Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Noční erotická masáž pro muže.

Nechcete být doma sám, v televizi nic nedávají a obrázky pro dospělé znáte již zpaměti? Nabídka "NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE", je určena pouze pro seriózní muže, kteří se umí pobavit i bez alkoholu. Velmi ráda se opět shledám s muži, se kterými se znám z předešlých setkání.

Noční erotická masáž pro muže, zahájení od 20:00 hodin.

Přijďte se nechat hýčkat a rozmazlit jemnými dotyky.

Rád byste se nechal rozmazlit anebo jenom popovídal, dal si sklenku vína a zapomněl na všední starosti?

Můžete ochutnat "NOČNÍ EROTICKOU MASÁŽ" při svíčkách a relaxační hudbě. Ochutnat kouzlo erotiky a spojit příjemné s užitečným třeba na služební cestě, nebo jiném pobytu mimo domov? Průběh noční masáže není striktně dán, záleží na domluvě a individuálním přístupu.

Proč být po večeři na hotelu sám?

Sejdeme se cca ve 20 hodin u kávy, popovídáme, domluvíme se konkrétně nač budete mít chuť s nabídky a otevřeme láhev vína (nealkoholického), přesuneme se do koupelny, dáme společnou sprchu, nebudou chybět vzájemné dotyky.

Poté Vás čeká koupel ve vaně, s přídavkem mořské soli, máte na výběr z několika vůní např. máty, levandule a meduňky. Koupel trvá cca 10-20 minut, celé tělo se nahřeje, uvolní se napětí ve svalech a Vy po celou dobu odpočíváte.

Následuje celotělová relaxační masáž. Prožijete příjemné chvíle s jemnými dotyky a teplým olejem po celém těle včetně intimních partií na masážním lehátku anebo můžete zvolit jinou masáž dle nabídky.

Velmi ráda Vám dokážu, že můžeme společně strávit několik hodin, provokovat se vzájemnými masážemi, dotyky a zažívat velké vzrušení i pokušení a vše bez milostného aktu, přičemž dojde k ručnímu vyvrcholení, které není limitováno.

Prožili jsme příjemné chvíle a kolem půlnoci se spolu rozloučíme.

Celá noc musí vyplynout ze situace, nedá se plánovat dopředu, pokud se již déle neznáme. Čas úplně tak nehlídám, můžeme být spolu i o několik hodin déle, a však ne za účelem sexuálních služeb, ale např. zajít na pozdní večeři, kávu, kulečník či bowling a nebo jinou formu zábavy.

Více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.

V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 149,- Kč

 

 

CENÍK - Noční erotické masáže od 20:00 hodin

  • 240 minut / 3.300,- Kč

Zahájení masáže ve 20:00 hodin, ukončení 24:00. Pro zpříjemnění atmosféry si otevřeme lahev vína. Noční erotická masáž začíná společnou sprchou, vzájemným mytí. Poté Vás čeká koupel ve vaně. Následně se přemístíte na masážní lehátko.

Masáž probíhá v poloze břicho/záda: relaxační masáž šije, zad, hýždí, včetně intimních partií. Dále chodidel, dolních končetin zezadu i zepředu a opět intimních partií. Noční erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. V průběhu erotická provokace, vzájemné masáže a dotyky okořeněné erotickými pomůckami, vibrátory.

Po masáži si večer můžeme zpříjemnit i jinou aktivitou, např. zajít na pozdní večeři, kávu, kulečník či bowling anebo jinou formu zábavy.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat "Noční erotickou masáž", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu "Noční erotické masáže ".

Čtěte více