Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Noční erotická masáž pro muže.

NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE, KAŽDÝ VEČER V TÝDNU. Prožijte 3 hodinovou eroticky laděnou masážní proceduru. Mycí rituál ve sprše, voňavou koupel, profesionální celotělovou relaxační masáž. Následuje série erotických masáží dle vašeho výběru, které mou být proloženy volnočasovými aktivitami (povídání, občerstvením apod.)  Každý večer v týdnu, od pondělí do neděle, v čase od 19:00 do 22:00 hodin.

Přijďte se nechat hýčkat a rozmazlit jemnými dotyky.

Rád byste se zrelaxoval anebo jenom popovídal, dal si sklenku vína a zapomněl na všední starosti?

Můžete ochutnat "NOČNÍ EROTICKOU MASÁŽ" při svíčkách a relaxační hudbě. Ochutnat kouzlo noční relaxační erotické masáže pro muže a spojit příjemné s užitečným třeba na služební cestě, nebo jiném pobytu mimo domov? Průběh noční masáže není striktně dán, záleží na domluvě a individuálním přístupu.

Každý VEČER v týdnu, od pondělí do neděle, v čase od 19:00 až 22:00 hodin.


Proč být po večeři doma či na hotelu sám?

Sejdeme se v 19:00 hodin u kávy, popovídáme, domluvíme se konkrétně nač budete mít chuť s nabídky a otevřeme láhev vína (nealkoholického), přesuneme se do koupelny. Začínáme společnou sprchou při které si Vás umyju od hlavy až k patě a poprvé pozlobím Vaši pýchu.

V rámci společné sprchy můžete zdarma vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže.

Poté Vás čeká koupel ve vaně, s přídavkem mořské soli, máte na výběr z několika vůní např. eukaliptus a arnika, levandule, olivy, pomeranče a vodního leknínu. Koupel trvá cca 20-30 minut, při které se krom blahodárných účinků koupele, celé tělo dokonale nahřeje. Tím se zároveň před první masáží uvolní napětí ve svalech a otevřou se póry na povrchu kůže.

Po celou celou dobu koupele odpočíváte a jako bonus mám pro Vás připravené malé občerstvení, nealkoholický nápoj a ovoce.

Po příjemné koupeli se přemístíte na masážní lehátko, společně vybereme vhodný druh masážního oleje.


Následuje klasická relaxační masáž s erotickými prvky.

Dále se domluvíme na celkovém průběhu masáže, zpravidla se začíná celotělovou "Relaxační erotickou masáží" se zaměřením na šíji, záda, hýžďové svalstvo, zadní  a přední části dolních končetin včetně prstů a chodidel. Prožijete příjemné chvíle s jemnými dotyky a teplým olejem po celém těle, včetně intimních partií na masážním lehátku.

Další průběh procedury Noční erotická masáž pro muže je dohodou.

Kupříkladu masáž penisu při které se budu věnovat zejména Vaší pýše. Podstatou této masáž je oddalovat vyvrcholení co nejdéle čímž rozmazlím vaši pýchu na mnoho způsobů. Okořenit ji můžete Masáží prostaty nebo masáž můžeme zpestřit erotickou pomůckou pro muže, silikonovým vajíčkem Tenga Egg (v ceně masáže) popřípadě vibrátorem pro muže.

Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi jemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Penis zůstává stále ztopořený a je připraven k velkému vzrušení, které se během několika minut dostaví vyvrcholení. Při kterém můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle, např. i kroucení palců u nohou.

Počet vyvrcholení není omezen, vícero násobné nebo jedno s několika násobným oddalováním.

Možnosti jsou téměř neomezeny

Velmi ráda Vám dokážu, že můžeme společně strávit několik hodin a zažívat velké vzrušení. V průběhu noční erotické masáže, v rámci vzájemné masáže, jsou k dispozici erotické pomůcky (vibrátory pro muže). Pokud a kdy si role během masáže vyměníme už nechám na Vás.

Nebo pokud chcete zejména odpočívat, můžete strávit delší čas ve vaně apod. Pro mnohé klienty jsem vrbou, můžeme si povídat prakticky o čemkoli. Jsem empatická, diskrétní a hlavně umím naslouchat.

Prožili jsme příjemné chvíle a kolem cca 22:00 hodiny se spolu rozloučíme.

Zavolejte mi (+420) 792 294 000

Rozbalovací ceník

180 minut / 3.900,- Kč

Každý večer v týdnu, od pondělí do neděle, v čase od 19:00 až 22:00 hodin.

Prožijte 3 hodinovou eroticky laděnou masážní proceduru. Mycí rituál ve sprše (společná sprcha), voňavou koupel, profesionální celotělovou relaxační masáž s erotickými prvky.

V rámci mycího rituálu Vás umyju od hlavy až k patě a také můžete využít služby intimního kadeřnictví. Jako bonus mám pro Vás připraveno malé občerstvení, nealkoholický nápoj a ovoce.

Následuje série erotických masáží dle Vašeho výběru, které mou být proloženy volnočasovými aktivitami (povídání, koupel, občerstvení, apod.)

Průběh noční masáže není striktně dán, záleží na domluvě a individuálním přístupu.

Jako poděkování za přízeň Vám zdarma věnuji „Intimní kadeřnictví",  v celkové hodnotě 400,-Kč, ke každé objednané erotické masáži.

Při holení a estetické úpravě ochlupení v intimních partiích. Vás oholím, bez nepříjemných pocitů a následků.

Doba procedury (tedy holení a úpravy) v trvání 15 minut, je realizováno před zahájením objednané erotické masáže.


Upozornění: Pokud projevíte o „Intimní kadeřnictví" zájem. Je potřeba při-objednat  tuto službu při objednávce k erotické masáži.

Kontaktujte mě ještě dnes +420 792 294 000

Můžete si rovnou rezervovat termín na erotickou masáž dle Vašeho výběru. Ráda Vám poskytnu doplňující informace.

Kontakty: přes bezplatné aplikace

messenger whatsapp viber

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Jakmile to bude možné, budu Vás kontaktovat.