Masáž penisu, rozkoš a vyvrcholení.

Masáž penisu, rozkoš a vyvrcholení.

Masáž penisu v Jihlavě. Dáte si sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky masérky.

Začínáme relaxační masáží dolních končetin, postupuji nahoru vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím.

Po masáži vnitřní strany stehen směrem k intimním partiím, následuje masáž penisu.  Začnu jemně dráždit žalud a uzdičku, pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je několikanásobně oddalovat Vaše vyvrcholení. To hlavní teprve přijde, čtěte dál  „Stojí, to zato“.

Masáž penisu, průběh masáže

Posadím se na masérské lehátko mezi Vaše roztažené nohy, uchopím Váš šourek a protáhnu jej dolů tak, že se Vám stáhne kůžička ze žaludu. Oběma namaštěnýma rukama penis pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu.

Tyto techniky a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit Vaše vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle.

Těsně před výronem semene techniku přeruším, cca po 1 minutě pokračuji. Po několikáté se opakující stimulaci Vám začne v penisu velmi příjemně škubat, vyteče kapička rozkoše. Váš penis i nadále zůstává stále ztopořený a je připraven, zažít oddalování, samozřejmě záleží na tom, co muž ustojí.

V poslední chvíli před vyvrcholením přestanu a vzápětí hned zase zrychlím. Při velkém vzrušení můžete zažít zrychlený dech, husí kůži po celém těle a dokonce jsem u některých mužů zažila i kroucení palců u nohou. Výstřik zůstává v mých rukách anebo na Vašem těle.

Masáž penisu, rozkoš a mohutné vyvrcholení

Uchopím Váš šourek a protáhnu jej dolů tak, že se Vám stáhne kůžička ze žaludu.

Některým mužům se při extázi kroutí palce u nohou.

Výstřik zůstává v mých rukách anebo na těle.

Více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.

V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 149,- Kč

 

 

CENÍK - MASÁŽ PENISU

  • 60 minut / 1.200,- Kč

Poloha na zádech: relaxační masáž dolních končetin a intimních partií, zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením.

Poloha na břiše: relaxační masáž dolních končetin, hýždí. Ruční masáž penisu na zádech či břiše/lze střídat, zakončena masáží penisu s vyvrcholením.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Na stránce "CENÍK", můžete shlédnout, kompletní nabídku nabízených masáží a doplňkových služeb, včetně cenové nabídky. Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Čtěte více