Masáž penisu, rozkoš a vyvrcholení.

Masáž penisu

Masáž penisu v Jihlavě, rozkoš a vyvrcholení pro muže. Dáte si sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky masérky. Začínáme relaxační masáží dolních končetin, postupuji nahoru vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím.

To hlavní teprve přijde, čtěte dál „Stojí, to zato“.

Masáž penisu, rozkoš a mohutné vyvrcholení

Uchopím Váš šourek a protáhnu jej dolů tak, že se Vám stáhne kůžička ze žaludu.

Některým mužům se při extázi kroutí palce u nohou.

Výstřik zůstává v mých rukách anebo na těle.

Více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.

V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 149,- Kč

 

 

CENÍK - MASÁŽ PENISU

  • 60 minut / 1.200,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž přední části dolních končetin, třísel a masáž penisu s vyvrcholením, výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky. Nebo si můžete zvolit variantu s polohou na břiše obsahující: relaxační masáž zadní části dolních končetin a hýždí. Zakončenou masáží penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky v poloze na zádech.
Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


75 minut / 1.600,- Kč
Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž dolních končetin, hýždí a masáž prostaty za pomoci vibrující erotické anální pomůcky. V průběhu masáže prostaty nemusí vždy dojít k vyvrcholení! Dále obsahuje: masáž penisu s vyvrcholením, realizovanou výhradně prostřednictvím šikovných rukou masérky, v poloze na zádech.


Upozornění: pokud při masáži penisu dojde k předčasné ejakulaci, pokračuji relaxační masáží zad a šíje. Nebo máte možnost zvolit pokus: o druhé vyvrcholení a to v čase masáže. Popřípadě si masáž můžete prodloužit o dalších 30 minut za cenu 500,- Kč.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Na stránce "CENÍK", můžete shlédnout, kompletní nabídku nabízených masáží a doplňkových služeb, včetně cenové nabídky. Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Čtěte více