Erotická relaxační masáž penisu

Erotická masáž penisu

Masáž penisu je kombinace relaxační masáže s erotickou masáží penisu. Užijete si nejen masáž penisu, ale i profesionální relaxační masáž.

Zpočátku nastane uklidňující stav relaxace, který se postupně změní na rozkoš v intimních partiích s několika násobným vyvrcholení.

To hlavní teprve přijde, čtěte dál „Stojí, to zato“.

Erotická masáž penisu a maximální slast pro muže v Jihlavě.

Po celou dobu erotické masáže penisu zůstáváte „Zcela pasivní".

Účelem je abyste se soustředil hlavně na Vaše tělo, jste v pozici přijímacího. V klidu relaxoval, podvědomě vnímal hřejivé dotyky masérky, užíval hbitých prstíků. Cílem erotické masáže penisu je přivést Vás do stavu maximální extáze, oddalovat vzrušení, aby Vaše vyvrcholení bylo nejintenzivnější.

Upozornění: Intenzita a počet vyvrcholení je samozřejmě u každého muže individuální. Velmi záleží na aktuálním psychickém rozpoložení a fyzické kondici klienta. Ve většině případů se však výše uvedeného cíle podaří dosáhnout.


Nejdříve si dáte sprchu, za účelem nahřátí svalů a otevření pórů pleti. V průběhu Vašeho sprchování zahřeji neparfemovaný masážní olej. Po absolvování sprchy a osušení se pohodlně uložíte na masážní lehátko do polohy na zádech.

Začínáme uvolňující relaxační masáží dolních končetin, která v rámci masáže vnitřních stran stehen, pomalu a postupně přejde, až do fáze intenzivní erotické masáže penisu. V této fázi střídám různé úchopy, tlak stisku penisu a frekvenci vertikálních stimulačních pohybů.

Posadím se na lehátko mezi Vaše nohy, které jsou v této fázi masáže v poloze od sebe. Jemně uchopím Váš šourek do své dlaně a začnu citlivě stimulovat. Druhou rukou Vás uchopím za penis a stáhnu kůžičku až ke kořeni penisu, tím způsobím vzrušivé napnutí uzdičky penisu. Následně začnu stimulovat Váš penis dlaněmi a hbitými prsty, které mám důkladně namaštěny nahřátým nearomatickým olejem. Pomalými tahy se zesilujícím se stiskem, střídám úchopy od kořene až po žalud. Vertikální stimulací penisu postupně vyvolám erekci (pokud se nedostaví již při prvním stáhnutí kůžičky). Opakováním této stimulace Vám začne v penisu velmi příjemně škubat a vyroní se první kapičky rozkoše. Váš penis ovšem zůstává stále ztopořený a je připraven, zažívat další a další oddalování. Těsně před výronem semene stimulaci přeruším a přibližně po půl minutě pokračuji (oddalování ejakulace však závisí na momentální kondici klienta).

Pokud jste dočetl až sem, čtěte dál „Stojí to, za to“.

V této půl minutové pauze masáže penisu, nezůstanete škodný.

Respektive Váš šourek a jeho obsah nezůstane bez povšimnutí a po celou dobu této pauzy bude laskán mými dlaněmi. Tak aby byl připraven ze sebe vydat to nejlepší. Až přijde první  velké finále, ke kterému se pomalu ale jistě společně blížíme. Téměř v poslední chvíli před vyvrcholením stimulaci penisu přeruším, ale vzápětí hned opět zrychlím. Při velkém vzrušení můžete zažít zrychlený dech doprovázený slastnými výkřiky, husí kůži po těle (zažila jsem i kroucení palců u nohou). Výše uvedená technika a masážní hmaty společně s mou dlouholetou praxí mých dlaní a hbitých prstů, je používána především za účelem oddálit či oddalovat Vaše vyvrcholení, které je zpravidla provázené výbuchem erotické extáze a maximální slasti při Vaší ejakulaci, která je vyčerpána doslova do poslední kapky. Zpravidla po tomto aktu nastává u mužů velmi vzrušivé chvění po celém těle. Váš ejakulát zůstává v mých dlaních anebo na Vašem těle. Záleží na předchozí dohodě, co je Vám příjemnější.

Na závěr masáže penisu si dopřejete odpočinek.

Postupně u Vás odeznívá erotické vzrušení a napětí. Velmi pomalu přecházíte do bdělého stavu a masáž zakončíte příjemnou sprchou.


Z praxe doporučuji jedno mohutné vyvrcholení s dlouhým oddálením rozkoše.

Záměrem mé masáže penisu není trhnou Váš rekord ejakulací! Ale poskytnou Vám kvalitní masáž, intenzivní erotický prožitek. Dokonalou relaxaci s příjemným protějškem a celkové povzbuzení Vaší životní a erotické energie.

Rozbalovací ceník