážní olej.

Před masáží požádejte masérku, aby použila ne-aromatický olej.


Podrobnější  informace: o masážních olejích najdete na str. Obchod, většinu těchto olejů při masážích používám.

Ne, avšak v průběhu erotických masáží používám některé prvky a technicky, které se běžně používají při „Tantra masáži“.

Kurz na Tantrickou masáž jsem absolvovala v roce 2017.

Ne.

Ano, samozřejmě můžete.


Upozornění:

Pouze, respektive výhradně za účelem uspokojování Vašich potřeb a prožitků, nikoli k uspokojování masérky.

Nemusíte, nicméně pokud máte svou oblíbenou značku mýdla, šamponu. Nebo pokud chcete použít svoje ručníky, osušky. Doneste je s sebou.


Popřípadě, pokud jste zvyklí na nějaké další masážní pomůcky, které nebudou v rozporu s konkretní masáží, našimi Pokyny a doporučeními anebo Etickým kodexem. Můžete je v případě dohody s masérkou využít také.

Ne, naopak sprchu vykonáte na místě (tedy u mě). Sprcha je samozřejmostí před i po masáži v ceně, nadstandardní služba pro Vás zdarma. Sprcha před masáží je důležitá nejen kvůli hygieně, ale především nahřeje svaly a otevře póry pokožky. Pokožka a svaly tak lépe přijímají vjemy masážních hmatů. Lépe vstřebají Bio masážní oleje s blahodárnými účinky pro Vaší pokožku a hlouběji proniknou i do svalové tkáně.

Sprcha je v čase masáže,  přidám 5 minut.

Ano, u těchto konkrétních druhů masáží „Relaxační erotické masáže“, „Masáže pro muže s koupelí“, „Noční erotické masáže“.

Dobu, po kterou budete chtít  prožít společnou sprchou, si určíte dle Vašeho uvážení.


Upozornění:

Berte však v úvahu, že strávený čas ve sprše s masérkou se započítává do celkového času erotické masáže. Masérka Vás bude předem o tomto informovat, eventuálně v průběhu společného sprchování Vás vyzve, aby jste se přemístil na masážní lehátko.

V případě delšího pobytu ve sprše je možné upravit celou masážní proceduru, tedy zejména upravit masáž jako takovou. 

Ano, při erotických masážích je standardem být zcela nahý. Nahota je zejména v rámci erotických masáží přirozená a výrazně tím umocňuje erotické prožitky klienta a celkovou atmosféru masážní procedury.

Stud tedy není na místě, jsem citlivá a empatická masérka se smyslem pro humor, ale i zodpověděná profesionálka. Nové klienty nejdříve seznámím s prostředím a mou osobou při úvodním pohovoru. Nový klient má tak dostatek času, aby se aklimatizoval v novém prostředí a cítil se uvolněně.


Nicméně, pokud má potencionální klient, speciální požadavky ohledně jeho zahalení či oblečení. Ať mi předem zavolá, ráda sním proberu možnosti.

Ne, nicméně počet je omezen časem zakoupené masáže. Proto zvolte délku masáže tak, aby masážní procedura probíhala od počátku bez spěchu v klidu a pohodě. Vy sám nejlépe znáte sebe, své tělo a nejlépe víte, jaké jsou Vaše limity. Uspokojen můžete být samozřejmě vícekrát.


Cílem erotických masáží není trhnout osobní rekord ejakulací!

Naopak, erotické masáže jsou praktikovány se záměrem dokonalé relaxace, erotického napětí, vnímání rukou masérky a oddalování evakuace, až do mohutného vyvrcholení. Které je plné slasti, intenzivního vzrušení a klienty přivádí do stavu extáze, mnohdy provázené výkřiky, horkým dechem a třeba i kroucením palců u nohou (což jsem již mnohokrát zažila).

Pokud má klient k tomuto dostatečné dispozice, zpravidla zvládne jedno, dvě, nanejvýš tři takovéto intenzivní a mohutné vyvrcholení.

Pokud ustrojíce více, žádný problém. Jsem tu pro Vás.


Upozornění:

Může se přihodit, že k ejakulaci a výše uvedeným prožitkům nedojde. Nic si z toho nedělejte, jsem citlivá, empatická a dobře vím jak to chlapi těžce nesou.

Příčin může být mnoho, a jednou z nejčastější je psychická bariéra. O příčinách si můžete se mnou bezostychu popovídat a já se  v součinnosti s Vámi pokusím o nápravu.


Jak jsem již několikrát zmínila, jsem tu pro vás pánové. Vynasnažím se abyste vždy odcházeli spokojení.

Ano, ovšem dle okolností a dohody s klientem ještě před zahájením masáže.

Standardně v případě erotických masáží masíruji s částečně obnaženou vrchní polovinou těla, tak aby měl klient možnost doteků mích ňader.

U klientů, které již dobře znám a jsem si naprosto jistá, že nebudou požadovat něco víc (tedy sexuální služby). Mohu masírovat třeba i zcela nahá.

Nicméně jistě pochopíte, že kupříkladu v zimním období po vzájemné sprše s klientem, při které jsem (úplně nahá).  Není masírovat nahá příjemné ani zdraví prospěšné.

Klient je naopak od masérky v pohodě, po sprše ulehne na vyhřáté ručníky a díky vzrušení, zvýšenému tepu srdce, masážních hmatů (třením pokožky), se cítí jako v bavlnce.


Upozornění:

Erotické masáže jsou zaměřeny na tělo a prožitky klienta, nikoli masérky. Míru obnažení určuje masérka, popřípadě upraví v průběhu masáže dle momentální situace.

Ano, dotyky jsou povoleny. Ale  v oblastech horní části těla a zadečku. Objímání samozřejmě k erotické masáži, také patří.


Upozornění:

Aby nedošlo k nedorozumění.

Stimulace vagíny nebo análního otvoru masérky rozhodně nebude na pořadu dne. Pokud by přece jen došlo ze strany klienta o pokus stimulovat tyto partie, masáž bude okamžitě ukončena.

Ne.

Ne, při jakémkoli pokusu nebo jen žádosti o tyto praktiky ze strany klienta, masáž okamžitě ukončím. Samozřejmě takovému „Klientovi“ a jemu podobným sexuálním loudilům, další masáže už nikdy neposkytnu!


Doufám, že jsem tímto dala jasně a dostatečně důrazně najevo, co je mojí profesí. 

Nabídka klasických relaxačních masáží, jsou určeny pouze pro osoby mužského pohlaví.

Ne, věková hranice od 15 let a výše není omezena.

Zralejší muži a zejména pak senioři v důchodovém věku ještě před masáží informují masérku o všech zdravotních potížích. Z důvodu aby se předešlo problémům a rizikům, které by nastaly při zatajení závažného onemocnění (arytmie, dušnost, baj-pás srdce a další).


Upozornění, respektive povinnost:

Každá masáž či služba začíná úvodním pohovorem/popovídáním, v rámci kterého má klient povinnost informovat před masáží masérku o současném zdravotním stavu. Podrobnější informace získáte na str. Pokyny a doporučení

Nejste-li si jisti, zda je Váš současný zdravotní stav není slučitelný s některou z námi nabízených masáží, kterou hodláte absolvovat. Navštivte nejdříve lékaře, tuto konkrétní masáž s ním konzultujete, zda je pro Vás po zdravotní stránce vhodná.


Pokud zdravotní potíže neuvedete nebo dokonce záměrně zatajíte. Provozovatel masážních služeb nebo masérka, nenese za případné zhoršení Vašeho zdravotního stavu žádnou zodpovědnost!

Ano,  od věku 15 -let a pouze mužského pohlaví v doprovodu jednoho z rodičů. Nebo soudně stanoveným opatrovníkem.


Upozornění, respektive podmínka.

Výše uvedené podmínky musí být vždy před masáží jasně prokázány. Předložením občanského průkazu nebo rodného listu nezletilého. V případě opatrovníka navíc předložením tzv. „Listu opatrovníka“.

Doprovod musí mít příslušné dokumenty s sebou, pro případ kontroly naší provozovny některou k tomuto oprávněnou institucí.


Předem děkuji za pochopení a striktní dodržení výše uvedených podmínek.

Ne.

Ne, nemusíte, naopak. Sprcha bezprostředně před masáží je důležitá nejen kvůli hygieně, ale především nahřeje svaly a otevře póry pokožky.

Pokožka a svaly tak lépe přijímají vjemy masážních hmatů. Také lépe vstřebají Bio masážní oleje s blahodárnými účinky pro Vaší pokožku a hlouběji proniknou do svalové tkáně.


Upozornění:

Sprcha je standardně poskytována před i po masáži v ceně masáže, formou bonusu jako poděkování za Vaší přízeň.

Nicméně v případě použití profesionálních masážních olejů (které se rychle vstřebají a nezanechávají skvrny na oděvu) se doporučuje při sprchování po masáži, omýt mýdlem pouze v podpaží a intimních partiích.

Ne, sprcha je standardně poskytována před i po masáži v ceně masáže, formou bonusu jako poděkování za Vaší přízeň.

Ne, nicméně pokud máte svou oblíbenou značku mýdla, šamponu apod. Nebo pokud chcete použít svoje ručníky, osušky. Doneste je s sebou.


Popřípadě, pokud jste zvyklí na nějaké další masážní pomůcky, které nebudou v rozporu s konkretní masáží, našimi Pokyny a doporučeními anebo Etickým kodexem. Můžete je na základě dohody s masérkou využít také.

Doporučuji, aby jste při objednávce a rezervaci Vaše požadavky s námi konzultoval, než je donést na masáž rovnou.

Používám výhradně profesionální přírodní oleje. Zejména od českého výrobce Přírodní Bio kosmetiky spol. Saloos

Bio tělové masážní oleje, Bio Wellness tělové masážní oleje a řada olejů Bio kokosová péče. Výborně se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Velmi snadno smyjí teplou vodou a nezanechávají skvrny na oblečení.

Při sprchování doporučuji, mýdlem omýt pouze podpaží a intimní partie. Prodloužíte tím dobu působení blahodárných látek obsažených v rostlinách, které jsou základní složkou při výrobě Bio masážních olejů.


Upozornění:

Bio masážní oleje mají své specifické přírodní aroma (vůně), podle druhu rostliny nebo rostlinného extraktu. Pokud Vám ne-vyhovují aromatické oleje, máme k dispozici ne-aromatický masážní olej.

Před masáží požádejte masérku, aby použila ne-aromatický olej.


Podrobnější  informace: o masážních olejích najdete na str. Obchod, většinu těchto olejů při masážích používám.

Být nahý není podmínkou, nicméně doporučuji zejména u druhu masáží, které zahrnují masáž hýždí.

Při klasických masážích je dbáno na intimitu klienta a intimní partie jsou zahaleny ručníkem nebo odpovídající rouškou.


Samozřejmě máte možnost si ponechat spodní prádlo, jednorázová pánská tanga, plavky apod.

V takovém případě bude masáž hýždí provedena bez použití masážního oleje. Nebo jí lze na žádost klienta v rámci masážní procedury vynechat.

V případě klasických masáží masérka není obnažená. Po celou dobu masážní procedury je standardně oblečena v masérské bílém oděvu (tričko, kalhoty, nebo sukně).

Ne, klasické relaxační masáže nemají s erotikou nic společného. Pokud si přejete dotýkat se masérky, objednejte si některou z naší nabídky Erotických masáží, při které jsou tyto doteky součástí masáže.


Dovolím si upozornit, že dotyky masérky mají svá pravidla a omezení, které jsou vždy specifikována na str. konkretní erotické masáže.

Ne, jak jsem se již několikrát vyjádřila. Klasické relaxační masáže nemají s erotikou nic společného!


Nota bene, Vážený pane,

pokud by jste si alespoň něco načetl z informací poskytovaných na těchto stránkách. Tento dotaz by jste jistě nezaslal.

Přesto jsem Vám ráda odpověděla a zde Váš dotaz od prezentovala. Doufám, že ostatní návštěvníci tohoto webu nebudou obdobné dotazy sovisejícími s klasickými masážemi do budoucna zasílat.


PS: Vzájemné uspokojování není povoleno ani v případě erotických masáží. Takové praktiky už hraničí s poskytováním sexuálních služeb, které z principu mé profese a konceptu etického kodexu nikdy neposkytuji!

Sexuální služby poskytují zcela jiné „Instituce“.

Ne, dárkové poukazy včetně ostatního zboží je možné hradit pouze převodem. Nebo vkladem na náš firemní  účet.

 

Žádost o věnování pro oslavence se zadává v procesu objednávání v objednávkovém systému.

Postup: Dárkový poukaz popřípadě další sortiment, vložíte do košíku,

a) zvolíte „Zobrazit košík“, tlačítkem vpravo nahoře,

b) dále na str. "Košík" zvolíte „Přejít k pokladně“, tím se dostanete na str. POKLADNA

c) Žádost a požadovaný text Vašeho věnování napište do kolonky Poznámky k objednávce.

následně pokračujte v dokončení objednávky. Žádost se zobrazí v přehledu objednávky a také v potvrzovacím emailu o přijmutí Vaší objednávky.

Ne, bohužel prozatím nedisponujeme platebním terminálem. Platby se hradí  na místě v hotovosti, českými korunami popřípadě eury, dle aktuálního kurzu ČNB (Česká národní banka).


Naprostou samozřejmostí je vystavení účtenky nebo daňového dokladu pro firmy (faktury).

Ano, pře-objednat termín masáže. Nebo objednávku na masáž zrušit, samozřejmě můžete.

Dejte mi prosím včas vědět telefonicky, SMS zprávou, anebo prostřednictvím bezplatných aplikací,  nejpozději 1 hodinu předem, abych s Vámi nepočítala a zbytečně na Vás nečekala.


Předem Vám děkuji, že mě o zrušení sjednaného termínu na masáž včas informujete. Vážím si toho, protože ne každý klient je takto seriozní.

Ne, zejména z důvodů mé pracovní vytíženosti, řeším emaily ve večerních a ranních hodinách. Nejsem tedy, bohužel schopna na e-mail(y) reagovat v uspokojivém čase pro klienty.

Objednávky na masáže a služby pro muže zadávejte především telefonicky nebo SMS zprávou. Popřípadě prostřednictvím bezplatných aplikací Messenger, WhatsApp, Viber.

Nejefektivnější je telefonický hovor, při kterém si můžete rovnou zarezervovat datum a čas masáže, anebo Intimního kadeřnictví.


Upozornění:

Pokud na Vaše volání nereaguji, pravděpodobně masíruji. Jakmile to bude možné budu Vás kontaktovat.

Máte také dotaz?

Napište nám, prostřednictvím kontaktního formuláře.