Masáž prostaty v Jihlavě

Erotická masáž Tenga Egg.

Erotická masáž pro muže „Tenga Egg“. Masáž s podporou erotické pomůcky pro muže „Vajíčko Tenga Egg“, které je elastické a uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu. Erotická pomůcka pro muže Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Přijďte si vyzkoušet tuto netradiční masáž. STOJÍ TO ZATO!

Erotická masáž Tenga Egg + masáž penisu


Při masážní proceduře - Masáž "Tenga Egg" je očekávána "Vaše pasivita".

Erotická masáž "Tenga Egg" je plná vzrušení a erotického napětí. Je jednosměrná, jste v pozici přijímacího, kdy si užíváte péči a dotyky, kterou si máte vychutnat, nikoli opětovat.

Masáž "Tenga Egg" vyhovuje mužům s běžnou velikostí penisu, ale i mužům s nadprůměrnou velikostí penisu, což je v některých extrémních případech pro ženy velmi bolestivé a muži s takto extrémně velkým penisem mají problém najít partnerku, proto často využívají erotickou masáž "Tenga Egg".

Erotická pomůcka pro muže silikonové vajíčko "Tenga Egg" je uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu, která Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Každé jednotlivé vajíčko je zabaleno v originálním obalu, rozbaleno před použitím za Vaší přítomnosti.


EROTICKÁ MASÁŽ "TENGA EGG", začíná.

Nejdříve si dáte sprchu, mezi tím zahřeji neparfemovaný masážní olej a převleču se do spodního prádla, kdy si ho odložím je jen na Vás.

Po absolvování sprchy a osušení si pohodlně lehnete na masážní lehátko do polohy na břicho.


Erotická masáž "Tenga Egg", začínáme relaxační masáží zadní části dolních končetin, postupným masírováním vnitřních stran stehen přecházíme k masáži hýždí.

Dále následuje obrat na záda, pokračujeme erotickou masáží penisu, která je zakončena dle Vašeho výběru s použitím erotické pomůcky pro muže "Tenga Egg".

Anebo si můžete zvolit variantu zakončení masáže, masáž penisu, která je zakončena výhradně šikovnými rukama masérky až do Vašeho vyvrcholení, v poloze na zádech.


Každý muž reaguje jinak, někdo může být extrémně citlivý a druhý velmi vzrušivý a jiný to bude považovat za zajímavou zkušenost.

Postupně u Vás odeznívá erotické vzrušení, na závěr erotické masáže "Tenga Egg" si dopřejete odpočinek. Masáž máte možnost zakončit sprchou.


Ať máte problém či nikoli, objednejte si a vyzkoušet tuto skvělou, erotickou masáž „STOJÍ TO ZATO“!


Erotická pomůcka pro muže "Tenga Egg", je v rámci masáží použita jednorázově, tedy (pouze jednou). Pomůcka bude pokaždé rozbalena a vyjmuta z originálního obalu před Vámi.

V případě zájmu si můžete "Vajíčko-Tenga Egg" po masáži odnést s sebou.

Pomůcka je ze silikonu, tudíž dobře omyvatelná vodou. Nesušit v mikrovlnné troubě, apod.

Rozbalovací ceník

60 minut / 1.500,- Kč

Masážní procedura začíná sprchou po dobu 10 min. Za účelem hygieny, zahřátí pokožky a svalů. Po osušení se přesunete na masérský stůl.

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž zadní části dolních končetin a hýždí.

Dále následuje obrat na záda obsahující:  a masáž penisu, která je zakončena dle Vašeho výběru s použitím erotické pomůcky pro muže „Tenga Egg“.

Ve zbývajícím čase probíhá: klasická relaxační masáž zad, v poloze na břiše.

Vaše vyvrcholení je zakončeno erotickou pomůckou pro muže nebo prostřednictvím šikovných rukou masérky.

Jako poděkování za přízeň Vám zdarma věnuji „Intimní kadeřnictví",  v celkové hodnotě 400,-Kč, ke každé objednané erotické masáži.

Při holení a estetické úpravě ochlupení v intimních partiích. Vás oholím, bez nepříjemných pocitů a následků.

Doba procedury (tedy holení a úpravy) v trvání 15 minut, je realizováno před zahájením objednané erotické masáže.


Upozornění: Pokud projevíte o „Intimní kadeřnictví" zájem. Je potřeba při-objednat  tuto službu při objednávce k erotické masáži.

Kontaktujte mě ještě dnes +420 792 294 000

Můžete si rovnou rezervovat termín na erotickou masáž dle Vašeho výběru. Ráda Vám poskytnu doplňující informace.

Kontakty: přes bezplatné aplikace

messenger whatsapp viber

Pokud hovor nepřijímám, zřejmě masíruji. Jakmile to bude možné, budu Vás kontaktovat.