Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Relaxační erotická masáž pro muže

Relaxační erotická masáž pro muže je nejžádanější v rámci poskytovaných služeb.  Níže uvedené praktiky a techniky erotických masáží uvádějí muže do naprosté extáze nebo naopak do naprostého klidu, záleží na Vaší momentální náladě a potřebě.

Relaxační erotická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Relaxační erotická masáž, je zakončena masáží penisu

Přijďte si také prožít nejžádanější erotickou masáž, zakončenou masáží penisu „STOJÍ, VÁM TO ZATO“!

Společná sprcha, začínám jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení.

Vzrušující "předehra", ve sprše.

Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyji a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete to ho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a předně mě pozlobit a umýt.

Nejžádanější erotická masáž z nabídky, začíná.

Pohodlně si lehnete na masážní lehátko. Ležíte na břiše, já namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem.
Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddalovat vyvrcholení co nejdéle a rozmazlím ji na mnoho způsobů.

Chcete vědět více, a získat podrobnější informace pokračujte níže, stojí to zato!

Relaxační erotická masáž pro muže, vyvrcholení.

Posadím se na lehátko mezi Vaše roztažené nohy, uchopím Váš šourek a protáhnu jej dolů tak, že se Vám stáhne kůžička ze žaludu. Oběma namaštěnýma rukama penis pomalými tahy se silným stiskem dráždím, střídám úchopy u kořene i na žaludu.

Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem oddálit Vaše vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Těsně před výronem semene techniku přeruším, cca po půl minutě pokračuji.

Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi příjemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Penis zůstává stále ztopořený a je připraven; zažít oddalování, samozřejmě záleží, co muž tzv. ustojí. V poslední chvíli přestanu a vzápětí hned zrychlím, při velkém vzrušení můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle např. i kroucení palců u nohou.

Počet vyvrcholení není omezen, preferuji domluvu před masáží, záleží pouze na Vašem rozpoložení v tu danou chvíli a vzrušení během masáže.

Výstřik zůstává v mých rukách anebo na Vašem těle.

Více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.

V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 149,- Kč

 

 

Ceník - Relaxační erotické masáže

  • 90 minut / 1.700,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin, dále třísel a masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky. Ve zbývajícím čase probíhá relaxační masáž zad a šíje v poloze na břiše. Nebo si můžete zvolit variantu s polohou na břiše obsahující: relaxační masáž zad a šije. Dále zadní část dolních končetin a hýždí. Následuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky, v poloze na zádech.


120 minut / 2.100,- Kč
Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin a třísel. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky. Tato masáž dále obsahuje obrat na břicho: a relaxační masáž chodidel, zadní část dolních končetin a hýždí. Po masáži hýždí můžete zvolit masáž zad a šije. Nebo obrat na záda a masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.


150 minut / 2.500,- Kč
Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž šije, zad a chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem. Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Dále obsahuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky. Dále následuje relaxační masáž obsahující: zadní části dolních končetin a nártu. Nakonec přijde opětovná masáž penisu s druhým vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.


180 minut / 2.900,- Kč
Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž šije, zad a chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem. Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky. Pokračujeme relaxační masáží: zadní části dolních končetin a nártu. Nakonec přijde opětovná masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky. V případě této luxusní masáže je nadstandardní čas, věnován zejména masírování intimních partií a práci s energií vznikající v těchto intimních místech.
Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Na stránce "CENÍK", můžete shlédnout, kompletní nabídku nabízených masáží a doplňkových služeb, včetně cenové nabídky. Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Čtěte více