Obrázek masérky Sáry obarvený purpurovou barvou.

Hodnocení Masérky Sáry

15 komentářů

Recenze - Masérka Sára

Zde můžete sdělit své dojmy a poznatky o poskytovaných službách, masážích. Vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Předem Vám děkuji za Vaše hodnocení, recenze a komentáře.

15 thoughts on “Hodnocení Masérky Sáry

  1. Moc děkuji za veškerý přístup při schůzkách na masáži . Byl jsme velice překvapen příjemnou atmosférou . A užil si to a konečně poradně zrelaxoval . Jen 100/100% bych dal hodnocení . Děkuji za vše 😉

  2. Sáru průběžně navštěvuji od roku 2017, kdy jsem psal první referenci. Nedá mi to a musím opět Sáru pochválit za dokonalý relax, který si již celkem pravidelně dopřávám. Díky Sáro, tvé erotické masáže a kamarádský přístup jsou prostě SUPER. Těším se na brzkou shledanou 🙂

  3. Sáru znám už delší čas. Je to holka jako lusk. Při příchodu i odchodu vám vlípne hubana. Z ničeho nedělá žádný problém,klidně se u ní můžete jen vykoupat a použít až sedm ručníků. Ale pozor ty Vám zabalí s sebou protože jí zrovna nepere pračka. Někteří slabší jedinci by si měli před návštěvou vzít alespoň půlku viagry aby bylo o co STÁT. Co se její osoby týká, letos se na ní trochu podepsala studená zima, nějak nám holka obrůstá. Už aby bylo jaro. Přespolním když náhodou ujede autobus nabídne nocleh, ale pod podmínkou, že jí budete celou noc hlídat, aby se neodkopala. Je to fuška, pořád se mele, ale sto jí to za to a kdykoli si to rád zopakuji. Po několika návštěvách u Sáry mohu všem jenom doporučit. Profesionální přístup vždy usměvavé dámy v nejlepších letech, se kterou je možné mluvit o všem. Chápe a rozumí chlapským problémům. Všechny druhy masáží jsou od ní velmi příjemné. Rád se sem vždy vrátím.
    Martin / kamarád do nepohody a deště.

  4. Nadherna a neskutecne smyslna a eroticka masaz. Sara moc dobre vi co dela a uziva si to jako malo kdo..:-) Ma nadherne sexy telo a musim priznat, ze uz od prvniho momentu jsem vedel, ze to bude uzasna masaz…Moc se mi libila i spolecna sprcha a to, jak si me Sara hezky pripravila…Urcite zase brzy dorazim…uz ted se tesim!!!Je to masaz v krasnem a pohodovem prostredi, kde se clovek vazne dokonale uvolni a nechava se hyckat a zaziva uzasne chvile. Diky moc Saro!!!
    Jirka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *