Erotické masáže pro muže, dokonalokonalá relaxace

Erotické masáže "smyslné či intimní", se v posledních letech těší velké oblibě, poskytují zcela jiné prožitky, než klasické masáže. Erotické masáže pro muže jsou důležité, stres je považován za hlavní příčinu potíží a smyslná masáž zbaví psychické či fyzické únavy, nabije sexuální energií a celkově zregeneruje tělo i duši, přivádí muže do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými doteky, dostavuje jakýsi stav „bez tíže“ a právě to je známka uvolnění, pročištění těla i mysli a muž prožijete bouřlivé vyvrcholení až do poslední kapky.

Reference

 • Přemek-avatar
  Přemek,Spokojený zákazník

  U Sáry jsem poprvé vyzkoušel Relaxační erotickou masáž včetně Intimního kadeřnictví a musím říct, že to byl nezapomenutelný luxusní zážitek. Dvě hodiny relaxu, vzrušení i napětí. Sára je mimořádně šikovná, milá a vtipná masérka. Všem mohu jen doporučit. Těším se na další návštěvu. Díky Sáro. P.


 • Avatar Michal
  Michal,Spokojený zákazník

  O Sáře jsem věděl již dlouho, ale stále mi nevycházelo se k ní dostat až teď. A musím říci že jsem byl moc mile překvapen. Vše tak jak má napsáno je pravdou. Na pár masáží jsem už byl, ale ani jedna se jí zdaleka nepodobala. Jedním slovem SKVĚLÉ. Opravdu super relax, ve velmi příjemném prostředí s příjemným protějškem. Za mne mohu jen doporučit. Určitě se rád vrátím. Sáro děkuji. Michal


 • Avatar-Honza
  Honza,Spokojený zákazník

  Tak se přidám do zástupu spokojených klientů této užasne Dámy. Sára ně mě zapůsobila svoji vstřícností a bezprostředností.Její přistup k samotné masáži byl úžasný . Mohu všem doporučit masáž penisu. Ví co dělá a umí to. Byla to pro mě první opravdová masáž s úžasným zakončením. Sáro děkuji ti za úžasný zážitek a už se těším na Relaxační erotickou masáž kterou si u Vás zažít …ještě jednou Děkuji ….H.


 • Avatar, jirka
  jirka,Spokojený klient

  Přišel jsem na návštěvu s trochu mlhavou představou jak to bude probíhat a odešel nadmíru spokojen. Celkový přístup Sáry a vše okolo bylo na úrovni a nejen to, žádný stres z toho, že jsem na takové masáži poprvé (relaxační erotická masáž :-)), vše tak nějak volně probíhalo a večer se mi moc dobře usínalo. Rád zase zopakuji. Díky. Jirka.


 • Webcreative, avatar
  Webcreative,Dlouholetý klient

  Sáru znám již několik let a pokaždé si užiju super relax a pohodu. Sára je nejen výborná masérka, ale především skvělý a dobrosrdečný člověk. Díky za všechno Sáro.


Masáž prostaty

Masáž prostaty je mužský ekvivalent ženského bodu – G. Mužům poskytuje obdobné prožitky a intenzivní vyvrcholení jako ženám, které při tradičních sexuálních či erotických hrátkách nezažijete!

Erotická masáž „Tenga egg“

Masáž "Tenga Egg", vyhovuje mužům s běžnou velikostí penisu, ale i mužům s nadprůměrnou velkostí penisu, což je v některých extrémních případech pro sexuální partnerky, nepříjemné až bolestivé.

Vzájemná erotická masáž

Mnoha mužům schází jiný druh stimulace, než který běžně prožívají a své vyvrcholení není na prvním místě. A tou je rozkoš poskytována ženě, byť pouhými doteky rukou, erotickými pomůcky či autoerotikou.

Relaxační erotické masáže

Relaxační erotické masáže pro muže, jsou nejžádanější v rámci poskytovaných služeb. Relaxační erotická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Noční erotická masáž

Nechcete být doma sám? V televizi zase nic nedávají, a obrázky pro dospělé znáte již zpaměti? Rád byste se přitulil, pomazlil anebo jenom popovídal, dal si sklenku vína a zapomněl na všední starosti?

Intimní kadeřnictví

Intimní kadeřnictví poskytuji na vyžádání zcela zdarma, nikoli jako individuální proceduru. Poskytována je výhradně, jako součást masáží pro muže, nebo ostatních nabízených služeb pro muže.
Erotická masáž pro muže se šťastným koncem, je ideální společník při útěku ze všedního dne.

Měli byste před masáží vědět, že

podmínkou je očista Vašeho těla před každou masáží. Pro stydlivé muže samotné osprchování bez mé asistence, nebo máte možnost, nechat se umýt. Společná sprcha dle domluvy a společná koupel u vybraných druhů masáží.

Erotické masáže - specifikace

masíruji převážně ve spodním prádle anebo nahoře bez, pokud se nedomluvíme jinak a při vzájemných masáží jsme oba nazí.

Používám oleje přírodní různých vůní, které jsou za studena lisované, nezanechávají pachovou stopu. První masáž je vždy na masážním lehátku, od druhé návštěvy je k dispozici masážní postel.

Na čistotě si hodně zakládám, provázet Vás bude po celou dobu, v koupelně budou připravené osušky, ručníky vyprané na 95°C ve voňavé aviváži příjemné pro tělo.
Abychom předešli jakémukoliv nepříjemnému nedorozumění je u každé masáže specifikováno, co lze a kde končí hranice doteků.

Závěrem:

Milenecké dlouhodobé vztahy pro některé z nás jsou běžnou součástí života, důvody jsou různé a příčin je spousta ze strany žen i mužů.

Skvělý milenec/ka na úrovni je darem osudu a mít svůj „šafrán mezi trním“ nemá každý, ten kdo „štěstí“ pozná, nezapomene a do konce života má o nádherné vzpomínky postaráno.

Milostný akt při samotných masážích nevyhledávám, sex za peníze neposkytuji, pokud chci a mám chuť prožít více vedou mě k tomu sympatie, působení chemie a spontánní průběh v tu danou chvíli, dokážu se ovládat do doby kdy muž dá najevo, že cítí to samé, poté se tato skutečnost nepromítne v ceně masáže, souhlasili oba.

Nejkrásnější věci jsou co se stanou jaksi omylem, žijeme krátce a jsem žena, citlivá a vnímavá.

Custom Widget

Royal We offer many custom widgets that are stylized and ready for use. Simply drag & drop into place to activate!


Woo Commerce

Royal has full design/code integration for WooCommerce, your shop will look as good as the rest of your site!.


Shortcode Builder

Royal inclues lots of shortcodes, and our shortcode builder, users can easily build custom pages!.


Social Media

Want your users to stay in touch? No problem, Royal has Social Media icons all throughout the theme!


Demo Content

Royal includes demo content files. You can quickly setup the site like our demo and get started easily!.


Page Layout

Royal offers many different page layouts so you can quickly and easily create your pages with no hassle!


Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

It was popularised in the 1960s and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
FEATURES STARTED

Why Choose Us

Best Features

Nulla pulvinar tempus nisl, at elementum arcu lacinia eu. Aliquam erat volutpat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nulla pulvinar tempus nisl, at elementum arcu lacinia eu. Aliquam erat volutpat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.Nulla pulvinar tempus nisl, at elementum arcu lacinia eu. Aliquam erat volutpat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
Proin malesuada metus id consectetur mattis. Quisque faucibus nec augue sit amet aliquam. Phasellus vel egestas ipsum, vitae laoreet ipsum. Maecenas eget metus gravida, ultrices ligula in, molestie tellus. Proin malesuada metus id consectetur mattis. Quisque faucibus nec augue sit amet aliquam. Phasellus vel egestas ipsum, vitae laoreet ipsum. Maecenas eget metus gravida, ultrices ligula in, molestie tellus. Quisque faucibus nec augue sit amet aliquam. Phasellus vel egestas ipsum, vitae laoreet ipsum. Maecenas eget metus gravida, ultrices ligula in, molestie tellus.
Sed vitae orci at risus faucibus dapibus id vel est. Maecenas aliquet ac arcu quis laoreet. Proin porta velit id nisi placerat dapibus. Morbi eleifend libero diam, a tincidunt turpis laoreet in Proin malesuada metus id consectetur mattis. Quisque faucibus nec augue sit amet aliquam. Phasellus vel egestas ipsum, vitae laoreet ipsum. Maecenas eget metus gravida, ultrices ligula in, molestie tellus. Morbi eleifend libero diam, a tincidunt turpis laoreet in Proin malesuada metus id consectetur mattis. Quisque faucibus nec augue sit amet aliquam. Phasellus vel egestas ipsum, vitae laoreet ipsum. Maecenas eget metus gravida, ultrices ligula in, molestie tellus.

Theme Options

In sodales tellus sed arcu euismod tempor. Curabitur fringilla nibh quis lorem interdum mattis. Vivamus ornare placerat tellus ut accumsan. Fusce rutrum faucibus varius. Nunc a ipsum sit amet arcu dapibus egestas ut ut lorem. Integer sagittis mi nec nisl condimentum congue. Cras venenatis a nibh ut placerat. Vivamus a mauris non quam pretium lobortis non ac odio.

Great Support

Sed nec massa lorem. Phasellus ut tincidunt velit, id scelerisque lorem. Nullam nisl tortor, mollis ut massa in, dapibus tincidunt libero. Pellentesque pretium posuere turpis eget dignissim. Curabitur sapien lorem, feugiat et velit et, vehicula aliquet urna. Vivamus pellentesque lorem at urna suscipit, at vulputate est ultricies. Aliquam ultrices nec massa sed adipiscing.

Awesome Design

Pellentesque feugiat sodales tellus. Ut tempus aliquam felis, quis consequat nunc hendrerit eget. Praesent sollicitudin nunc eu sollicitudin placerat. Praesent dapibus erat turpis, sodales aliquet justo consectetur eget. Nam mattis consectetur nunc nec dapibus. Nam malesuada, diam nec imperdiet luctus, lacus turpis facilisis dui, sed lobortis sem justo vitae odio. Sed tincidunt consectetur est eget sodales. In laoreet ligula id eros convallis, nec rutrum turpis tempor.

CENÍK - Kompletní nabídka

Na stránce "CENÍK", můžete shlédnout, kompletní nabídku nabízených masáží a doplňkových služeb, včetně cenové nabídky.

Čtete více