Masáž prostaty v Jihlavě

Masáž prostaty

Masáž prostaty je poskytována včetně relaxační masáže 60 minut.

Nebo 15 minut jako individuální, LEVNÁ procedura MASÁŽ PROSTATY v centru Jihlavy.

Poskytuje nejen rozkoš, ale i zdravotní prevenci „STOJÍ TO ZATO“!

UPOZORNĚNÍ: Pokud máte zdravotní problémy v oblasti konečníku nebo tlustého střeva.

  • Před zahájením Vaší první masáže, doporučuji navštívit Vašeho lékaře.
  • Chystanou masáže prostaty či jaké-koli jiné masáže s ním nejdříve konzultovat.
  • Při akutní prostatitidě se, pro riziko vzniku bakteriémie, masáž prostaty nedoporučuje.

DOPORUČENÍ: Z hygienických a estetických důvodů doporučuji.

  • Vaše dokonalé vyprázdnění před masáží prostaty pomocí klystýru, který si aplikujete doma, včetně vyprázdnění.
  • V případě, že by přeci je došlo k incidentu, masáž bude okamžitě ukončena, a s největší pravděpodobností o takového klienta nebudu mít do budoucna zájem.

Děkuji vám předem za pochopení a ohleduplnost k mé osobě .

Vážení a milí páni.

Až vznikne zdravotní problém, bude již pozdě! Proto dbejte na svoji prevenci „STOJÍ TO ZATO“!

Masáž prostaty je rozkoš pro muže, mužský ekvivalent ženského bodu – G. Poskytuje mužům podobné prožitky jako ženám při orgasmu.

Masáž prostaty je zároveň důležitou prevencí, několika závažných onemocnění mužů, které postihují muže zejména v pozdějším věku života.

Prostata je součástí mužského sexuálního reakčního cyklu a důležitým přispěvatelem k orgasmu. Nachází se blízko rekta, lze ji dráždit ručně, její sekret je součástí ejakulátu při orgasmu. Masáž prostaty poskytuje mužům, obdobné prožitky a intenzivní vyvrcholení jako ženám, které při tradičních sexuálních či erotických hrátkách nezažijete! Stimulace prostaty je důležitá pro zdraví mužů, působí nejen léčebně, ale zejména jako prevence, hned několika závažných zdravotních onemocnění, které muže postihují. Léčivý účinek masáže prostaty se projeví jen, když je prováděna opakovaně (tj. 2-3× týdně v akutní fázi, později 1× týdně).

Samozřejmě v případě erotického prožitku je na každém, jak často si tuto exkluzivní a pro muže velice vzrušivou proceduru masáže prostaty dopřeje.

Shlédněte níže uvedené, animované demonstrační video masáže prostaty, jak probíhá v lidském těle, a co se konkrétně masíruje.

Více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.

V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 149,- Kč

 

 

Ceník - MASÁŽ PROSTATY - MUŽSKÝ G-BOD:

  • 60 minut / 950,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a zadečku. Dále následuje obrat na záda: a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky, při které ještě nemusí dojít k vyvrcholení. Následuje masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.


15 minut / 400,- Kč
Výchozí poloha je vleže na břiše obsahuje: masáží hýždí, dále masáž prostaty s podporou vibrující erotické anální pomůcky. Dále masáž penisu, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.


Upozornění: v případě samotné „masáže prostaty“ dochází ve většině případů k vyvrcholení. Vyvrcholení však NENÍ garantováno v rámci této 15–ti minutové individuální procedury.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat "Masáž prostaty", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu "Masáže prostaty".

Čtěte více