Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Noční erotická masáž pro muže.

Noční erotická masáž může být velice příjemná. Prožijte 3 hodinovou relaxačně eroticky laděnou masáž. V noci se zdá být všechno jiné, než je tomu ve dne, proto si můžete plně jiným způsobem vychutnat pocity, které budete zažívat. Hřejivý olejíček, masáž celého těla a intenzivní kůra pro váš penis, to vše a mnohem více, protože se jedná o službu individuální pouze pro muže. Denně, 19:00 do 22:00 hodin.

Noční erotická masáž pro muže.

Rád byste se zrelaxoval a popovídal, dal masáž pro muže a zapomněl na všední starosti?

Máte rádi svíčky, noc, zrychlený dech, vzrušení a rádi poznáte dokonalý pocit při vyvrcholení? V tom případě si vychutnejte "NOČNÍ EROTICKOU MASÁŽ" při svíčkách a relaxační hudbě. V noci se zdá být všechno jiné. Okolnosti jsou daleko intimnější, naše tělo je vzrušivější a jenom čeká, co se bude dít. Využijte tohoto okamžiku, uvolněte se a mé ruce se budou dotýkat celého vašeho těla. Noční erotická masáž uspokojí každého klienta, který nechce být doma nebo na služební cestě sám. V televizi často nic nedávají, obrázky pro dospělé již už znáte nazpaměť, tak co takhle změnit okolnosti a prožít slastné okamžiky přímo na své kůži. Nabídka je určena pro všechny muže, kteří se umějí bavit i bez alkoholu a umějí ocenit noční prožitek a erotickou masáž. Velice ráda se opět setkám s muži, které již znám z našeho dřívějšího setkání, a proto jsem pro vás připravila tuto speciální nabídku. Noční erotickou masáž mohou využít všichni klienti, kteří mají rádi soukromí, intenzivní prožitek, pocit vzrušení a sladkého uspokojení. Rozhodně se to vyplatí a zážitek bude nezapomenutelný.

Každý VEČER v týdnu, od pondělí do neděle, v čase od 19:00 až 22:00 hodin.


Proč být po večeři doma či na hotelu sám?

Sejdeme se v 19:00 hodin u kávy či čaje, popovídáme, domluvíme se konkrétně na průběhu celé masáže z rozmanité nabídky masáží, dle Vaší chuti a přesuneme se do koupelny.

Nejprve se osprchujete. V rámci sprchy můžete zdarma vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže.

A začínáme mycí rituálem (společnou sprchou) při které si Vás umyji od hlavy až patě a poprvé pozlobím hbitými prstíčky vaši pýchu. Poté Vás čeká vonná koupel ve vaně, s přídavkem mořské soli, máte na výběr z několika vůní, doporučuji vůni levandule. Koupel trvá cca 20-30 minut, při které se mimo blahodárných účinků koupele, celé tělo dokonale nahřeje. Tím se zároveň před první masáží uvolní napětí ve svalech a otevřou se póry na povrchu kůže. Po celou celou dobu koupele odpočíváte a vychutnáváte si vůni esence, pohodu a jako bonus mám pro Vás připravené malé překvapení, a to vodní masáž penisu, do vyvrcholení pouze na vaše přání, rukou. Po příjemné koupeli se přemístíte na masážní lehátko, společně vybereme vhodný druh masážního oleje.


Následuje klasická relaxační masáž s erotickými tantra prvky a masáž penisu s oddalováním vzrušení.

Dále se domluvíme na celkovém průběhu noční erotické masáže, zpravidla se začíná celotělovou relaxační masáží a v průběhu masáže se postupně masíruje celé tělo, od zadní a přední část dolních končetin včetně prstů a chodidel a poté hýžďové svalstvo, záda, šije a hlava.

Při erotické masáži penisu jste v pozici přijímacího.

Celkově je erotická masáž pro muže je zaměřena na erotogenní zóny a oblast třísel, včetně masáže penisu se šťastným koncem. Erotická masáž penisu je zakončena mými šikovnými prstíčky. Na masérském lehátku prožijete příjemné chvíle a bude vnímat jemné dotyky, hbité prstíčky a hřejivý olej po těle. Noční erotická masáž má za cíl oživení, potěšení a radost. Je vždy jedinečná a unikátní. Proto je dobré mít pro tuto masáž záměr nikoliv očekávání.

Noční erotická masáž pokračuje intenzivní masáží penisu s oddalováním vzrušení.

Podstatou této masáže penisu je oddalovat vyvrcholení co nejdéle, čímž rozmazlím vaši pýchu na mnoho způsobů a vychutnávat si jemné dotyky. Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi jemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Penis zůstává stále ztopořený a je připraven k velkému vzrušení, které se během několika minut dostaví vyvrcholení. Při kterém můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle, např. i kroucení palců u nohou. Počet vyvrcholení není omezen, doporučuji dlouhou masáž penisu, tzn. vyvrcholení s několikanásobným oddalováním. Každý muž je originál, proto jeho vzrušení a průběh masáže penisu jsou odlišné a jinak dlouhé.

Máte možnost kdykoli v průběhu klasické relaxační masáž prožít nejžádanější erotickou masáž penisu , takže například dvě. Celkově noční erotickou masáž můžeme okořenit masáží prostaty a erotickou pomůckou pro muže, análním vibrátorem a případně zpestřit masáží Tenga Egg za pomoci silikonového vajíčka, na výběr máte z několika druhů.

Možnosti jsou téměř neomezeny.

Láká Vás představa, že budete se ženou večer nebo v nočních hodinách sám? Přijďte se nechat potěšit. Budu Vás rozmazlovat a hýčkat. Vzbudit vášeň a zároveň poskytnout intenzivní uspokojení formou erotické masáže. Masážní teplý olej je příjemný jak v létě, tak v zimě, kdy opravdu zahřeje. Intimní a diskrétní forma této noční erotické masáže je zcela individuální, takže zaleží na naší domluvě. Zahaleni pod rouškou tmy můžeme prožít krásné chvíle s letmými dotyky těla. Jedná se pouze a jenom o masáže. Příjemný pocit však ucítíte vždy, když se vzrušíte, a to je cílem naší cesty.

Pro mnohé klienty jsem vrbou, můžeme si povídat prakticky o čemkoli. Jsem empatická, diskrétní a hlavně umím naslouchat.

Prožili jsme příjemné chvíle a kolem cca 22:00 hodiny se spolu rozloučíme.

Rozbalovací ceník

Kontaktujte mě ještě dnes (+420) 792 294 000

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Kontaktujte mě později nebo napište vzkaz.