Masáž prostaty v Jihlavě

Erotická masáž Tenga Egg.

Erotická masáž pro muže „Tenga Egg“. Masáž s podporou erotické pomůcky pro muže „Vajíčko Tenga Egg“, které je elastické a uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu. Erotická pomůcka pro muže Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Přijďte si vyzkoušet tuto netradiční masáž. Stojí to zato!

Vážení a milí pánové.

Ať máte problém či nikoli, přijďte vyzkoušet tuto skvělou, erotickou masáž „STOJÍ TO ZATO“!

Masáž "Tenga Egg" vyhovuje mužům s běžnou velikostí penisu, ale i mužům s nadprůměrnou velkostí penisu, což je v některých extrémních případech pro ženy velmi bolestivé a muži s takto extrémně velkým penisem mají problém najít partnerku, proto často využívají masáž "Tenga Egg".

Každé jednotlivé vajíčko je zabaleno v originálním obalu. Rozbaleno je těsně před POUŽITÍM za Vaší přítomnosti.

Erotická pomůcka pro muže "Vajíčko -Tenga Egg" je elastické uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu, která Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Každý muž reaguje jinak, někdo může být extrémně citlivý a druhý velmi vzrušivý a jiný to bude považovat za zajímavou zkušenost.


Erotická pomůcka pro muže "Tenga Egg", je v rámci masáží použita jednorázově, tedy (pouze jednou). Pomůcka bude pokaždé rozbalena a vyjmuta z originálního obalu před Vámi.

V případě zájmu si můžete "Vajíčko-Tenga Egg" po masáži odnést s sebou.

Pomůcka je ze silikonu, tudíž dobře omyvatelná vodou. Nesušit v troubě, mikro-vlnce apod.

CENÍK - EROTICKÁ MASÁŽ, TENGA EGG

  • 60 minut / 1.200,- Kč

Poloha záda/břicho:  Jedná se o masáž s použitím erotické pomůcky pro muže, která je zakončena ruční masáží penisu/erotickou pomůckou Tenga Egg, až do Vašeho vyvrcholení. Nedílnou součástí masáže je relaxační masáž šije, zad, hýždí a opětovná masáž intimních partií, praktikované v poloze na břiše.

  • Erotickou pomůcku Tenga Egg si po masáži odnesete domů ZDARMA.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat "Erotickou masáž Tenga Egg", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu "Erotické masáže Tenga Egg".

Čtěte více