Koupele pro muže, erotické relaxování

Koupele pro muže s erotickou masáží

Procedura "Koupele pro muže s masáží" je zaměřena na Váš pasivní odpočinek a relaxaci, při kterém se dokonale uvolníte a zregenerujte nejen tělo, ale i Vaší mysl. Součástí procedury je "Koupel ve vaně" a celotělová "Relaxační erotická masáž". Celková atmosféra je podtržena, příjemnou relaxační hudbou a vonnými svíčkami.

Koupele pro muže s erotickou masáží, Váš odpočinek a relaxace.

Hledáte změnu či zpestření všedních dnů, útěk od stereotypu, odpočinek a relaxaci?

Přijďte a užijte si voňavou koupel ve vaně na výběr máte několik druhů vůní a přísad. Následně Vás budu hýčkat erotickou masáží za použití masážního oleje. Mé ruce se budou dotýkat Vašeho celého těla včetně intimních partií.

Při koupeli a masáži je očekávána "Vaše pasivita" po celou dobu relaxování. Díky voňavé koupeli se dokonale uvolníte a lépe si vychutnáte celotělovou "Relaxační erotickou masáž".

Začínáme sprchou, koupelí  ve vaně plné vůně a pokračujeme celotělovou masáží.

Procedura "Koupele pro muže s masáží", začíná společnou sprchou a vzájemným mytím.

Můžete si také nechat upravit ochlupení, "Intimní kadeřnictví", které poskytuji na vyžádání k erotickým masážím ZDARMA.

Dále Vás čeká voňavá olejová koupel s přídavkem mořské soli, na výběr máte několika vůní a bylinných přísad např. máty, levandule, meduňky, růže, chmelu a vína. Koupel trvá cca 10-20 minut, celé tělo se nahřeje, uvolní se napětí ve svalech a Vy po celou dobu odpočíváte a relaxujete.

Jako malé občerství mám pro Vás připraven nealkoholické víno či sekt.

Po koupeli se přemístíte na masážní lehátko, a podle zvolených přísad do koupele, kterou jste bezprostředně před tím absolvoval, společně vybereme vhodnou vůni a druh masážního oleje.

Následuje relaxační masáž.

Dále se domluvíme na celkovém průběhu masáže, jedná se o celotělovou "Relaxační erotickou masáž" se zaměřením na šiji, záda, hýžďové svalstvo a nohy zezadu i zepředu.

Dle Vašeho uvážení a Vaší momentální kondice, můžeme pokračovat v rozmazlování Vaši pýchy. Tato erotická masáž je zpravidla zakončena intimní masáži penisu s oddálením Vašeho vrcholu až do maximální slasti.

Zda budete chtít zakončit proceduru masáží penisu, která je samozřejmě v ceně ponechám na Vašem rozhodnutí.

Nedílnou součástí této procedury jsou relaxační hudba a vonné svíčky. Pokud máte svou oblíbenou hudbu nebo i vonné svíčky či jinou obdobnou podporu k vytvoření příjemné atmosféry, můžete si je donést s sebou.

Součástí masáže mohou být lehké erotické prvky

Jemně pozlobit prostatu, třeba i robertkem. O masáž prostaty je potřeba zažádat, a v takovém případě je nutné se nejdříve seznámit s možnými zdravotními riziky a podmínkami z hlediska hygieny a etiky. Přejděte na stránku Masáž prostaty.

Máte na výběr kosmetiku z několika vůní:

Vyberte si z níže uvedené nabídky bylinnou olejovou koupel, která Vám nejlépe vyhovuje.

Používám profesionální kosmetiku, preferuji výrobky od firmy MANUFAKTURA, která od roku 2005 rozšířila sortiment o výrobou vlastní přírodní kosmetiky pro muže.

Kosmetika s vřídelní solí

Kosmetika s vřídelní solí, koupel se svěží vůní levandule, máty, meduňky, růže okouzlí každého, působí antistresově, je vhodná při nespavosti, celkově zklidňuje organismus, je hojivá a antiseptická.  Příjemný pocit z koupele umocňuje bohatá pěna a budete mile překvapeni její specifickou vůní.

Kosmetika z Mrtvého moře

Sůl a bahno z Mrtvého moře zvyšují ochrannou činnost pokožky, odstraňují z ní škodliviny a odumřelé buňky, mají regenerační, protizánětlivé a uklidňující účinky, napomáhají při léčbě kožních chorob (akné, ekzémů, lupenky). Kosmetika je doprovázena svěží lehkou bez alergenní vůní, neobsahuje barviva.

Přijďte si dopřát koupel s vřídelní solí levandule, máty, meduňky nebo solí z Mrtvého moře, dokonalá relaxace, osvěží a zregeneruje Vaši pokožku a na chvilku zapomenout na všední starosti a vypít si svůj šálek čaje.

Více vzrušení za příznivou cenu, 149,- Kč !

Každá erotická masáž je zakončena ruční masáží penisu s vyvrcholením. Kterou si můžete zpříjemnit EROTICKOU POMŮCKOU PRO MUŽE "Tenga Egg" vyrobenou ze silikonu s dráždivými výstupky, která se navléká na penis a ještě více umocňuje stimulaci penisu.

Erotickou pomůcku lze snadno očistit, můžete si ji odnést a užívat dále.

V případě: Erotické masáže Tenga Egg, je erotická pomůcka pro muže V CENĚ této masáže.

Cena erotické pomůcky „Tenga Egg“: 149,- Kč

 

 

CENÍK - KOUPELE PRO MUŽE S MASÁŽÍ

Procedura „Koupele pro muže s masáží“, začíná sprchou a vzájemným mytím při, kterém máte možnost využít služby „Intimního kadeřnictví“. Následuje „Bylinková koupel ve vaně“, při které máte na výběr několik druhů vůní a přísad do koupele.

  • 150 minut / 2.300,- Kč

Výchozí poloha je vleže na zádech obsahující: relaxační masáž dolních končetin a třísel. Dále masáž penisu s vyvrcholením, realizovaná výhradně šikovnými rukami masérky. Tato masáž dále obsahuje obrat na břicho: a relaxační masáž chodidel, zadní část dolních končetin a hýždí. Po masáži hýždí můžete zvolit masáž zad a šije. Nebo obrat na záda a masáž penisu s dalším vyvrcholením, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky.
Na závěr procedury: si dopřejete odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy po masáži.


Přírodní masážní oleje mají velice blahodárné účinky. Lehce se vstřebají a nezanechávají stopy na oblečení.

Doporučený postup při sprchování: očistit pouze intimní partie, podpaží apod.

Bonus ZDARMA pro Vás !

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat proceduru "Koupele pro muže s masáží", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu procedury "Koupele pro muže s masáží".

Ceník - čtěte více