Masáž prostaty v Jihlavě

Masáž prostaty

Masáž prostaty, zdravá masáž pro celé mužské tělo. Masáž prostaty působí skvěle jako prevence proti různým druhům onemocnění. Navíc si ji užijete a pocítíte intenzivní uspokojení. Stimulace prostaty je důležitá pro zdraví mužů. Dá se přirovnat k ženskému orgasmu, protože dráždění prostaty je opravdu výjimečné. Poskytuje nejen rozkoš, ale i zdravotní prevenci „STOJÍ TO ZATO“!

UPOZORNĚNÍ: Pokud máte zdravotní problémy v oblasti konečníku nebo tlustého střeva.

  • Před zahájením Vaší první masáže, doporučuji navštívit Vašeho lékaře.
  • Chystanou masáže prostaty či jaké-koli jiné masáže s ním nejdříve konzultovat.
  • Při akutní prostatitidě se, pro riziko vzniku bakteriémie, masáž prostaty nedoporučuje.

DOPORUČENÍ: Z hygienických a estetických důvodů doporučuji.

  • Vaše dokonalé vyprázdnění před masáží prostaty pomocí klystýru, který si aplikujete doma, včetně vyprázdnění.
  • V případě, že by přeci je došlo k incidentu, masáž bude okamžitě ukončena, a s největší pravděpodobností o takového klienta nebudu mít do budoucna zájem.

Děkuji vám předem za pochopení a ohleduplnost k mé osobě .

Masáž prostaty - zdravá masáž pro celé mužské tělo.

Erotická masáž prostaty je jednosměrná, jste v pozici přijímacího, kdy si užíváte péči a dotyky, kterou si máte vychutnat, nikoli opětovat.

Nejdříve si dáte sprchu, mezi tím se nahřeje neparfemovaný masážní olej. Po absolvování sprchy a osušení si pohodlně lehnete na masážní lehátko do polohy na břicho. Začínáme klasickou relaxační masáží zadní části dolních končetin a chodidel, postupným masírováním směrem k hýždím, aktivujeme erotogenní zóny oblasti vnitřních stehen a pokračujeme masáží penisu zezadu, doporučuji pokleknout na lehátku, uvolnit pánev a vnímat jemný dotyk šikovných prstíčků na penisu a žaludu. Jakmile budete příjemně odpočinkově naladěni, můžete si tyto pocity rozkoše užít naplno. Prostatu lze ji dráždit ručně, nebo vibrující erotickou pomůckou. Zakončit masáž můžete masáží penisu s krátkým oddalováním. Případně klasickou relaxační masáž zad, dle zbývajícího času, poskytnu zdarma. Po masáži máte možnost sprchy.

Hodina odpočinku, klidu, pohody, příjemného uvolnění a slastných pocitů. Opojné a smyslné dotyky, příjemné dráždění, a nakonec báječný prožitek. To vše vás čeká, pokud zvolíte tuto službu.

Skvěle si to užijete, prožijete báječné chvíle, a navíc máte zajištěné zdraví do budoucnosti.


Až vznikne zdravotní problém, bude již pozdě! Proto dbejte na svoji prevenci.

Masáž prostaty je rozkoš pro muže, mužský ekvivalent ženského bodu – G. Poskytuje mužům podobné prožitky jako ženám při orgasmu, které při tradičních sexuálních či erotických hrátkách nezažijete! Masáž prostaty povzbudí vaše tělo, zregeneruje každičkou buňku a obnoví její funkci. Stimulace prostaty je důležitá pro zdraví mužů! Léčivý účinek masáže prostaty se projeví jen, když je prováděna opakovaně. Erotický zážitek, který rozhodně stojí za to vyzkoušet!

Zároveň je důležitou prevencí, několika závažných onemocnění mužů, které postihují muže zejména v pozdějším věku života.

Rozbalovací ceník

Kontaktujte mě ještě dnes (+420) 792 294 000

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Kontaktujte mě později nebo napište vzkaz.