Noční erotická masáž pro muže v Jihlavě

Noční erotická masáž pro muže.

Nechcete být doma sám, v televizi nic nedávají a obrázky pro dospělé znáte již zpaměti? Nabídka "NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE", je určena pouze pro seriózní muže, kteří se umí pobavit i bez alkoholu. Velmi ráda se opět shledám s muži, se kterými se znám z předešlých setkání.

Noční erotická masáž pro muže, zahájení od 18:00 hodin.

Přijďte se nechat hýčkat a rozmazlit jemnými dotyky.

Rád byste se nechal rozmazlit anebo jenom popovídal, dal si sklenku vína a zapomněl na všední starosti?

Můžete ochutnat "NOČNÍ EROTICKOU MASÁŽ" při svíčkách a relaxační hudbě. Ochutnat kouzlo erotiky a spojit příjemné s užitečným třeba na služební cestě, nebo jiném pobytu mimo domov? Průběh noční masáže není striktně dán, záleží na domluvě a individuálním přístupu.

Proč být po večeři na hotelu sám?

Sejdeme se cca v 18 hodin u kávy, popovídáme, domluvíme se konkrétně nač budete mít chuť s nabídky a otevřeme láhev vína (nealkoholického), přesuneme se do koupelny, dáme společnou sprchu se vzájemným umytím.

Poté Vás čeká koupel ve vaně, s přídavkem mořské soli, máte na výběr z několika vůní např. eukaliptus a arnika, levandule, olivy, pomeranče a vodního leknínu. Koupel trvá cca 10-20 minut, celé tělo se nahřeje, uvolní se napětí ve svalech a Vy po celou dobu odpočíváte.

Mám pro Vás připraveno malé občerstvení, nealkoholický nápoj a ovoce.

Po koupeli se přemístíte na masážní lehátko, společně vybereme vhodný druh masážního oleje.


Následuje klasická relaxační masáž.

Dále se domluvíme na celkovém průběhu masáže, jedná se o celotělovou "Relaxační erotickou masáž" se zaměřením na šíji, záda, hýžďové svalstvo a dolních končetin zezadu i zepředu. Prožijete příjemné chvíle s jemnými dotyky a teplým olejem po celém těle, včetně intimních partií na masážním lehátku.

Dále Vás čeká relaxační masáž zakončena erotickou masáží penisu.

Následuje erotická masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddalovat vyvrcholení co nejdéle a rozmazlím ji na mnoho způsobů.

Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi jemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Penis zůstává stále ztopořený a je připraven k velkému vzrušení, které se během několika minut dostaví, můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle, např. i kroucení palců u nohou.

Počet vyvrcholení není omezen, nebo jedno s dlouhým oddálením.

Noční erotickou masáž můžeme zpestřit erotickou pomůckou pro muže, silikonovým vajíčkem Tenga Egg anebo vibrujícím vibrátorem.

Anebo můžete zvolit jinou masáž dle nabídky.

Velmi ráda Vám dokážu, že můžeme společně strávit několik hodin, i vzájemnými masážemi a zažívat velké vzrušení, Vaše vyvrcholení není limitováno.

Prožili jsme příjemné chvíle a kolem cca 22 hodiny se spolu rozloučíme.

Ráda Vám vyjdu vstříc, pokud Vám vyhovuje jiný čas, např. 16:00-20:00 hodin nebo 14:00-18:00 hodin.

Rozbalovací ceník

240 minut / 3.600,- Kč

Zahájení masáže je ve 20:00 hodin, ukončení 23:59 hodin. Začínáme sprchou, vzájemným mytím a následuje bylinková koupel ve vaně.

Výchozí poloha je vleže na břiše: relaxační masáží zad a šíje. Dále v této poloze masáž chodidel, zadní část dolních končetin, hýždí a navíc masáž hráze mezi kořenem penisu a análním otvorem.

Následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, také masáž penisu s vyvrcholením. Dále relaxační masáž přední části dolních končetin a nártu.

Dále dle Vašeho uvážení: podstoupíte masáž penisu s druhým vyvrcholením za pomoci erotické pomůcky pro muže „Tenga Egg“.

Anebo můžete zvolit variantu: masáž penisu s vyvrcholením.

V průběhu noční erotické masáže, v rámci vzájemné masáže, jsou k dispozici erotické pomůcky (vibrátory) a kdy si role během masáže vyměníte už nechám na Vás.

Vaše vyvrcholení je vždy zakončeno prostřednictvím šikovných rukou masérky.

Jako poděkování za přízeň Vám zdarma věnuji „Intimní kadeřnictví",  v celkové hodnotě 400,-Kč, ke každé objednané erotické masáži.

Při holení a estetické úpravě ochlupení v intimních partiích. Vás oholím, bez nepříjemných pocitů a následků.

Doba procedury (tedy holení a úpravy) v trvání 15 minut, je realizováno před zahájením objednané erotické masáže.


Upozornění: Pokud projevíte o „Intimní kadeřnictví" zájem. Je potřeba při-objednat  tuto službu při objednávce k erotické masáži.

Kontaktujte mě ještě dnes +420 792 294 000

Můžete si rovnou rezervovat termín na erotickou masáž dle Vašeho výběru. Ráda Vám poskytnu doplňující informace.

Kontakty: přes bezplatné aplikace

messenger whatsapp viber

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Jakmile to bude možné, budu Vás kontaktovat.