Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Relaxační erotické masáže pro muže

Relaxační erotické masáže pro muže jsou nejžádanější v rámci poskytovaných služeb.  Níže uvedené praktiky a techniky erotických masáží uvádějí muže do naprosté extáze nebo naopak do naprostého klidu, záleží na Vaší momentální náladě a potřebě.

Relaxační erotická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Relaxační erotické masáže, jsou zakončeny masáží penisu.

Přijďte si také prožít nejžádanější relaxační erotické masáže, zakončené erotickou masáží penisu „STOJÍ, VÁM TO ZATO“!

Relaxační erotické masáže začínají společnou sprchou a vzrušující "předehrou" šikovnými rukami masérky.

Můžete si také nechat upravit ochlupení, "Intimní kadeřnictví", které poskytuji na vyžádání k erotickým masážím ZDARMA.


Při společné sprše, začínám jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení.

Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyji a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete to ho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a předně mě pozlobit a umýt.


Nejžádanější relaxační erotická masáž z nabídky, začíná.

Pohodlně si lehnete na masážní lehátko. Ležíte na břiše, já namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šíji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem.

Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda.


Dále Vás čeká relaxační masáž zakončena erotickou masáží penisu.

Následuje erotická masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddalovat vyvrcholení co nejdéle a rozmazlím ji na mnoho způsobů.

Po několikáte se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi jemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Penis zůstává stále ztopořený a je připraven k velkému vzrušení, které se během několika minut dostaví, můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle, např. i kroucení palců u nohou.

Počet vyvrcholení není omezen, nebo jedno s dlouhým oddálením. Preferuji domluvu před masáží, záleží pouze na Vašem v tu danou chvíli a vzrušení během masáže.

Výstřik zůstává v mých rukách nebo na Vašem těle.

Prožitek z masáže umocní příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení a relaxační hudba.

Ještě více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž pro muže je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Masáž si můžete zpříjemnit erotickou pomůckou pro muže „Tenga Egg“ vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu. Pomůcku lze po masáži snadno očistit a můžete si ji odnést, dále ji užívat v soukromí, s partnerkou nebo partnerem.

Pomůcku můžete přikoupit na místě k erotické masáži.

Nebo objednat v sekci „Obchod“ formou elektronického nákupu a následně převzít před masáží. Anebo vyzvednou pokud projevíte zájem pouze o pomůcku „Tenga Egg“. Viz. Platební a dodací podmínky


Kliknutím na obrázek, zobrazíte galerii.


Upozornění: V případě masáže „Erotická masáž Tenga Egg“, je tato pomůcka pro muže v ceně masáže.

 

Rozbalovací ceník

90 minut / 1.700,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin, dále třísel a masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky. Ve zbývajícím čase probíhá relaxační masáž zad a šíje v poloze na břiše.

Nebo si můžete zvolit variantu s polohou na břiše obsahující: relaxační masáž zad a šije. Dále zadní část dolních končetin a hýždí. Následuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky, v poloze na zádech.


120 minut / 2.100,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin a třísel. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky.

Tato masáž dále obsahuje obrat na břicho: a relaxační masáž chodidel, zadní část dolních končetin a hýždí. Po masáži hýždí můžete zvolit masáž zad a šije.

Anebo obrat na záda a masáž penisu: s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.


150 minut / 2.500,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž šije, zad a chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem.

Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Dále obsahuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.

Dále následuje relaxační masáž obsahující: zadní části dolních končetin a nártu. Nakonec přijde opětovná masáž penisu s druhým vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.


180 minut / 2.900,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž šije, zad a chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem.

Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.

Pokračujeme relaxační masáží: zadní části dolních končetin a nártu. Nakonec přijde opětovná masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky. V případě této luxusní masáže je nadstandardní čas, věnován zejména masírování intimních partií a práci s energií vznikající v těchto intimních místech.

Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

Jako poděkování za přízeň Vám zdarma věnuji „Intimní kadeřnictví",  v celkové hodnotě 400,-Kč, ke každé objednané erotické masáži.

Při holení a estetické úpravě ochlupení v intimních partiích. Vás oholím, bez nepříjemných pocitů a následků.

Doba procedury (tedy holení a úpravy) v trvání 15 minut, je realizováno před zahájením objednané erotické masáže.


Upozornění: Pokud projevíte o „Intimní kadeřnictví" zájem. Je potřeba při-objednat  tuto službu při objednávce k erotické masáži.

Kontaktujte mě ještě dnes +420 792 294 000

Můžete si rovnou rezervovat termín na erotickou masáž dle Vašeho výběru. Ráda Vám poskytnu doplňující informace.

Kontakty: přes bezplatné aplikace

messenger whatsapp viber

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Jakmile to bude možné, budu Vás kontaktovat.