Masáž prostaty v Jihlavě

Erotická masáž Tenga Egg.

Erotická masáž pro muže „Tenga Egg“. Masáž s podporou erotické pomůcky pro muže „Vajíčko Tenga Egg“, které je elastické a uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu. Erotická pomůcka pro muže Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Přijďte si vyzkoušet tuto netradiční masáž. STOJÍ TO ZATO!

Erotická masáž Tenga Egg a masáž penisu.


Při erotické masáži "Tenga Egg" pro muže je očekávána "Vaše pasivita".

Nejdříve si dáte sprchu, mezi tím zahřeji neparfemovaný masážní olej. Po absolvování sprchy a osušení si pohodlně lehnete na masážní lehátko do polohy na záda. Erotická masáž je jednosměrná, jste v pozici přijímacího, kdy si užíváte péči a dotyky, kterou si máte vychutnat, nikoli opětovat.


Začínáme klasickou relaxační masáží přední části dolních končetin a chodidel, postupným masírováním vnitřních stran stehen aktivujeme erotogenní zóny a přecházíme k oblasti třísel a masáži penisu, doporučuji uvolnit pánev a vnímat jemný dotyk šikovných prstíčků na penisu.

Dále pokračujeme erotickou masáží penisu, která je zakončena s použitím jednorázové erotické pomůcky pro muže "Tenga Egg". Erotická pomůcka pro muže silikonové vajíčko "Tenga Egg" je uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu, která Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Anebo můžete zvolit druhou variantu zakončení masáže, a to jemnou masáží penisu , která je zakončena výhradně šikovnými rukama masérky až do Vašeho vyvrcholení.

Každý muž reaguje jinak, někdo může být extrémně citlivý a druhý velmi vzrušivý a jiný to bude považovat za zajímavou zkušenost.

Postupně u Vás odeznívá erotické vzrušení, na závěr erotické masáže "Tenga Egg" si dopřejete odpočinek. Masáž máte možnost zakončit sprchou

Objednejte si a přijďte vyzkoušet tuto skvělou, erotickou masáž „STOJÍ TO ZATO“!


Erotická pomůcka pro muže "Tenga Egg", je v rámci masáží použita jednorázově, tedy (pouze jednou). Pomůcka bude pokaždé rozbalena a vyjmuta z originálního obalu před Vámi.

V případě zájmu si můžete "Vajíčko-Tenga Egg" po masáži odnést s sebou domů. Pomůcka je ze silikonu, tudíž dobře omyvatelná vodou. Nesušit v mikrovlnné troubě, apod.

Rozbalovací ceník

Kontaktujte mě ještě dnes (+420) 792 294 000

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Kontaktujte mě později nebo napište vzkaz.