Erotická relaxační masáž penisu

Erotická masáž penisu

Masáž penisu je kombinace relaxační masáže s erotickou masáží penisu. Užijete si nejen masáž penisu, ale i profesionální relaxační masáž.

Zpočátku nastane uklidňující stav relaxace, který se postupně změní na rozkoš v intimních partiích s několika násobným vyvrcholení.

To hlavní teprve přijde, čtěte dál „Stojí, to zato“.

Masážní procedura, popis a instrukce.

Erotická masáž penisu + relaxační masáž.


Po celou dobu této masážní procedury zůstáváte „Zcela pasivní".

Účelem je abyste se soustředil hlavně na Vaše tělo. V klidu relaxoval, podvědomě vnímal hřejivé dotyky masérky až do Vašeho slastného a mohutného vyvrcholení.

Nejdříve si dáte sprchu, za účelem nahřátí svalů a otevření pórů pleti. V průběhu Vašeho sprchování se převleču do erotického prádla a zahřeji ne-parfemovaný masážní olej.

Po absolvování sprchy a osušení se pohodlně uložíte na masážní lehátko do polohy na zádech.


Masážní proceduru začínáme relaxační masáží dolních končetin, při které v rámci masáže vnitřních stran stehen přecházím k intimním partiím.

Uvolňující relaxační masáž dolních končetin pomalu a postupně přejde, až do fáze intenzivní erotické masáže penisu. V této fázi střídám různé úchopy, tlak stisku penisu a frekvenci vertikálních stimulačních pohybů.

Cílem erotické masáže penisu je oddalovat Vaše vyvrcholení. Přivést Vás do stavu maximální extáze, tak aby Vaše vyvrcholení bylo ně-kolikanásobné a co nejintenzivnější.


Upozornění: Intenzita a počet vyvrcholení je samozřejmě u každého muže individuální. Velmi záleží na aktuálním psychickém rozpoložení a fyzické kondici klienta.

Ve většině případů se však výše uvedeného cíle podaří dosáhnout. Zejména díky úvodnímu rituálu, kterým každá masážní procedura začíná (vřelé přivítání, popovídání u malého občerstvení a příjemné sprše před masáží). Klient tak zapomene na starosti všedního dne a případnému souvisejícímu stresu.


Pokud jste dočetl až sem, čtěte dál „Stojí to, za to“.

Erotická masáž penisu začíná.

Masáž penisu, erotická extáze a maximální slast pro muže


Posadím se na lehátko mezi Vaše nohy, které jsou v této fázi masáže v poloze od sebe. Jemně a citlivě uchopím Váš šourek, který protáhnu tak, až se Vám stáhne kůžička na penisu a vzrušivě napne uzdičku.

Následně začnu stimulovat Váš penis dlaněmi a hbitými prsty, které mám důkladně namaštěny nahřátým ne-aromatickým olejem.

Pomalými tahy se silným stiskem, střídám úchopy od kořene až po žalud. Vertikální stimulací penisu postupně vyvolám erekci (pokud se nedostaví již při prvním stáhnutí kůžičky).

Opakováním této stimulace Vám začne v penisu velmi příjemně škubat a vyroní se první kapičky rozkoše.

Váš penis ovšem zůstává stále ztopořený a je připraven, zažívat další a další oddalování. Těsně před výronem semene stimulaci přeruším a přibližně po půl minutě pokračuji (oddalování ejakulace však závisí na momentální kondici klienta).

Téměř v poslední chvíli před vyvrcholením stimulaci penisu přeruším, ale vzápětí hned opět zrychlím. Při velkém vzrušení můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po těle (zažila jsem i kroucení palců u nohou).

Tato technika a dlouholetá praxe mých dlaní a hbitých prstů, je používána za účelem oddálit či oddalovat Vaše vyvrcholení. Provázené výbuchem erotické extáze a maximální slasti při Vaší ejakulaci, která je vyčerpána doslova do poslední kapky.

Zpravidla po tomto aktu nastává u mužů velmi vzrušivé chvění po celém těle. Váš ejakulát zůstává v mých dlaních anebo na Vašem těle. Záleží na předchozí dohodě, co je Vám příjemnější.

Z praxe doporučuji jedno mohutné vyvrcholení s dlouhým oddálením rozkoše.

Ještě více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž pro muže je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Masáž si můžete zpříjemnit erotickou pomůckou pro muže „Tenga Egg“ vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu. Pomůcku lze po masáži snadno očistit a můžete si ji odnést, dále ji užívat v soukromí, s partnerkou nebo partnerem.

Pomůcku můžete přikoupit na místě k erotické masáži.

Nebo objednat v sekci „Obchod“ formou elektronického nákupu a následně převzít před masáží. Anebo vyzvednou pokud projevíte zájem pouze o pomůcku „Tenga Egg“. Viz. Platební a dodací podmínky


Kliknutím na obrázek, zobrazíte galerii.


Upozornění: V případě masáže „Erotická masáž Tenga Egg“, je tato pomůcka pro muže v ceně masáže.

 

Rozbalovací ceník

60 minut / 1.200,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž přední části dolních končetin, třísel a masáž penisu s vyvrcholením, výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky.

Anebo si můžete zvolit variantu s polohou na břiše obsahující: relaxační masáž zadní části dolních končetin a hýždí. Zakončenou masáží penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.

Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


75 minut / 1.600,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. V průběhu masáže prostaty nemusí vždy dojít k vyvrcholení!

Dále tato masáž obsahuje: masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky, v poloze na zádech.


Upozornění: pokud při masáži penisu dojde k předčasné ejakulaci.

Standardně pokračuji relaxační masáží zad a šíje.

Nebo máte možnost zvolit: pokus o druhé vyvrcholení ve vyhrazeném  čase masáže.

Popřípadě: si masáž můžete prodloužit o dalších 30 minut za cenu 500,- Kč.

Jako poděkování za přízeň Vám zdarma věnuji „Intimní kadeřnictví",  v celkové hodnotě 400,-Kč, ke každé objednané erotické masáži.

Při holení a estetické úpravě ochlupení v intimních partiích. Vás oholím, bez nepříjemných pocitů a následků.

Doba procedury (tedy holení a úpravy) v trvání 15 minut, je realizováno před zahájením objednané erotické masáže.


Upozornění: Pokud projevíte o „Intimní kadeřnictví" zájem. Je potřeba při-objednat  tuto službu při objednávce k erotické masáži.

Kontaktujte mě ještě dnes +420 792 294 000

Můžete si rovnou rezervovat termín na erotickou masáž dle Vašeho výběru. Ráda Vám poskytnu doplňující informace.

Kontakty: přes bezplatné aplikace

messenger whatsapp viber

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Jakmile to bude možné, budu Vás kontaktovat.