Masáž prostaty v Jihlavě

Erotická masáž Tenga Egg.

Erotická masáž pro muže „Tenga Egg“. Masáž s podporou erotické pomůcky pro muže „Vajíčko Tenga Egg“, které je elastické a uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu. Erotická pomůcka pro muže Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Přijďte si vyzkoušet tuto netradiční masáž. Stojí to zato!

Vážení a milí pánové.

Ať máte problém či nikoli, přijďte vyzkoušet tuto skvělou, erotickou masáž „STOJÍ TO ZATO“!

Masáž "Tenga Egg" vyhovuje mužům s běžnou velikostí penisu, ale i mužům s nadprůměrnou velkostí penisu, což je v některých extrémních případech pro ženy velmi bolestivé a muži s takto extrémně velkým penisem mají problém najít partnerku, proto často využívají masáž "Tenga Egg".

Každé jednotlivé vajíčko je zabaleno v originálním obalu. Rozbaleno je těsně před POUŽITÍM za Vaší přítomnosti.

Erotická pomůcka pro muže "Vajíčko -Tenga Egg" je elastické uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu, která Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Každý muž reaguje jinak, někdo může být extrémně citlivý a druhý velmi vzrušivý a jiný to bude považovat za zajímavou zkušenost.


Erotická pomůcka pro muže "Tenga Egg", je v rámci masáží použita jednorázově, tedy (pouze jednou). Pomůcka bude pokaždé rozbalena a vyjmuta z originálního obalu před Vámi.

V případě zájmu si můžete "Vajíčko-Tenga Egg" po masáži odnést s sebou.

Pomůcka je ze silikonu, tudíž dobře omyvatelná vodou. Nesušit v troubě, mikro-vlnce apod.

CENÍK - EROTICKÁ MASÁŽ, TENGA EGG

  • 60 minut / 1.300,- Kč

Výchozí poloha je vleže na břiše obsahující: relaxační masáž zadní části dolních končetin a hýždí. Dále následuje obrat na záda obsahující: masáž penisu, která je zakončena dle Vašeho výběru s použitím erotické pomůcky pro muže „Tenga Egg“. Nebo si můžete zvolit variantu zakončení masáže: masáž penisu, realizovanou výhradně šikovnými rukami masérky až do Vašeho vyvrcholení, v poloze na zádech.

Upozornění: V případě, že dojde k předčasnému výronu, nebo pokud nedojde k vyvrcholené vůbec. Zbývající čas může být vyplněn klasickou relaxační masáží, zad a šije. Anebo: si můžete zvolit variantu: odpočinek a relaxaci při ztlumené hudbě s možností sprchy, až do vyčerpání zbývají ho času této procedury.


Upozornění: Erotická pomůcka pro muže, silikonové vajíčko „Tenga Egg“, je v ceně této masáže. Po masáži a očištění si tedy můžete pomůcku odnést s sebou.

Bonus ZDARMA pro Vás !

  • Intimní kadeřnictví k erotickým masážím ZDARMA
  • Pokud využijete bonus ZDARMA Intimní kadeřnictví k erotickým masážím, je potřeba do-objednat Intimní kadeřnictví při objednávce k erotickým masážím.
  • Intimní kadeřnictví je realizováno před zahájením erotické masáže. Doba procedury 15 minut

CENÍK - KOMPLETNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si kompletní nabídku masáží a služeb pro muže. Můžete si dopředu naplánovat "Erotickou masáž Tenga Egg", nebo můžete improvizovat a masáž či službu dohodnout, až na místě nebo v průběhu "Erotické masáže Tenga Egg".

Čtěte více