Masáž prostaty v Jihlavě

Erotická masáž Tenga Egg.

Erotická masáž pro muže „Tenga Egg“. Masáž s podporou erotické pomůcky pro muže „Vajíčko Tenga Egg“, které je elastické a uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu. Erotická pomůcka pro muže Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Přijďte si vyzkoušet tuto netradiční masáž. STOJÍ TO ZATO!

Erotická masáž Tenga Egg a masáž penisu.


Při erotické masáži "Tenga Egg" pro muže je očekávána "Vaše pasivita".

Nejdříve si dáte sprchu, mezi tím zahřeji neparfemovaný masážní olej. Po absolvování sprchy a osušení si pohodlně lehnete na masážní lehátko do polohy na břicho. Erotická masáž je jednosměrná, jste v pozici přijímacího, kdy si užíváte péči a dotyky, kterou si máte vychutnat, nikoli opětovat.


Začínáme relaxační masáží zadní části dolních končetin, postupným masírováním vnitřních stran stehen přecházíme k masáži hýždí a masáži penisu zezadu, doporučuji pokleknout na lehátku, uvolnit pánev a vnímat jemný dotyk šikovných prstíčků na penisu.

Dále následuje obrat na záda, pokračujeme erotickou masáží penisu, která je zakončena s použitím erotické pomůcky pro muže "Tenga Egg". Erotická pomůcka pro muže silikonové vajíčko "Tenga Egg" je uvnitř vybaveno dráždivými výstupky pro dokonalou stimulaci penisu, která Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku.

Anebo můžete zvolit druhou variantu zakončení masáže, a to jemnou masáží penisu, která je zakončena výhradně šikovnými rukama masérky až do Vašeho vyvrcholení.

Každý muž reaguje jinak, někdo může být extrémně citlivý a druhý velmi vzrušivý a jiný to bude považovat za zajímavou zkušenost.

Postupně u Vás odeznívá erotické vzrušení, na závěr erotické masáže "Tenga Egg" si dopřejete odpočinek. Masáž máte možnost zakončit sprchou

Objednejte si a přijďte vyzkoušet tuto skvělou, erotickou masáž „STOJÍ TO ZATO“!


Erotická pomůcka pro muže "Tenga Egg", je v rámci masáží použita jednorázově, tedy (pouze jednou). Pomůcka bude pokaždé rozbalena a vyjmuta z originálního obalu před Vámi.

V případě zájmu si můžete "Vajíčko-Tenga Egg" po masáži odnést s sebou domů. Pomůcka je ze silikonu, tudíž dobře omyvatelná vodou. Nesušit v mikrovlnné troubě, apod.

Rozbalovací ceník