Masérka Sára

Hodnocení Masérky Sáry

40 Comments

Recenze - Masérka Sára

Zde můžete sdělit své dojmy a poznatky o poskytovaných službách, masážích. Vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Předem Vám děkuji za Vaše hodnocení, recenze a komentáře.

40 thoughts on “Hodnocení Masérky Sáry

 1. Asi půl roku jsem zvažoval, zda do toho jít. Musím uznat, že moje rozmýšlení a obavy byly naprosto zbytečné. Sára je velmi příjemná žena, ze které přímo září pozitivní energie. Prostředí čisté, útulné, parkování hned u domu. Masáž byla skvělá. Se Sárou jsme se domluvili na typu masáže, co od ní můžu očekávat a jak bude vypadat její průběh. Není co dodat. Je to prostě LUXUS, který mohu jen doporučit. Určitě jsem zde nebyl naposled. Už se moc těším na další masáž.

 2. Přidám se k dlouhému zástupu spokojených klientu… Kdybych měl napsát skutečné pocity… 🙂 popravdě nik by mi neuvěřil.. 🙂 a proto – neváhejte dlouho jako já a prožijte své nejkrasnejší chvíle.. Pánove… stojí to za to.. 🙂 Splňte si své sny…

 3. Velice nádherná , příjemná a zkušená Masérka. Mužů jen a jen doporučit , nejlepší masáž co jsem kdy zažil . Opravdu Sára ví co dělá a jde ji to na jedničku . Už se nemohu dočkat na další návštěvu. Krásné, voňavé a čisté prostory. Skvělá domluva .

  20 hvězdiček z 5

 4. Velice příjemná a krásná žena ,která je každým coulem profesionál.Její salon jsem navštívil více než jednou a stále mě to sem táhne)Nádherné prostředí,úžasný přístup a pochopení.Každý kdo u ní byl myslím velice chápe co píšu.A ti muži kteří to ještě nezkusili,tak ti nevědí o co přicházejí.Kdyby tu bylo možno dát 15 hvězdiček,tak je dám)Děkuji Sáro,jsi jsi žena obdařená silou,kterou muži potřebují)) Jiří.H

 5. Úžasná a tak hodně uvolňující masáž, osobně jsem nic lepšího nezažil. Získal jsem také hodně energie ze které stále čerpám. Doporučuji všem. Děkuji Saro.

  • Petře, děkuji za zpětnou reakci. Jsem moc ráda, že se Vám masáž líbila a načerpal jste energii do další dní.

 6. Moc děkuji za veškerý přístup při schůzkách na masáži . Byl jsme velice překvapen příjemnou atmosférou . A užil si to a konečně poradně zrelaxoval . Jen 100/100% bych dal hodnocení . Děkuji za vše 😉

 7. Sáru průběžně navštěvuji od roku 2017, kdy jsem psal první referenci. Nedá mi to a musím opět Sáru pochválit za dokonalý relax, který si již celkem pravidelně dopřávám. Díky Sáro, tvé erotické masáže a kamarádský přístup jsou prostě SUPER. Těším se na brzkou shledanou 🙂

  • Děkuji za zpětnou vazbu. Máte pravdu, známe se již dlouho, Vaše “věrnost” mne opravdu těší. A další setkání bude opět příjemné jako ty předešlé.

 8. Nádherná a neskutečně smyslná a erotická masáž. Sára moc dobře ví co děla a užívá si to jako málo kdo..:-) Má nádherné sexy tělo a musím přiznat, ze už od prvního momentu jsem věděl, že to bude úžasná masáž. Moc se mi líbila i společná sprcha a to, jak si mne Sára hezky připravila. Určitě zase brzy dorazím. UŽ teď se těším !!! Je to masáž v krásném a pohodovém prostředí, kde se člověk vážně dokonale uvolní a nechává se hýčkat a zažívá úžasné chvíle. Díky moc Sáro !!!
  Jirka

 9. Před první návštěvou bylo dlouhé váhání zda zajít za touto masérkou a vyzkoušet její um, však když jsem se konečně odhodlal, byl jsem mile překvapen, příjemná masérka, je vidět že umí a tak návštěvy čas od času opakuji. Vždy odcházím a je mi příjemně po těle, Vřele doporučuji, velmi šikovná masérka.

 10. Konečně jsem se odhodlal a dopřál si erotickou masáž. Zkusil jsem dvouhodinovou „Erotickou relaxační masáž“ se kterou jsem nadmíru spokojen. Profesionálně odvedená masáž okořeněná erotikou je vážně jiný prožitek a relax než při běžné masáži, kterou si občas dopřeji. Díky Sáro, bylo to skvělé :), ozvu se! Ostatním mohu jen doporučit.

 11. U Sáry jsem poprvé vyzkoušel Relaxační erotickou masáž včetně Intimního kadeřnictví a musím říct, že to byl nezapomenutelný luxusní zážitek. Dvě hodiny relaxu, vzrušení i napětí. Sára je mimořádně šikovná, milá a vtipná masérka. Všem mohu jen doporučit. Těším se na další návštěvu. Díky Sáro. P.

 12. O Sáře jsem věděl již dlouho, ale stále mi nevycházelo se k ní dostat až teď. A musím říci že jsem byl moc mile překvapen. Vše tak jak má napsáno je pravdou. Na pár masáží jsem už byl, ale ani jedna se jí zdaleka nepodobala. Jedním slovem SKVĚLÉ. Opravdu super relax, ve velmi příjemném prostředí s příjemným protějškem. Za mne mohu jen doporučit. Určitě se rád vrátím. Sáro děkuji. Michal

  • Michale, děkuji za Vaše hodnocení. Velmi mě potěšilo, že jste si vybral masáž u mne. Těším se na Vás.

 13. Tak se přidám do zástupu spokojených klientů této úžasné Dámy. Sára na mě zapůsobila svoji vstřícností a bezprostředností. Její přístup k samotné masáži byl úžasný. Mohu všem doporučit masáž penisu. Ví, co dělá a umí to. Byla to pro mě první opravdová masáž s úžasným zakončením. Sáro děkuji, za úžasný zážitek. Už se těším na Relaxační erotickou masáž, kterou chci u Vás zažít. Ještě jednou děkuji. H.

  • Honzo, děkuji za pozitivní reakci a doporučení. Milá slova vždy potěší. Těším se na další setkání.

 14. Přišel jsem na návštěvu s trochu mlhavou představou, jak to bude probíhat a odešel nadmíru spokojen. Celkový přístup Sáry a vše okolo bylo na úrovni a nejen to, žádný stres z toho, že jsem na takové masáži poprvé (relaxační erotická masáž :-)), vše tak nějak volně probíhalo a večer se mi moc dobře usínalo. Rád zase zopakuji. Díky. Jirka.

  • Jirko, děkuji za zpětnou vazbu. Jsem moc ráda, že jste odešel spokojený a masáž se líbila. Budu se těšit na příští setkání.

 15. Přidám se ke spokojeným klientům – a pochvalným referencím kdo nezažil, neuvěří. Mohu jen doporučit pohodu, relax a…

 16. Moje první zkušenost. Sára je výborná masérka, bezvadně se povídalo. Hodně vzrušení i relaxace. Mohu jen doporučit

  • Lukáši, děkuji za pozitivní reakci na první masáž a příjemnou zkušenost. Rozhodně příště máte možnost vyzkoušet i jinou masáž pro muže z nabídky.

 17. Úžasná masáž, skvělá milá a pohodová masérka, útulné a čisté prostředí, naprostá spokojenost, už vymýšlím kdy zase zajdu. Těším se na Vás Sáro. Karel

 18. Sáru znám již několik let a pokaždé si užiji super relax a pohodu. Sára je nejen výborná masérka, ale především skvělý a dobrosrdečný člověk. Díky za všechno Sáro.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *