Obrázek masérky Sáry obarvený purpurovou barvou.

Hodnocení Masérky Sáry

12 komentářů

Recenze - Masérka Sára

Zde můžete sdělit své dojmy a poznatky o poskytovaných službách, masážích. Vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Předem Vám děkuji za Vaše hodnocení, recenze a komentáře.

UPOZORNĚNÍ:
Hodnocení, recenze a komentáře jsou podmíněny Vaší registrací a následným přihlášením k Vašemu uživatelskému účtu „Můj účet“

12 reference “Hodnocení Masérky Sáry

 1. Sáru znám už delší čas. Je to holka jako lusk. Při příchodu i odchodu vám vlípne hubana. Z ničeho nedělá žádný problém,klidně se u ní můžete jen vykoupat a použít až sedm ručníků. Ale pozor ty Vám zabalí s sebou protože jí zrovna nepere pračka. Někteří slabší jedinci by si měli před návštěvou vzít alespoň půlku viagry aby bylo o co STÁT. Co se její osoby týká, letos se na ní trochu podepsala studená zima, nějak nám holka obrůstá. Už aby bylo jaro. Přespolním když náhodou ujede autobus nabídne nocleh, ale pod podmínkou, že jí budete celou noc hlídat, aby se neodkopala. Je to fuška, pořád se mele, ale sto jí to za to a kdykoli si to rád zopakuji. Po několika návštěvách u Sáry mohu všem jenom doporučit. Profesionální přístup vždy usměvavé dámy v nejlepších letech, se kterou je možné mluvit o všem. Chápe a rozumí chlapským problémům. Všechny druhy masáží jsou od ní velmi příjemné. Rád se sem vždy vrátím.
  Martin / kamarád do nepohody a deště.

 2. Nadherna a neskutecne smyslna a eroticka masaz. Sara moc dobre vi co dela a uziva si to jako malo kdo..:-) Ma nadherne sexy telo a musim priznat, ze uz od prvniho momentu jsem vedel, ze to bude uzasna masaz…Moc se mi libila i spolecna sprcha a to, jak si me Sara hezky pripravila…Urcite zase brzy dorazim…uz ted se tesim!!!Je to masaz v krasnem a pohodovem prostredi, kde se clovek vazne dokonale uvolni a nechava se hyckat a zaziva uzasne chvile. Diky moc Saro!!!
  Jirka

 3. Před první návštěvou bylo dlouhé váhání zda zajít za touto masérkou a vyzkoušet její um, však když jsem se konečně odhodlal, byl jsem mile překvapen, příjemná masérka, je vidět že umí a tak návštěvy čas od času opakuji. Vždy odcházím a je mi příjemně po těle, Vřele doporučuji, velmi šikovná masérka.

 4. U Sáry jsem poprvé vyzkoušel Relaxační erotickou masáž včetně Intimního kadeřnictví a musím říct, že to byl nezapomenutelný luxusní zážitek. Dvě hodiny relaxu, vzrušení i napětí. Sára je mimořádně šikovná, milá a vtipná masérka. Všem mohu jen doporučit. Těším se na další návštěvu. Díky Sáro. P.

 5. O Sáře jsem věděl již dlouho, ale stále mi nevycházelo se k ní dostat až teď. A musím říci že jsem byl moc mile překvapen. Vše tak jak má napsáno je pravdou. Na pár masáží jsem už byl, ale ani jedna se jí zdaleka nepodobala. Jedním slovem SKVĚLÉ. Opravdu super relax, ve velmi příjemném prostředí s příjemným protějškem. Za mne mohu jen doporučit. Určitě se rád vrátím. Sáro děkuji. Michal

 6. Tak se přidám do zástupu spokojených klientů této úžasné Dámy. Sára na mě zapůsobila svoji vstřícností a bezprostředností. Její přístup k samotné masáži byl úžasný. Mohu všem doporučit masáž penisu. Ví, co dělá a umí to. Byla to pro mě první opravdová masáž s úžasným zakončením. Sáro děkuji, za úžasný zážitek. Už se těším na Relaxační erotickou masáž, kterou chci u Vás zažít. Ještě jednou děkuji. H.

 7. Přišel jsem na návštěvu s trochu mlhavou představou, jak to bude probíhat a odešel nadmíru spokojen. Celkový přístup Sáry a vše okolo bylo na úrovni a nejen to, žádný stres z toho, že jsem na takové masáži poprvé (relaxační erotická masáž :-)), vše tak nějak volně probíhalo a večer se mi moc dobře usínalo. Rád zase zopakuji. Díky. Jirka.

 8. Konečně jsem se odhodlal a dopřál si erotickou masáž. Zkusil jsem dvouhodinovou „Erotickou relaxační masáž“ se kterou jsem nadmíru spokojen. Profesionálně odvedená masáž okořeněná erotikou je vážně jiný prožitek a relax než při běžné masáži, kterou si občas dopřeji. Díky Sáro, bylo to skvělé :), ozvu se! Ostatním mohu jen doporučit.

Napsat komentář